Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
AK47
AK47
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
8 dobrych powodów, aby zalegalizować marihuanę. 0
8 dobrych powodów, aby zalegalizować marihuanę.

Zakaz marihuany rozpada się na całym świecie. Oznacza to, że marihuana nigdy nie była tak legalna jak obecnie. Oto 8 dobrych powodów, dla których legalizacja marihuany jest dobra dla wszystkich.

1. Stany Zjednoczone wykazały, że dochody z podatków od konopi nie powinny być przekazywane przestępcom.

Legalny rynek marihuany dopiero się zaczyna, nikt tak naprawdę nie wie, jak duży będzie, ale zakładając, że marihuana będzie legalna w całych Stanach Zjednoczonych, ewentualna branża (rekreacyjna i medyczna) może być warta 100 miliardów dolarów +. Europa byłaby mniej więcej taka sama. Wasz rząd nie może już sobie pozwolić na rozdawanie tych pieniędzy przestępcom.

2. Ściganie użytkowników konopi na małą skalę stało się stratą pieniędzy

Koszty policyjne, więzienia i sądowe konopi indyjskich w USA i Europie kosztują każdego kontynentu około 20 miliardów dolarów rocznie. To strata pieniędzy podatników, jedynymi ludźmi, którzy korzystają z trwającego zakazu marihuany są prawnicy i przestępcy.

3. Legalizacja marihuany usuwa główne źródło finansowania przestępstw.

Al Capone był głównym beneficjentem zakazu alkoholu w USA. Wskaźniki przestępczości wzrosły o 24% w okresie obowiązywania zakazu spożywania alkoholu i spadły o podobną wartość później. Dawanie gotówki gangom przestępczym wzmacnia przestępczość, a zatrzymanie przepływu gotówki zmniejsza przestępczość.

4. Marihuana medyczna jest bezpieczniejsza niż leki na receptę.

W samych Stanach Zjednoczonych każdego dnia 44 osoby umierają z powodu przedawkowania leków na receptę, takich jak opiaty. Marihuana medyczna jest bezpieczniejsza niż leki na receptę i jak dotąd nikogo nie zabiła. Konopie indyjskie mogą być uprawiane przez każdego po wyjątkowo niskich kosztach i stosowane w wielu schorzeniach.

5. Legalizacja marihuany oznacza więcej miejsc pracy i pobudzenie gospodarki

Wiele osób, które znalazły zatrudnienie w nowym legalnym przemyśle konopnym, było wcześniej bezrobotnych. Od nowo zalegalizowanych rynków Ameryki Południowej po ugruntowaną scenę konopi w Amsterdamie. Od rosyjskich sklepów hydroponicznych po legalną sprzedaż klonów konopi w Austrii. Od kanadyjskich sklepów z nasionami po izraelskie apteki z konopiami indyjskimi. Od klubów konopi w Barcelonie po wielomiliardowy przemysł konopny w USA, legalnie regulowana marihuana tworzy tysiące nowych miejsc pracy.

6. Marihuana jest bezpieczniejsza niż alkohol.

2,5 miliona ludzi umiera każdego roku z powodu nadużywania alkoholu, żadna z powodu marihuany. Każdy, kto uważa, że konopie indyjskie powinny być zakazane ze względów zdrowotnych / bezpieczeństwa, powinien wziąć pod uwagę hipokryzję obecnych przepisów dotyczących alkoholu. Bezpieczeństwo drogowe w Kolorado wzrosło od czasu zalegalizowania marihuany.

 

7. Marihuana zabija komórki rakowe u zwierząt.

Badania medyczne wykazały, że konopie indyjskie zabijają komórki rakowe u myszy i szczurów, ale nadal oczekuje się badań, aby sprawdzić, czy marihuana zabija komórki rakowe u ludzi. Jeśli tak się stanie, nie będziesz musiał zbyt długo czekać, aż marihuana zostanie zalegalizowana w pośpiechu.

8. Zakaz nie ogranicza konsumpcji.

Nawet oficjalne badania rządowe pokazują, że utrzymanie nielegalności marihuany nie zmniejsza spożycia konopi. Mimo to nadal wydajemy miliardy na utrzymanie zakazu stosowania marihuany, mimo że jedynym beneficjentem jest przestępczość zorganizowana. Zalegalizowany rynek marihuany ułatwia kontrolę jakości i siły konopi.


Zakaz marihuany powoli się kończy, ponieważ rządy liczą koszty dziesięcioleci nieudanej polityki. Nie tylko nieskuteczna i niesprawiedliwa polityka rządowa dotycząca konopi indyjskich kosztowała miliardy na całym świecie, ale również pociągnęła za sobą ogromne koszty ludzkie. Rejestry karne dotyczące posiadania konopi na małą skalę szkodzą przyszłej edukacji, zatrudnieniu i perspektywom mieszkaniowym.

Ale wszystko to zaczyna się zmieniać. Zalegalizowana marihuana zapewnia bezpieczny komfort medyczny dla milionów ludzi i jest cennym, nowym, wielofunkcyjnym lekiem. Legalizacja marihuany powstrzymuje wpływy pieniężne do gangów przestępczych, które wzmacniają zorganizowaną przestępczość. Legalizacja marihuany zwiększa zatrudnienie, przychody z podatków i gospodarkę.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 503 777 388

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl