PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Platinum OG: Odmiana na Luksusowy Relaks

Platinum OG to luksusowa odmiana marihuany, która zdobyła uznanie wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta dominująca indica słynie z silnych efektów relaksacyjnych, co czyni ją idealnym wyborem na wieczorny relaks i walkę z bezsennością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej historii Platinum OG, jej unikalnym właściwościom, genetyce, oraz danym technicznym, takim jak zawartość THC.

 

Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Chile otwiera największą plantację marihuany w Ameryce Łacińskiej

0
Chile otwiera największą plantację marihuany w Ameryce Łacińskiej

Największa farma medycznej marihuany w Ameryce Łacińskiej została oficjalnie otwarta we wtorek, co podkreśliło rosnącą akceptację dla terapeutycznego użycia wcześniej nielegalnej rośliny w tym regionie.

Jak mówią organizatorzy, blisko siedmiotysięczna plantacja (dokładnie 6,900 drzewek) zlokalizowana w małym mieście Colbun, jakieś 275 kilometrów na południe od Santiago, pomoże w leczeniu około 4,000 pacjentów z całych Chile.

Ten projekt dołącza do działania mniejszej, eksperymentalnej plantacji umiejscowionej w sekretnej lokacji w stolicy, Santiago, i powstaje przy trwającej w kongresie Chile debacie na temat dekryminalizacji małych ilości marihuany dla własnego użytku i uprawy.

Ana Maria Gazmuri, przewodnicząca fundacji, która stoi za tym projektem powiedziała, że w tradycyjnie konserwatywnych Chile opinie dotyczące użycia marihuany podlegają ciągłym zmianom. „Ta farma pozwoli ludziom zobaczyć na własne oczy prawdę o tej roślinie, oraz jakie są możliwości jej użycia”, powiedziała agencji Reuters Gazmuri, gwiazda opery mydlanej z lat 80 i orędowniczka medycyny holistycznej.

Organizatorzy projektu mają nadzieję na zebranie 1.5 ton metrycznych (1.65 ton) marihuany między marcem a majem, pod nadzorem rządowej agencji rolniczej. Powiedzieli także gazecie La Tercera, że będą pracować z różnymi laboratoriami i uniwersytetami, aby rozwijać terapie oparte na marihuanie, które mogą pomóc pacjentom z chronicznym bólem, komplikacjami nowotworowymi i padaczkowymi, oraz innymi przypadłościami.

 

W 2013 roku Urugwaj zwrócił się w stronę pełnej legalizacji marihuany, co było pionierskim krokiem uważnie obserwowanym przez cały świat.

Listopadowy wyrok meksykańskiego sądu otworzył drzwi do ograniczonej, legalnej uprawy marihuany. Prezydent Kolumbii, Juan Manuel Santos, w grudniu podpisał dekret legalizujący medyczną marihuanę, który jak powiedział, nie osłabia rządowej walki z niedozwolonymi uprawami i handlem narkotykami.

 

Gazmuri powiedziała, że niektórzy funkcjonariusze państwowi byli przeciwni inicjatywie, opóźniając jej zatwierdzenie i powodując ból głowy całej jej grupy. Dodała jednak, że pomimo konserwatywnej reputacji Chile, w czasie gdy centrolewicowy rząd naciskał na reformy dotyczące aborcji i jednopłciowych związków partnerskich, były widoczne znaki świadczące o zmianie nastawienia.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl