PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Purple Punch: Mocna i Słodka Odmiana

Purple Punch to wyjątkowa odmiana marihuany, która szybko zdobyła popularność wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta odmiana została stworzona przez skrzyżowanie dwóch legendarnych szczepów: Granddaddy Purple i Larry OG. Efektem tej kombinacji jest odmiana, która łączy w sobie najlepsze cechy obu rodziców, oferując intensywne doznania smakowe i mocne efekty psychoaktywne.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Chuck Schumer mówi, że legalizacja może nastąpić wcześniej.

0
Chuck Schumer mówi, że legalizacja może nastąpić wcześniej.

W minionym roku polityka była naprawdę interesująca. Podobnie postęp w legalizacji konopi. Teraz wszystkie oczy skierowane są na Chucka Schumera. Było tak wiele pierwszych; trudno je wszystkie wymienić. Ale najważniejsze przeciwności, z którymi mieliśmy do czynienia jako kraj; wciąż stoimy. Wpływ życia z koronawirusem Novel Covid-19. I co to oznacza dla każdej społeczności, firmy i rodziny.

Gdy następny zespół wszedł do Białego Domu, wydawało się, że legalizacja marihuany może wreszcie zostać „zniesiona”. W końcu Partia Demokratyczna zawsze opowiadała się za dekryminalizacją marihuany. Demokraci odziedziczyli nowy rok pełen zagrożeń gospodarczych, zdrowotnych i bezpieczeństwa. I oblężone rezerwy federalne, gdy gubernatorzy stanów szukają więcej pomocy od Waszyngtonu.

To może być praca dla… konopi! Albo przynajmniej legalizacja i federalne opodatkowanie konopi. Marijuana Moment poinformował, że Chuck Schumer odbył dobrą, długą rozmowę z byłym graczem NBA Al Harrington. Pan Harrington jest właścicielem firmy konopnej Viola Brands. Przeprowadził wywiad ze Schumerem i zachęcił go do podzielenia się swoim stanowiskiem w sprawie legalizacji federalnej.

Posłuchaj, co miał do powiedzenia Chuck Schumer, przywódca większości w Senacie, za pośrednictwem Let's Talk Cannabis:


Chuck Schumer ma pragmatyczny punkt widzenia na temat marihuany. Nie mamy obecnie powodów, by sądzić, że jest to szkodliwe. Lub bardziej szkodliwe niż inne produkty objęte regulacjami, takie jak alkohol czy tytoń. Więc marnowanie pieniędzy na karanie nie ma sensu. Ale zarabianie na opodatkowaniu tak.

Jeśli zastanawiałeś się, czy legalizacja marihuany zostanie zmieciona pod wpływem Covid-19, zgadnij ponownie. Wygląda na to, że administracja prezydenta Bidena planuje szybko przejść przez legalizację. Nie zgadzasz się? Pomyśl o najlepszej szansie Ameryki na sfinansowanie zwiększonych potrzeb zdrowotnych związanych z Covid-19? Rząd nie będzie sprzedawał obligacji pandemicznych. Rząd federalny chce, aby stany wyhodowały coś bardziej dochodowego; ich przemysłu konopi indyjskich.

Dekryminalizacja i federalna legalizacja nadchodzą od dawna
W Marijuana Doctors uważnie śledzimy polityczną trajektorię legalizacji od 2010 roku. Od ponad dziesięciu lat na szczeblu stanowym i federalnym podejmowane są wysiłki legislacyjne. Prawa zostały napisane, zaproponowane i odrzucone. W kółko.

Marihuana została zdemonizowana. Palący to przestępcy. To również było mocno rasistowskie. Tylko osoby kolorowe i Meksykanie używali konopi indyjskich do nikczemnych celów, w tym do przestępczości zorganizowanej. A jedynym celem ciemnoskórych palaczy marihuany było skorumpowanie dobrych białych Amerykanów z klasy średniej.

Rzeczywiście, „diabelska sałata” i chwast stały się główną przyczyną białej supremacji i segregacji. Niedługo po latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych garnek stał się fenomenem kulturowym beatników. To nie źli ludzie robili trawkę. Cóż, nie całkiem źle; były to białe dzieciaki, które padły ofiarą kultury Beatników. Gorzałka, rock and roll, hotel Chelsea i tanie zioło. Albo dobre rzeczy, jeśli było cię na to stać.

Tak naprawdę nikt nie pamięta lat 80. Konopie nadal były „narkotykiem imprezowym” i substancją kontrolowaną. Ale w Stanach Zjednoczonych pojawiły się inne rodzaje narkotyków rekreacyjnych. Kultura popularna obejmowała kokainę i psychodeliki, takie jak grzyby lub Special K (ketamina).

Garnek był czymś, co wszyscy mieli, ale używali go tylko wtedy, gdy nie mieli czegoś lepszego. Crack i heroina stały się popularnymi narkotykami w latach 90. A ludzie z małych miasteczek mieli obsesję na punkcie kwasu. I grzyby. Czy przez dziesięciolecia zakazu Stany Zjednoczone są gotowe uznać konopie za odpowiednik alkoholu lub wyrobów tytoniowych? Może.

Czy wojna z narkotykami w Ameryce dobiega końca?
„Wojna z narkotykami” zawsze była częścią amerykańskiej kultury. Ale kategoryzacja marihuany z ciężkimi narkotykami, takimi jak kokaina, pejotl lub metamfetamina, nie wydawała się właściwa. Te leki nie są nawet siostrami od innego pana pod względem potencji, nadużywania i ryzyka przedawkowania.

Jednak prawo nie różnicowało opłat związanych z narkotykami. Kary dla każdego leku należącego do Wykazu 1 są takie same. Po oskarżeniu o posiadanie zioła masz takie same kłopoty, jak masz inne śmiercionośne rodzaje narkotyków rekreacyjnych - zwłaszcza wytwarzane produkty z konopi indyjskich, w tym koncentraty i wózki vape.

To nie ma sensu, prawda? Od dziesięcioleci drapaliśmy się po głowach, próbując rozgryźć prohibicję marihuany. Osobiście nigdy nie widziałem gwałtownego lub niebezpiecznego głupka. Ale przeczytałem wiele przypadków nałogowych narkomanów i alkoholików, którzy krzywdzą innych. Po wypaleniu miski bardziej prawdopodobne jest, że uderzysz w dużą miskę płatków zbożowych niż w kogoś innego. Albo sprawiać kłopoty. Użytkownicy konopi są spokojnymi i wyluzowanymi grupami.

Koszt wojny z narkotykami jest zdumiewający. Tak, musimy inwestować w kontrolę granic, aby powstrzymać napływ niebezpiecznych nielegalnych substancji do Ameryki. Pew Research podał, że w 2018 roku 4 na 10 aresztowań, czyli 40% wszystkich zarzutów narkotykowych. Jeśli marihuana została zdekryminalizowana, oznacza to o 40% mniej potencjału arrests. Ameryka ma najwyższy wskaźnik uwięzienia na świecie. A to może się szybko zmienić.

Legalizacja konopi Chuck Schumer
Dlaczego rok 2020 był najlepszym rokiem dla krajowego przemysłu konopnego
Rząd federalny musi teraz ciężko zwalczyć presję na legalizację. Trzydzieści sześć stanów zalegalizowało programy dotyczące konopi indyjskich. Zasadniczo kraj jest poza punktem krytycznym, jeśli chodzi o chwasty. Niedawna ankieta PEW wykazała również, że mniej niż 32% Amerykanów sprzeciwia się marihuanie. Zmieniły się wiatry opinii społecznej i kulturowej. Garnek jest teraz „w porządku”.

Nie tylko dla pacjentów z chorobami. Ale w porządku dla ludzi do używania i samoleczenia. Bezpiecznie i odpowiedzialnie. Jako zamiennik papierosów, alternatywa dla alkoholu i organiczna metoda radzenia sobie ze stresem i lękiem. Ostatni rok (2020) był wszechstronnym Armagedonem. To nie przypadek, że podczas pandemii sprzedaż marihuany wzrosła niebotycznie.

Wejdź w „Ustawę MORE” i przepisy, które mogą ostatecznie zalegalizować marihuanę. Narodowo. Pozwoliłoby to usunąć problematyczne bariery, z którymi borykali się licencjonowani dostawcy konopi. W 2012 roku ponad trzystu (300) ekonomistów podpisało petycję o federalną legalizację. Oszacowali, że Stany Zjednoczone wydają rocznie miliardy na zakaz marihuany.

Ustawa była bliska przejścia przez Senat. Ustawa MORE zyskała ponadpartyjne poparcie w Izbie Reprezentantów. Przetrwanie ustawy w Senacie otrzymało mniej niż korzystną zmianę. Ale teraz, po zmianie Senatu i większej presji ze strony państw na fundusze Covid-19, ma duże szanse na ratyfikację w 2021 roku.

Dwie największe partie polityczne mogą być sprzeczne na różne tematy, ale jedno jest jasne; chcą jak najszybciej wrócić do „starej normalności”. A jeśli wpływy z podatków ze stanów takich jak Floryda, Oklahoma i Kolorado są jakąkolwiek wskazówką, legalizacja zapewni więcej pieniędzy na odzyskanie od Covid-19.

Partia Demokratyczna już otrzymuje krytykę z powodu legalizacji marihuany
Przywódca większości w Senacie Chuck Schumer wielokrotnie powtarzał, że legalizacja marihuany jest priorytetem dla rządu federalnego. Pojawiły się obawy, że cały postęp dokonany w kierunku legalizacji w 2020 roku zostanie utracony. Ale jak dotąd wydaje się, że tak nie jest.

Prawdopodobnie słyszałeś już skargi i komentarze w mediach społecznościowych. Teraz, gdy nastąpiła zmiana w przywództwie politycznym, inne zmiany mogą nastąpić szybko, jak federalna legalizacja marihuany, na którą wszyscy czekali od lat 70. Niektórzy krytycy uważają, że rząd federalny powinien oczywiście skupić się na odpowiedzi Covid-19. Jak również pandemiczne ożywienie społeczne i gospodarcze w Stanach Zjednoczonych.

Sygnały z Izby Reprezentantów i Senatu do tej pory są pozytywne w 2021 r. Federalna legalizacja ma wiele zalet, ponieważ potencjalny 9% podatek od sprzedaży będzie lukratywny. Nowe źródło finansowania w obliczu ciągłych wyzwań w obliczu Covid-19 naszego kraju.

Przejście na federalną legalizację marihuany nie nastąpiłoby wcześniej ani w miejsce wsparcia stymulacyjnego dla Amerykanów. Wydaje się, że może on być realizowany równolegle z nowym pakietem stymulacyjnym za pośrednictwem Senatu. Urzędnicy w Senacie wydają się zmotywowani i są bardzo zdolni do wielozadaniowego wykonywania kilku strategii naprawczych.

Federalna legalizacja marihuany może być jednym z najważniejszych rozwiązań, jakie wprowadzają. Konsensus jest taki, że zarówno Republikanie, jak i Demokraci są zgodni co do wagi uchwalenia przepisów dotyczących reformy konopi. Służy dobru wszystkich.

(Oficjalne zdjęcie Białego Domu autorstwa Shealah Craighead).
(Oficjalne zdjęcie Białego Domu autorstwa Shealah Craighead) | Wikipedia
Dzięki Schumerowi legalizacja marihuany może uratować miliardy rządów federalnych i stanowych
Istnieją inne korzyści poza miliardami dolarów wpływów podatkowych, które legalizacja mogłaby zapewnić federalnym. Stany mogłyby zauważyć duży spadek kosztów organów ścigania, gdyby posiadanie konopi indyjskich stało się co najwyżej mandatem (w porównaniu z oskarżeniem o przestępstwo lub wykroczenie), to by się sumowało. Za duże oszczędności w egzekwowaniu prawa i kosztach sądowych.

Legalizacja federalna (jeśli to nastąpi) również zwolni obywateli z więzień w całym kraju. Jeśli dana osoba została skazana i odbyła karę za osobisty użytek z konopi, mogła zostać zwolniona. Pod warunkiem, że charakter zarzutu nie jest związany z przemocą, użyciem broni lub przestępczością zorganizowaną. Pozwoliłoby to zaoszczędzić miliony dolarów rocznie na kosztach pozbawienia wolności.

Chuck Schumer jest również zagorzałym zwolennikiem wymazania. Masowe wymazywanie przestępstw związanych z konopiami indyjskimi na własny użytek jest częścią nowego prawodawstwa. Został sporządzony, aby dać ludziom, którzy zostali skazani za marihuanę, „nowy start”. Obywatele byliby karani za posiadanie marihuany. I to jest rodzaj prezentu, który może zmienić życie 40% rodzin w Stanach Zjednoczonych. Poprawiłoby szanse na zatrudnienie, warunki mieszkaniowe i możliwości edukacyjne po usunięciu. Wiele południowych Stanów Zjednoczonych borykało się z rosnącymi wskaźnikami zakażeń Covid-19. We wrześniu 2020 r.Marijuana Moment poinformował, że 53% Republikanów opowiedziało się za zmianą harmonogramu i dekryminalizacją marihuany. Co ciekawe, 57% Republikanów obawiało się, że przemysł konopi indyjskich staje się „korporatyzowany”. Lub szybko przekształcić się w monopolistę przez szybko rozwijających się operatorów wielopaństwowych (MSO).

Co zmieniłoby się w przypadku konopi z legalizacją federalną dla konsumentów?
W tej chwili, nawet jeśli masz kartę medyczną, nie możesz przekraczać granicy państwowej z marihuaną. Po stronie konsumenta łatwo jest teraz popełnić przestępstwo za pomocą konopi indyjskich. Wysłać to pocztą w USA? Przestępstwo. Zabierz marihuanę na wycieczkę do parku stanowego? Przestępstwo. A to tylko kilka sposobów, w jakie przeciętni ludzie wpadają w problemy prawne z trawą.

Z komercyjnego punktu widzenia legalizacja federalna otworzyłaby rynek. Operatorzy wielopaństwowi, tacy jak Curaleaf, mogli nie tylko wytwarzać produkty dla swoich własnych aptek; mogliby to też sprzedać. Narodowo.

Czy możesz sobie wyobrazić dzień, w którym technicznie rzecz biorąc, mógłbyś zamówić konopie przez Internet w Amazon? To się nigdy nie wydarzy. Kiedy uchwalono ustawę o farmach, a konopie zostały zalegalizowane, Amazon został zalany praktycznie z dnia na dzień produktami CBD. Kupowanie marihuany stanie się łatwiejsze. Pomoże to również obniżyć ceny.

Na niektórych rynkach producenci państwowi nie rozwijają się wystarczająco, aby zaspokoić popyt. Ale tam, gdzie popyt przewyższa podaż, ceny pozostają wysokie. Legalizacja federalna zwiększyłaby konkurencję między markami konopi. Pomogłoby to w utrzymaniu bardziej przystępnej ceny. Co również zwiększyłoby sprzedaż i wpływy z podatków. Wiedzą o tym także ekonomiści federalni i Chuck Schumer.

Legalizacja konopi indyjskich USA

Zakończenie wojny z konopiami indyjskimi i zamiana zasobów na zapobieganie narkotykom na niebezpiecznych ulicach
Jak na ironię, jedną z najlepszych korzyści płynących z legalizacji może być zakończenie wojny z narkotykami. I mogłoby to być zwycięstwo rządu federalnego w niekonwencjonalny sposób. Po dziesięcioleciach prowadzenia moralnej kampanii dezinformacji przeciwko marihuanie, legalizacja może zakończyć przestępczość zorganizowaną. A przynajmniej sprawić, by kartele i przestępcze obiegi narkotykowe przestawiły się na inny produkt.

Sprzedawcy uliczni nie byliby w stanie porównać jakości i kosztów oferowanych przez legalnych sprzedawców. Oznacza to również dostęp do bezpieczniejszych produktów z konopi. Oraz lepszy nadzór i kontrolę dla federalnych i stanowych organów regulacyjnych. Zasoby ocalone z wojny z konopiami indyjskimi można by wykorzystać do zwalczania nielegalnych substancji zagrażających życiu.

Organy ścigania mogłyby następnie przejść do eliminacji narkotyków, takich jak heroina, kokaina, krokodyl, sole do kąpieli i inne niebezpieczne narkotyki uliczne. Część dochodów podatkowych z 9% akcyzy na sprzedaż konopi (w przypadku ratyfikacji ustawy MORE) sfinansuje usługi uzależnień. Dochody z podatków byłyby również przeznaczone na państwową opiekę zdrowotną i edukację.

Ponieważ pandemia mija rocznicę pierwszego spotkania z Covid-19, legalizacja wydaje się nieuchronna. Prawie konieczne. I chociaż istnieją obawy, że legalizacja może rzucić cień na ważniejsze przepisy dotyczące wspierania bodźców, tak nie jest.

Poparcia udziela lider większości w Senacie Chuck Schumer. Zarówno fundusze stymulacyjne, jak i inne środki, dzięki którym federalna legalizacja marihuany są niezwykle ważne. Jeśli nie, to dwie z najważniejszych strategii gospodarczych, które pomogą Stanom Zjednoczonym w wyjściu z pandemii.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl