Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Nasiona konopi? Czy można to palić? 0
Co się stanie, jeśli palisz konopie z nasionami?

Przeglądasz online i sprawdzasz różne odmiany. Jest lokalna przychodnia, która sprzedaje marihuanę medyczną po niewiarygodnej cenie. Naprawdę? Tylko czterdzieści dolarów za uncję? Jest to świetna odmiana, którą zwykle kupujesz. Zasiane konopie? Co to znaczy?


Na górze statusu zdyskontowanej „sprzedaży błyskawicznej” marihuany znajduje się fraza, która wprawia cię w zakłopotanie. I wyróżnia się jako rodzaj ostrzeżenia; „Mocno obsiany”. Jeśli nie jesteś ekspertem od konopi indyjskich, prawdopodobnie myślisz, że nasiona to nic wielkiego. Nadal są naturalne, prawda? I prawdopodobnie mają taką samą ilość THC.

Kiedy hodowca robi trochę głupoty, a marihuana może się rozbrykać z innymi roślinami w szklarni, zdarzają się sadzonki. Każdy kocha zniżki! To bardzo dużo. Posiadanie nasion w całych kwiatach marihuany musi być tylko estetyczną rzeczą, której ludzie nie lubią.

Pomyśl dwa razy, zanim kupisz okazyjną marihuanę piwniczną wypełnioną nasionami. Nie, to nie doda więcej błonnika do Twojej diety (chociaż możesz użyć marihuany z nasionami do robienia produktów spożywczych). Ale o ile używasz go w swojej rurze? Przed zakupem koniecznie przeczytaj, dlaczego jest przeceniony.

Karty medyczne online Cannabis Marijuana Health
Czy wiesz, że około 80% roślin na naszej planecie ulega samozapyleniu? Marihuana to wysoce rozwinięta roślina. Jest gatunkiem dwupiennym, co oznacza, że ma osobne rośliny męskie i żeńskie. Rośliny konopi mają trzy płcie. Mogą być rośliny męskie i żeńskie. Od czasu do czasu szczep wytwarza rośliny hermafrodytyczne (zarówno męskie, jak i żeńskie).

Gdybyś przechodził przez szklarnię przychodni lekarskiej, zobaczyłbyś rośliny, które nie mają kwiatów. Jednak dużo liści, ale żadnych pąków. Wtedy zobaczysz rośliny kwitnące pąkami. Zgadnij, która z nich jest żeńską rośliną?

Warto wczuć się w konopie męskie. Bardzo się stara, ale ledwo ma randkę. Samiec konopi ma zazwyczaj cieńszą łodygę i mniej liści. Ale konopie męskie rosną i produkują cenny pyłek przenoszony przez wiatr lub bryzy do pobliskich roślin żeńskich. (Wskaż muzykę disco). I tak, panie i panowie, rodzą się pąki marihuany.

Za każdym razem, gdy nasiona roślin konopi indyjskich są podzielone na 50/50 między sadzonki męskie i żeńskie. Niektóre odmiany mogą wytwarzać do 75% męskich roślin. Ale nie możesz tego stwierdzić w szklarni, dopóki nie zaczną rosnąć. Zwykle potrzeba około sześciu tygodni w szklarni, zanim rośliny żeńskie zaczną kwitnąć. Następnie męskie rośliny konopi są oddzielane od żeńskich roślin konopi.

Rośliny żeńskie są cenne, ponieważ wytwarzają plony kwiatów lub pąków. Męskie rośliny nie są jednak gwiazdą pokazu i są albo mulczowane na nawóz, albo ponownie wykorzystywane do innych produktów z konopi.

Co się dzieje z męskimi roślinami konopi?
Ambulatoria są zainteresowane uprawą kwiatów konopi z roślin żeńskich. Niektóre z męskich roślin są utrzymywane, jeśli wykazują określone cechy cenne w hodowli. Sadzisz kukurydzę, dostajesz kukurydzę? W przypadku konopi jest to trochę bardziej skomplikowane. Większość męskich roślin ma niewiarygodnie niską zawartość kannabinoidów. Nie wszyscy, ale większość. I tak, poza zapylaniem, dla komercyjnej apteki, męska roślina nie jest warta trzymania w pobliżu.

W fazie wzrostu wegetatywnego (kiedy konopie dojrzewają do sadzonek) rośliny męskie mają wyższe koncentraty THC w liściach. Wyższą moc mają dopiero wtedy, gdy rośliny żeńskie dojrzewają do stadium dorosłego. Żeńskie rośliny są jedyną płcią, która tworzy sinsemillę. To jest związek, który wywołuje psychoaktywne efekty w THC.

Męskie rośliny konopi nie mają bardzo długiej żywotności. Hodowcy na całym świecie próbowali rozmnażać się z wysoką zawartością THC i kwitnąć u roślin męskich, ale bezskutecznie. Nie możesz opóźnić procesu zapylania roślin męskich, ani nie możesz hodować zwiększonej produkcji żywicy dla męskich konopi.

Bardziej smutna wiadomość dla męskich roślin konopi; ich pyłek jest szkodliwy dla roślin żeńskich. Tak więc, jeśli masz szczęśliwe plony męskich roślin konopi wysyłających pyłek do kobiet po drugiej stronie przejścia, może to zdusić plony. Zmniejszy to rozmiar i produkcję żeńskich roślin konopi.

Rośliny konopi hermafrodytowych mają gorzej
Powstawanie hermafrodytów lub organizmów płci męskiej i żeńskiej jest rzadkim zjawiskiem w przyrodzie. Ale anomalia genetyczna może przytrafić się każdemu gatunkowi na planecie. Dotyczy to również rośliny konopi.

Rośliny konopi Hermafrodyty są uważane za kłopoty. Kiedy zostaną odkryte, są oddzielone od innych roślin żeńskich. Kilka roślin hermafrodytycznych może zrujnować całe zbiory i zagrozić jakości wytwarzanych kwiatów. Są znajdowane, wyrwane z korzeniami i niszczone w sposób uniemożliwiający im zapylenie krzyżowe z żadnymi innymi roślinami. To bardzo dużo „Szukaj i niszcz”, gdy hodowca znajdzie je w szklarni.

Potencjał genetycznie zmutowanych roślin hermafrodyty do rozmnażania się z wysokiej jakości szczepami jest bardzo wysoki. Tak więc bardzo „szukaj i niszcz”, gdy hodowca znajduje je w szklarni.

Do czego służy chwast z nasionami?
Kiedy patrzysz na kwiat z nasionami, kompozycja wydaje się podobna, ale jest bardziej masywna. W całym pąku zauważysz nasiona o różnych rozmiarach. W pełni kiełkujące i niekiełkowane nasiona (lub nasiona młode). Więcej błonnika! Więc nasiona konopi muszą być dla Ciebie dobre? Cóż, są. Tylko nie w twojej rurze lub stożku.

Istnieje rynek na nasiona marihuany, ponieważ zawierają one wiele korzyści zdrowotnych. Są doskonałym źródłem składników odżywczych i zawierają ponad trzydzieści (30) zdrowych tłuszczów. Niektóre rodzaje zdrowych tłuszczów obejmują kwas alfa-linolowy, który jest roślinną wersją kwasu tłuszczowego omega-3. Są również bogatym źródłem czystych białek pochodzenia roślinnego.

Błonnik! Chłopcze, to nasiona marihuany pełne błonnika i są świetne dla zdrowia układu pokarmowego. Do tego stopnia, że niektóre badania kliniczne sugerują, że nasiona konopi indyjskich mogą zmniejszać raka jelit i okrężnicy. Nasiona konopi zawierają zarówno błonnik rozpuszczalny, jak i nierozpuszczalny.

Rozpuszczalny błonnik szybko się wchłania i zapewnia uczucie sytości na dłużej, zapewniając jednocześnie energię. Nierozpuszczalny błonnik ma działanie czyszczące. Nie trawi, ale ma działanie złuszczające, gdy przemieszcza się przez przewód pokarmowy.

Istnieje wiele suplementów i produktów odżywczych, które są wytwarzane z nasion konopi. Również do produktów kosmetycznych i pielęgnacji skóry. Nasiona konopi są również bogate w aminokwas zwany argininą, który pomaga w rozluźnieniu mięśni, rozszerzaniu naczyń krwionośnych i obniżeniu ciśnienia krwi. Nasiona marihuany są często używane w produktach odżywczych sprzedawanych w celu utraty wagi.

Dlaczego w kwiecie konopi są nasiona, które sprzedaje przychodnia?
Pełne ujawnienie informacji? Hodowcy i przychodnie wiedzą, że „ziarno z nasionami” to głupota. Wiedzą, że nadal może zapewnić pewne korzyści zdrowotne. Jednak zarówno estetyka, jak i niektóre skutki uboczne związane z chwastami siewnymi sprawiają, że produkt jest mniej pożądany dla pacjentów.

Czy zaszczepione chwasty nadal mają THC i właściwości psychoaktywne? Tak. Siła działania konopi zazwyczaj nie różni się i jest nadal testowana przed sprzedażą. Strona internetowa apteki potwierdzi zawartość THC w opisie produktu.

Nasiona chwastów zdarzają się, gdy pyłek rośliny męskiej konopi dotyka rośliny żeńskiej. Gratulacje, masz potomstwo. Ale wiele pyłków może wchodzić w interakcje podczas jednej wymiany (z więcej niż jednej rośliny męskiej). Wtedy kończy się pączek, który wygląda jak apokalipsa nasion w colach konopi.

Czy możesz uprawiać marihuanę z nasion, które znajdziesz w swoim pąku medycznym?
Jeśli mieszkasz w stanie, który zalegalizował uprawę domową do użytku osobistego, możesz patrzeć na te nasiona i zastanawiać się, czy powinieneś je sadzić? Co by się stało, gdybyś zebrał wszystkie nasiona, a następnie spróbował je zasadzić?

Niektóre nasiona wykiełkowały, a inne nie. Ale kiedy próbujesz wyhodować nasiona ze szczepu konopi, który jest podatny na chwasty z nasionami, nie chcesz uprawiać roślin o takich samych właściwościach. To byłaby marihuana o niższej jakości. I utkniesz z większą liczbą nasion. Nikt nie chce odtworzyć przeciętnej hybrydy.

Co się stanie, jeśli palisz konopie z nasionami?
To jest tanie. Może myślisz o wrzuceniu go do młynka i zapakowaniu miski, aby zobaczyć, co się stanie? Cóż, niestety, spalając nasiona, bardzo zmieniasz chemię. I chociaż mogą wywoływać skutki psychoaktywne i fizjologiczne (nadal będziesz na haju), mogą również powodować pewne skutki uboczne.

Zarówno nasiona, jak i łodygi konopi powinny być wybierane, a nie spożywane. Obie zawierają celulozę, która spala się w wyższej temperaturze niż kwiaty marihuany. A ta celuloza po spaleniu wytwarza rakotwórcze toksyny (powodujące raka). Sprawia, że dym jest gorętszy i trudniejszy w drogach oddechowych.

Niektóre z innych skutków ubocznych, których doświadczyli pacjenci podczas palenia nasion chwastów, to:

Nudności
Ból żołądkowo-jelitowy i brzucha
Bóle głowy
Ból gardła
Kaszel
Wreszcie, jeśli zdarzy ci się rzucić trochę nasion konopi w swój stożek, to cię trochę wystraszy - nasiona pękają i trzeszczą. Bardzo głośno, kiedy je spalasz, to tak, jakbyś zaciągał się zapaloną petardą. Nie, dziękuję!

Co mam zrobić z nasionami konopi, jeśli nie mogę ich palić?
To, że nasiona konopi nie są idealne do palenia, nie oznacza, że pójdą na marne. Istnieją inne sposoby na zmianę ich przeznaczenia po oddzieleniu lub przesianiu ich z pąka.

Spróbuj umieścić łodygi i nasiona na blasze do pieczenia w piekarniku na około 40 minut, aby zdekarboksylować marihuanę. To go aktywuje. Następnie możesz je zmielić i uzobacz, jak zrobią herbatę lub masło z konopi. Możesz nawet dodać go do mąki, jeśli chcesz upiec w domu coś wartego uwagi.

Kolejnym fajnym pomysłem na nasiona i łodygi jest dodanie ich (po dekarboksylacji) do likieru. Widziałeś wódkę z ostrą papryką w butelce, prawda? Ta sama rzecz! Możesz je włożyć na tydzień do butelki wódki lub whisky, a następnie odfiltrować. Powtarzaj ten proces co tydzień przez kilka miesięcy, aby zwiększyć zawartość THC w alkoholu.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 503 777 388

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl