Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
AK47
AK47
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Co to jest przerwa w tolerancji na marihuanę? 0
Co to jest przerwa w tolerancji na marihuanę?

Użytkownicy konopi indyjskich robią sobie „przerwę w tolerancji”, gdy stwierdzają, że uczucie „odurzenia” lub „haju” nie jest już takie samo jak kiedyś. Możesz skorzystać na przerwie w tolerancji, jeśli rutynowo używasz więcej marihuany częściej niż zwykle i nie rozumiesz, dlaczego nie możesz osiągnąć tak wysokiego poziomu jak zwykle. Ten cykl wzmożonego używania konopi często może spotęgować problem.

Przerwa w tolerancji zatrzymuje biologiczne oczekiwanie na wysoki poziom marihuany. Po tygodniu lub dwóch z obniżonym / zerowym użyciem marihuany organizm ponownie dostosowuje się do niższych poziomów marihuany.


Przerwy w tolerancji na konopie indyjskie mogą być potrzebne osobom, które:

za. Używaj marihuany 4-5 razy dziennie (lub więcej)

b. Zacznij palić / odparowywać marihuanę wcześnie rano.

do. Rutynowo intensywnie używają marihuany w ramach swojego stylu życia

 

Rozpad THC w organizmie człowieka.

THC i inne kannabinoidy są naturalnie rozkładane w organizmie. Organizm potrzebuje 2–4 dni, aby rozbić THC do połowy jego pierwotnego poziomu. Jest to tzw. „Biologiczny okres półtrwania”. Po kolejnych 2-4 dniach poziom THC znowu jest o połowę i tak dalej.

 
Jaka jest korzyść z przerwy w tolerancji?

Twoje użycie konopi indyjskich może spaść do jednej czwartej (lub znacznie mniej) poprzedniego poziomu użycia. Inną główną korzyścią jest to, że marihuana wydaje się mieć silniejsze działanie. Niektórzy ludzie robią sobie przerwę od swoich domowych zapasów konopi, kiedy wybierają się na letnie wakacje. Każdy, kto zrobił sobie przerwę tolerancji, będzie zaznajomiony z radością płynącą z „pierwszego palenia” w domu.
 

Gdzie zaczynasz?

Świadomość, że twoja tolerancja na marihuanę wzrosła, może być frustrującym rozczarowaniem. To rozczarowanie może być najlepszą motywacją do zresetowania tolerancji na marihuanę. Dla niektórych samowystarczalnych hodowców domowych, którym kończy się marihuana między uprawami, przerwy w tolerancji są naturalną częścią ich cyklu używania. Wiele osób, które niedawno zrobiły sobie przerwę na tolerancję, twierdzi, że pierwsze palenie w ciągu dnia musi koniecznie zostać rzucone tak późno, jak to możliwe. Używanie marihuany wczesnym rankiem może utrudnić cieszenie się pełnymi efektami marihuany na późniejszym etapie dnia.

  

Zmniejszenie spożycia konopi.

Jeśli nie możesz całkowicie zaprzestać używania konopi, zmniejsz spożycie np. przejście z palenia na waporyzację jest jednym ze sposobów na zmniejszenie zużycia i jednoczesną poprawę zdrowia. Ludzie, którzy przeszli ze spalania na parowanie, często zgłaszają, że ich spożycie konopi indyjskich zmniejsza się o połowę. Palenie marihuany to najmniej efektywny sposób na wykorzystanie cennego zapasu, ponad 50% starannie uprawianych roślin ginie w dymie. Zakup dobrej jakości waporyzatora pozwoli Ci zmniejszyć jego zużycie i zapewni zdrowszy sposób na cieszenie się nim. Parownik zwróci się w ciągu kilku miesięcy.


Utrzymywanie konsumpcji na poziomie, który Ci odpowiada.

Jeśli właśnie zrobiłeś tygodniową (lub dwie) przerwę tolerancji od marihuany, będziesz mógł zacząć od nowa z mniejszymi ilościami. Postaraj się, aby te nowe mniejsze ilości były normalne. Zapobiegnie to szybkiemu powrocie tolerancji do starego poziomu. Skorzystaj z okazji, aby opóźnić pierwsze uderzenie dnia, używaj mniej konopi i zwiększaj odstępy między ich użyciem. Dla ciężkiego użytkownika marihuany brzmi to nieco trudniej niż w rzeczywistości, ale przerwa w tolerancji może pozwolić ci zresetować spożycie marihuany, a także pozwolić ci odzyskać dużo przyjemności, którą mogłeś utracić.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 503 777 388

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl