PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Platinum OG: Odmiana na Luksusowy Relaks

Platinum OG to luksusowa odmiana marihuany, która zdobyła uznanie wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta dominująca indica słynie z silnych efektów relaksacyjnych, co czyni ją idealnym wyborem na wieczorny relaks i walkę z bezsennością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej historii Platinum OG, jej unikalnym właściwościom, genetyce, oraz danym technicznym, takim jak zawartość THC.

 

Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Curaleaf otrzymuje nowe fundusze w wysokości 50 milionów dolarów.

0
Curaleaf otrzymuje nowe fundusze w wysokości 50 milionów dolarów.

W NASDAQ pojawił się artykuł o jednym z największych i najszybciej rozwijających się MSO marihuany. Siedziba Curaleaf znajduje się w Wakefield w stanie Massachusetts. Curaleaf ™ ogłosił znaczną ekspansję i otrzymany z powodzeniem trzyletni kredyt o wartości 50 milionów dolarów.

Ogłoszenie o finansowaniu pojawiło się zaledwie kilka tygodni przed kolejnym ekscytującym ogłoszeniem przez Curaleaf. Zgodnie z artykułem w New Cannabis Ventures, zamknął ofertę akcji o wartości 317 milionów dolarów (CDN).

Prezes Zarządu Curaleaf, Boris Johnson, powiedział:

„Pomyślne zamknięcie przez Curaleaf tej pozyskania kapitału w wysokości 316 882 500 C $ stanowi największą ofertę po transakcji RTO złożoną przez wielopaństwowego operatora w branży i kamień milowy we wspieraniu przyszłego rozwoju naszej działalności. Silne wsparcie ze strony wielu naszych obecnych akcjonariuszy, a także znaczny popyt ze strony nowych inwestorów instytucjonalnych sprawiły, że subemitenci w pełni skorzystali z dodatkowej opcji 15% dodatkowego przydziału ”.

Curaleaf jest szybko rozwijającym się operatorem obejmującym wiele stanów. Obecnie działa w ponad dwudziestu miejscach upraw, prawie stu przychodniach i trzydziestu zakładach przetwórczych. W lipcu Curaleaf nabył Grassroots Cannabis. Kulminacja tych dwóch biznesów sprawia, że Curaleaf jest niekwestionowaną największą firmą konopną na świecie.

Stanie się największym marihuaną MSO „pierwszym” było strategią biznesową Curaleaf
Dlaczego Curaleaf przyspieszył globalne plany rozwoju? Niespodziewana zmiana przywództwa politycznego w Senacie może postawić federalną legalizację na drodze ekspresowej. Senatorowie z państw, które borykają się z ciężarem stanu zdrowia związanego z Covid-19, są pod presją. Pomocna może być legalizacja marihuany lub usunięcie barier, takich jak ograniczone warunki kwalifikacyjne.

Obecnie dla stanów gra polega na generowaniu dochodów podatkowych. Najszybszym i najbardziej ekonomicznym sposobem tworzenia nowych funduszy jest legalizacja konopi. Podobnie rząd federalny ma oko na potencjalne dochody z zalegalizowanych konopi indyjskich. Ustawa MORE (dwupartyjna reforma konopi indyjskich) określa sumę 9% dla federalnych poborców podatkowych. Oni już mają numer; już o tym myślą.

Nikt nie jest w stanie przewidzieć, co czeka przemysł konopny w 2021 roku. Jednak wydaje się, że nowe przepisy mogą zniweczyć sprzedaż konopi indyjskich. Jeśli rząd federalny zmieni harmonogram, zdekryminalizuje, a następnie zalegalizuje marihuanę na szczeblu krajowym?

Druga fala, „zielona gorączka”, ogarnie Amerykę. Według znawców branży Curaleaf chce być największym graczem, gdy tak się stanie.

Wyższe niż średnie oprocentowanie jest niekorzystne dla branży konopi indyjskich
Jeśli zamierzałeś pożyczyć 50 milionów dolarów, aby rozwinąć swoją działalność, chciałbyś mieć niskie oprocentowanie. Chociaż Curaleaf jest wiodącym operatorem wielopaństwowym (MSO) w branży konopi indyjskich, udało im się uzyskać stopę finansowania w wysokości 10,25%.

Chociaż fundusze zostały zabezpieczone na trzy lata, to wciąż jest duże zainteresowanie. Jest to kolejny przykład tego, jak przemysł konopny jest konsekwentnie karany finansowo. Marihuana nie jest legalna na poziomie federalnym. Jeszcze. A ponieważ banki licencjonowane podlegają jurysdykcji federalnej, usługi finansowe są często niedostępne dla firm zajmujących się konopiami indyjskimi.

Powoli, gdy coraz więcej stanów legalizuje medyczne i dorosłe używanie, to się zmienia. Na przykład Arizona właśnie zatwierdziła nową usługę prywatnej bankowości finansowej dla przychodni. Jest to program pilotażowy mający na celu stworzenie unikalnej waluty podobnej do Bitcoin, z której mogą korzystać przychodnie AZ. Ale w przeciwieństwie do Bitcoin, tokeny miałyby stałą wartość.

Ustawodawcy zdali sobie sprawę, że trzymanie szybko rozwijającej się branży bez banków było złym pomysłem. A obrót gotówką (która jest zwykle jedyną alternatywą dla aptek) może przyczynić się do problemów. Podobnie jak kwestie bezpieczeństwa, kradzież i robienie z aptek celami przestępców.

Niemniej jednak nawet „wielcy faceci” w branży konopi indyjskich spotykają się z takimi samymi karami finansowymi. W tym przypadku stopa procentowa, która jest trzykrotnością średniego kosztu kredytu.

Curaleaf rośnie wraz ze strategią „Select” 2020
Obserwowanie szybkiego rozwoju Curaleaf i przejęć jest bardzo podobne do gry w Pac Mana. Ale firma nie pożera firm przypadkowo. Kupuje NAJLEPSZE firmy w Ameryce. W czerwcu 2020 r. Przejęto „Select”, najlepiej działającą markę oleju z konopi indyjskich.

Wizyta w witrynie marki Select i łatwo zrozumieć, dlaczego jest tak popularna. Została założona w Portland w stanie Oregon przez kilku facetów lubiących zioło. Ale nie lubił kaszlu. Oni są młodzi. Można się z nimi porozumiewać i są całkiem sympatyczni. Przygnębiają kulturę konopi, ponieważ rezonują na poziomie społeczności konopi. Konsumenci to uwielbiają (i ich produkty).

Wybrane produkty z konopi są obecnie sprzedawane w Arizonie, Kalifornii, Kolorado, Connecticut, Florydzie, Maryland, Michigan, Nevadzie, Oklahomie i Oregonie. Są znani z doskonałej platformy vape do oleju z konopi indyjskich. Taki, który zapewnia płynny wdech i może zmniejszyć kaszel . Select Elite to legenda wśród wózków vape.

Select buduje również reputację posiadacza fenomenalnych produktów spożywczych. Nazywają się „Select Nano Gummies” i są zdecydowanie liderem na rynku. Są sformułowane tak, aby miały szybszy efekt psychoaktywny. I łagodny i relaksujący zjazd. Wytwarzają również i sprzedają nalewki z konopi indyjskich i CBD.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl