PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Platinum OG: Odmiana na Luksusowy Relaks

Platinum OG to luksusowa odmiana marihuany, która zdobyła uznanie wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta dominująca indica słynie z silnych efektów relaksacyjnych, co czyni ją idealnym wyborem na wieczorny relaks i walkę z bezsennością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej historii Platinum OG, jej unikalnym właściwościom, genetyce, oraz danym technicznym, takim jak zawartość THC.

 

Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Czy możesz zabrać ze sobą medyczną marihuanę podczas podróży po Europie?

0
Czy możesz zabrać ze sobą medyczną marihuanę podczas podróży po Europie?

Wiele osób spodziewa się, że w nadchodzących latach legalność marihuany rozprzestrzeni się w całej Europie. W takiej sytuacji użytkownicy marihuany medycznej będą musieli wiedzieć, czy noszenie przy sobie marihuany podczas podróży służbowych i turystycznych po Europie jest legalne. Niestety, ponieważ marihuana cieszy się przez pierwsze kilka lat pojawiania się międzynarodowej legalności, przepisy zezwalające na bezpieczne podróżowanie z konopiami wciąż mają długą drogę do przebycia. Jeśli chcesz podróżować z marihuaną, przeprowadź bardzo dokładne badania, aby upewnić się, że nie wpadniesz w kłopoty.

 

Konopie indyjskie w Europie
Marihuana medyczna może być dostępna i legalna w kilku różnych krajach UE, ale nie oznacza to, że w całej UE istnieją harmonijne przepisy zezwalające na podróżowanie z konopiami. W rzeczywistości można uczciwie powiedzieć, że wciąż trzeba wykonać ogromną pracę. Tak, możesz zabrać ze sobą marihuanę do Europy. Ale na Tobie spoczywa odpowiedzialność za sprawdzenie przepisów obowiązujących w krajach, do których podróżujesz. Będziesz także musiał upewnić się, że masz wszystkie niezbędne dokumenty i masz pełną współpracę z krajami, które planujesz odwiedzić. Ale uwaga, biurokracja jest żmudna i bardzo czasochłonna.

 

Podróżowanie między krajami strefy Schengen z medyczną marihuaną
Jeśli podróżujesz między krajami Schengen, musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wersja holenderska jest tutaj. Więcej informacji jest dostępnych tutaj, pamiętaj, że rozpatrzenie Twojego wniosku zajmie około 4 tygodni. Tak więc, jeśli myślisz o podróżowaniu z legalną marihuaną w UE, musisz planować z dużym wyprzedzeniem. Nie spodziewaj się, że umówisz się na wakacje w ostatniej chwili i następnego dnia będziesz mógł zabrać ze sobą uncję własnej uprawy i trochę haszyszu. Jeśli podróżujesz poza krajami Schengen, prawdopodobnie będziesz potrzebować listu od lekarza i paszportu lekarskiego.

Papierkowa robota i biurokracja
Zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się również z ambasadą kraju, do którego się wybierasz, w celu dalszego omówienia sprawy. Zwykle jest to zwykły e-mail lub telefon, po którym następuje odpowiedź niedługo później. Może się to wydawać kłopotliwe, ale jest to ułamek kłopotów, jakie napotkasz za złapanie za granicą z niezatwierdzonymi lekami. Wielu użytkowników marihuany medycznej po prostu nie podróżuje, jeśli nie mogą zabrać ze sobą marihuany. Dla niektórych osób możliwość dostępu do konopi jest znacznie ważniejsza niż wybór kraju, który chcą odwiedzić na wakacje. Niektórzy użytkownicy marihuany medycznej organizują swoje wakacje zgodnie z legalnością konopi w kraju, który chcą odwiedzić.

 

Czy możesz podróżować po UE z konopiami medycznymi wyhodowanymi w domu?
Chociaż wielu użytkowników marihuany medycznej uprawia własną marihuanę z nasion feminizowanych i automatycznie kwitnących, nie oznacza to, że można je zabrać ze sobą za granicę. W rzeczywistości tylko 4 określone rodzaje produktów z konopi indyjskich są uważane za dozwolone.

Jak widać z formalnych wytycznych, poważnie ogranicza to rodzaj konopi, które możesz nosić. Jeśli chcesz zabrać ze sobą kwiaty / pąki konopi indyjskich, muszą to być Bedrocan. Prawdopodobnie zmieni się to w przyszłości, gdy prawo się unowocześni, a konopie będą dostępne u nowych europejskich producentów. Ale na razie, jeśli chcesz podróżować po UE z produktami z konopi indyjskich, masz ograniczone możliwości. Co gorsza, jest mnóstwo obowiązkowej dokumentacji, aby zagwarantować sobie wolność od nękania. Nie spodziewaj się, że będziesz mógł swobodnie podróżować po UE ze swoim ulubionym domowym hodowcą, swoim haszyszem, rozbitkiem lub innym niezatwierdzonym ekstraktem z konopi.

Inne opcje dla użytkowników marihuany medycznej podróżujących po UE
Przemyt konopi to ryzyko, które może zrujnować każde wakacje. Ale niektórzy użytkownicy medyczni są gotowi podjąć takie ryzyko. Oczywiście wiele zależy od kraju, który odwiedzasz. Niektóre kraje konfiskują niewielkie kwoty. Inni z przyjemnością zrujnują twoje wakacje, a niektórzy również chętnie cię zamkną. Być może lepszą opcją jest zaplanowanie wakacji / podróży do krajów, w których można kupić marihuanę po przyjeździe.

 

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl