PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: MIKOŁAJ I OTRZYMAJ 10% RABATU

Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Czym są odmiany cannabis Landrace?

0
Czym są odmiany cannabis Landrace?

Ludzie uprawiali i używali konopi od tysięcy lat. W tym czasie marihuana zapewniła milionom ludzi komfort rekreacji. W ostatnich latach konopie indyjskie zaczęły odgrywać niezwykle ważną rolę jako uniwersalny lek. Ale do czego odnoszą się ludzie, gdy pytają, co to jest szczep landrace? Definicja Landrace to odmiana konopi, która po prostu nie miała oryginalnej genetyki skrzyżowanej z nowoczesnymi odmianami.

Co to jest szczep Landrace i co sprawia, że jest wyjątkowy?
Odmiany marihuany Landrace i nasiona Landrace zajmowały szczególne miejsce w kolekcjach nasion konopi tradycyjnych koneserów i hodowców. Odmiany Landrace to oryginalne fundamenty genetyczne współczesnych hybryd konopi. Ewoluowały naturalnie przez tysiące (prawdopodobnie miliony) lat. Powoli dostosowywały się idealnie do lokalnego środowiska lub terroir. To często kształtowało właściwości i cechy różnych fenotypów szczepów ziemnych. Ile jest odmian cannabis Landrace? Nie można powiedzieć, że nielegalność marihuany oznaczała, że nie istnieją żadne oficjalne historyczne zapisy botaniczne.

Odmiany Landrace sativa, które wyewoluowały w ciepłych, tropikalnych środowiskach dżungli, mogą wykazywać inne właściwości niż odmiany Landrace Indica, które wyewoluowały, aby przetrwać bardziej wrogie i jałowe siedliska górskie. Niektóre z tych cech genetycznych są przydatne dla współczesnych hodowców konopi, którzy mogą chcieć wzmocnić pewne właściwości, aby stworzyć nową, nowoczesną hybrydę.

Wiele oryginalnych szczepów ras lokalnych może mieć wskazówkę co do swojego kraju pochodzenia genetycznego w nazwie szczepu, takich jak Durban Poison (Durban, RPA), Malawi Gold, Thai, Afghani Kush, Mazar itp.

Ile jest odmian chwastów z gatunku Landrace?

Skąd pochodzi marihuana Landrace? Wszystkie współczesne odmiany konopi wyewoluowały z wielu setek oryginalnych odmian Landrace. W ostatnich dziesięcioleciach hodowcy konopi prowadzili intensywną hodowlę z oryginalnymi odmianami Landrace, aby ulepszyć lub wzmocnić ich najlepsze cechy.

Spowodowało to, że większość szczepów Landrace została nieco zmieniona w stosunku do pierwotnego, czystego stanu genetycznego. Zabrzmi to rozczarowująco dla purystów starej szkoły. Ale praca hodowlana została wykonana z ważnych powodów. Bez niej wiele odmian lądowych zostałoby po prostu odrzuconych przez współczesnych hodowców np. mają niską wydajność lub niski poziom THC. Większość dzisiejszych hodowców marihuany nie przejmuje się faktem, że nasiona Landrace Sativa zostały skrzyżowane, aby stworzyć nowoczesne krzyżówki Sativy o krótszym czasie kwitnienia niż np. oryginalna tajska sativa Landrace.

Gdzie znaleźć odmiany Landrace na wolności?

Konopie nadal rosną dziko w wielu klimatach tropikalnych i na obszarach górskich. Są to prawdopodobnie najlepsze miejsca, w których można znaleźć nasiona chwastów i nasion gatunku Landrace.
Jeśli plony / konsystencja oryginalnych odmian Landrace ulegną poprawie, a poziom THC wzrośnie, przeciętny hodowca indoor może uznać to za stały postęp w hodowli. Ale oryginalne firmy zajmujące się nasionami konopi, takie jak Dutch Passion, nadal zachowują kolekcje czystych, nieskażonych nasion rasy Landrace dla przyszłych pokoleń.

Wielu miłośników marihuany jest rozdartych między romantycznym ideałem zachowania wszystkich odmian Landrace w ich oryginalnej, czystej postaci genetycznej, a współczesnym pragnieniem maksymalizacji plonów, smaku i mocy przy jednoczesnym minimalizowaniu czasu kwitnienia. Niektórzy hodowcy zakładają, że odmiany Landrace są zasadniczo lepsze od nowoczesnych odmian, jednak należy powiedzieć, że wielu odmianom Landrace po prostu brakuje zawartości kannabinoidów i innych cech (duże plony, szybkie czasy kwitnienia), które wielu współczesnych hodowców uważa za obowiązkowe.

Nasiona marihuany Landrace zajmują dobre miejsce w sercu wielu hodowców konopi. Ale można też uczciwie powiedzieć, że wielu dzisiejszych hodowców konopi prawdopodobnie preferuje właściwości i cechy nowoczesnych nasion konopi, które mogą zawierać genetykę rasy Landrace. Ale najlepsze współczesne nasiona konopi mają również wiele cech wymaganych przez współczesnych hodowców, takich jak szybki czas kwitnienia, obfite zbiory, wysoki poziom THC itp.

Skąd wiesz, czy odmiana konopi jest prawdziwym landrace?
Prawdziwe odmiany lądowe pozostają stosunkowo rzadkie. Nie dzieje się tak dlatego, że firmy nasienne lubią celowo mieszać genetykę rasy landrace z nowoczesną genetyką. Dzieje się tak dlatego, że hodowcy marihuany są dość wybredni, jeśli chodzi o nasiona konopi, które uprawiają. Większość hodowców chwastów kupuje tylko kilka nasion konopi rocznie na kilka upraw.

Wymagający nabywca nasion konopi ma zwykle dość specyficzne wymagania dotyczące nasion automatycznie kwitnących lub nasion feminizowanych. Często chcą określonego rodzaju podłoża genetycznego z wymagającymi cechami wydajności. Może to być na przykład szybkie automatyczne zbieranie z wysokim poziomem THC. Możesz spróbować zdobyć nasiona ruderalis z gatunku Landrace, które zapewniłyby szybki zbiór. Ale jeśli chcesz również wysokiego poziomu THC, musisz kupić nowoczesne nasiona automatycznie kwitnące. Nasiona Landrace ruderalis po prostu nie zapewniłyby takiej mocy. Ta zasada występuje w wielu opcjach nasion rasy lądowej. Mogą oferować pewne cechy, których chciał hodowca, ale niekoniecznie wszystkie.

Dlatego w ofercie jest tak niewiele prawdziwych genów rasy landrace, większość ludzi nie jest tak zainteresowana ich uprawą. Genetyka Landrace pozostaje ważna wśród hodowców konopi, którzy chcą stworzyć nową odmianę. Ale niestety genetyka landrace ma mniej użyteczną praktyczną wartość dla współczesnego hodowcy domowego. To powiedziawszy, w kolekcjach hodowlanych starszych firm nasiennych znajduje się wiele genów rasy lądowej, w których oryginalne genetyki pozostają bardzo interesujące.

Jeśli chcesz kupić nasiona landrace, skąd wiesz, czy szczep jest odmianą landrace?

Czy możesz ufać liście odmian Landrace od hodowcy? Podobnie jak w przypadku większości nasion konopi obecnie w sprzedaży, kupujący musi po prostu zaufać twierdzeniom sprzedawcy. Pomaga, jeśli wybierzesz firmę zajmującą się nasionami konopi indyjskich o reputacji, której możesz zaufać, i udanej historii, która została potwierdzona przez wiele dziesięcioleci. Ostrożnie wybieraj nasiona marihuany i ciesz się uprawą następnej uprawy!

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl