PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Purple Punch: Mocna i Słodka Odmiana

Purple Punch to wyjątkowa odmiana marihuany, która szybko zdobyła popularność wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta odmiana została stworzona przez skrzyżowanie dwóch legendarnych szczepów: Granddaddy Purple i Larry OG. Efektem tej kombinacji jest odmiana, która łączy w sobie najlepsze cechy obu rodziców, oferując intensywne doznania smakowe i mocne efekty psychoaktywne.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Czynności do wykonania na haju (z odpowiednimi szczepami)

0
Czynności do wykonania na haju (z odpowiednimi szczepami)

Po prostu nic nie robienie jest OK, kiedy jesteś na haju. Jest jednak wiele fajnych rzeczy do zrobienia, aby jeszcze lepiej wykorzystać swój haj. Zebraliśmy listę działań do wypróbowania! Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić coś relaksującego, kreatywnego czy aktywnego, wiemy dokładnie, która odmiana jest również idealna do tej aktywności.

Więc masz zamiar odpocząć i zapalić swoją ulubioną odmianę. Niezależnie od tego, czy palisz okazjonalnie, czy codziennie, okazuje się, że lubisz tę samą rutynę, gdy jesteś na haju: spędzanie czasu w grupie, zabawne rozmowy to świetna zabawa, podczas gdy sesje solo pozwalają ci oddać się jakościowemu czasowi ze mną za pośrednictwem kanałów telewizyjnych. Po chwili wkraczają przekąski. Słodkie i słone przekąski lub fast foody to najpopularniejsze wybory zaspokajające pragnienie.

Szczerze mówiąc, nie ma nic złego w tym schemacie! Jest jednak tak wiele zajęć, których wypróbowanie może być świetną zabawą. Zwłaszcza przy odpowiednim szczepie pąków niektóre czynności zmieniają się w naprawdę wzmocnione doznania. Nawet nudne codzienne zadania wydają się niesamowicie niesamowite!

CZYNNOŚCI, KTÓRE NALEŻY SPRÓBOWAĆ NA WYSOKIEJ WYSOKOŚCI
Oto czynności, które możesz wykonywać będąc na haju, wraz z odmianą najbardziej odpowiednią do tej aktywności. Nie ograniczaj się do jednego lub dwóch doświadczeń; wypróbuj wszystkie zajęcia, które wzbudzają Twoje zainteresowanie!

1. Idź na spacer
Wybierz się na spacer po mieście, pobliskim parku, a nawet kilka przecznic wokół własnej okolicy: doświadczysz każdego środowiska w nowy sposób. Nagle dostrzeżesz drobne szczegóły, które nigdy wcześniej się nie wyróżniały. Na początku może być trudno zmotywować się do chodzenia. Jednak gdy to zrobisz, od razu zauważysz, jakie to przyjemne uczucie. Przy szybkim tempie może nawet wydawać się, że się unosisz. Aktywność fizyczna pomaga również stymulować aktywność mózgu, intensyfikując i prawdopodobnie przedłużając również Twój haj.

• Zalecana odmiana: OG Kush

2. OBEJRZYJ FILM
Może się to wydawać oczywistym wyborem, ale oczywiście nie mamy na myśli byle jakiego filmu. Chociaż znalezienie czegoś w telewizji mogłoby się udać, istnieje wiele filmów, które wydają się być specjalnie opracowane do oglądania na haju. Poczucie humoru, przypadkowe sytuacje i często absurdalne wątki komedii o palaczu wciągną Cię całkowicie. Ciekawie mogą być też filmy bardziej artystyczne lub cenione przez krytyków, a nawet Twój ulubiony film animowany. Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę 10 propozycji filmów o palaczach.

• Zalecana odmiana: Special Queen 1

3. GRAJ W GRY WIDEO
Nawet na trzeźwo gry wideo mogą Cię wciągnąć i całkowicie zapomnieć o czasie. Bycie naćpanym dodaje jeszcze więcej wymiaru wirtualnej rozgrywce. Kolorowa grafika i efekty wydają się jeszcze bardziej żywe, zwiększając satysfakcjonujące uczucie ukończenia misji. Możesz rozpocząć grę dla jednego gracza, zebrać grupę przyjaciół lub zagrać z grupą online. W tym ulepszonym stanie umysłu interesujące jest również sprawdzenie, czy poprawia to również twoje umiejętności.

• Zalecana odmiana: Lemon Shining Silver Haze

4. SŁUCHAJ MUZYKI
Załóż słuchawki, aby w pełni zanurzyć się w muzyce lub odtwarzaj ją głośno i pozwól, aby melodie wypełniły pomieszczenie. Rytm, beat, wokale i każdy mały efekt dźwiękowy wydają się być na pierwszym planie znacznie wyraźniej, gdy jest naćpany. Nawet Twoje ulubione utwory będą miały nowy smak. Zalecamy także odkrycie nowej muzyki, wypróbowanie gatunków, z którymi normalnie się nie interesujesz. Możesz w końcu docenić nowe style w zmienionym stanie umysłu. Deep house ma powtarzalność, w której łatwo się zagubić, a ambient i reggae pozwolą Ci wyluzować na maksa. Ciekawie może się też okazać jazz czy heavy metal.

• Zalecane odmiany: Bubblegum XL, Pineapple Kush

5. ROZPOCZNIJ PISANIE
Jeśli pisanie jest czymś, czego normalnie nie robisz, nadal fajnie jest zobaczyć, co się stanie, gdy przyłożysz pióro do papieru. Może napiszesz super śmieszną historię, którą fajnie będzie czytać ponownie, gdy będziesz trzeźwy. Może umieścisz wszystkie swoje emocje w osobistym liście do kogoś. Tworzenie list może być również zabawne. Nigdy nie wiesz, co wymyślisz, robiąc upieczoną listę rzeczy do zrobienia. Możesz nawet stworzyć całkiem nową listę rzeczy do zrobienia na haju; ale przejrzyj wszystkie te pomysły na trzeźwo, zanim zrobisz je na haju.

• Zalecana odmiana: Mother Gorilla

6. BĄDŹ KREATYWNY
Substancje rozszerzające umysł mogą naprawdę pomóc w pobudzeniu kreatywności, więc jest to idealny czas, aby skupić się na niektórych projektach artystycznych. Ciągle pojawiają się świetne pomysły z kolorowymi wizjami, które są łatwiejsze do wykorzystania. Nawet jeśli nie wyjdą tak dobrze, proces i tak będzie zabawny. Śmiało i zacznij rysować, malować, komponować muzykę, tworzyć grafiki lub cokolwiek chcesz robić. To może skończyć się totalnym arcydziełem.

• Zalecane odmiany: Somango XL, Mother Gorilla

7. TRAFUJ SWOJE SMAKI
W pewnym momencie zgłodniejesz. Zamiast zamawiać pizzę lub faszerować twarz chipsami ziemniaczanymi, spróbuj czegoś zupełnie nowego. Zamów coś, czego nigdy wcześniej nie miałeś i daj się zaskoczyć smakowi i aromatowi. Możesz również pomyśleć o tym z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że masz zapasy artykułów spożywczych. Zacznij gotować, aby zobaczyć, jakie kreatywne kombinacje potraw możesz wymyślić, dodając całą nową gamę specjalnych dań do swojego osobistego repertuaru.

• Zalecana odmiana: Speedy Chile

8. (PONOWNIE) POŁĄCZ SIĘ SPOŁECZNIE
Właściwa odmiana marihuany może sprawić, że będziesz bardzo rozmowny. W grupie może to ułatwić zabawne przekomarzanie się wypełnione głupimi dowcipami lub ciekawymi, bardziej znaczącymi rozmowami. Kiedy jesteś sam i czujesz ten szum, zadzwoń do dobrego przyjaciela i połącz się na zupełnie nowym poziomie, podążając za atmosferą. Rozważ zadzwonienie do osoby, z którą nie miałeś kontaktu od jakiegoś czasu, może dlatego, że miałeś z nią jakieś problemy. Być może będziesz w stanie się teraz otworzyć, omawiając rzeczy w sposób, który wcześniej wydawał się niemożliwy.

• Zalecana odmiana: El Patron

9. CZYSZCZENIE I ORGANIZACJA
Niektóre odmiany dadzą ci zastrzyk energii w połączeniu ze zwiększonym poziomem skupienia. Skorzystaj z okazji, robiąc coś produktywnego. Prawdopodobnie boisz się normalnego sprzątania swojego domu, tylko po to, by odkryć, że jest to niemal terapeutyczne, gdy jesteś na haju. Całkowite przeorganizowanie szaf i szafek może być również bardzo kojącym zajęciem. Usuń z drogi zadania, które czają się od jakiegoś czasu, lub wykonaj pracę z wyprzedzeniem, na przykład toczenie ogromnej ilości stawów.

• Zalecana odmiana: Lemon Shining Silver Haze

10. Uprawiaj seks
Kiedy jesteś naćpany, łączenie się emocjonalne jest po prostu naturalne i naprawdę możesz stracić czujność. Pod warunkiem, że twój partner też jest na haju, kochanie się jest najlepszym pomysłem. Wszystkie zmysły są wyostrzone, a każdy dotyk jest elektryczny. Możesz całkowicie zapomnieć o czasie i zająć się nim przez chwilę, zwłaszcza jeśli włączysz odpowiednią muzykę. Dzielenie się stawem przed seksem może trochę zmienić sytuację, poprawiając twoje życie seksualne.

• Zalecana odmiana: Haze Berry

11. JACUZZI TIME
Czy to nie brzmi jak niesamowity chłód, kiedy jesteś naćpany? Wskocz do przyjemnego, ciepłego jacuzzi i poczuj, jak te bąbelki łaskoczą Twoje ciało. Nie możesz zaaranżować jacuzzi? Następnie uruchom dla siebie gorącą kąpiel z bąbelkami. Stwórz przyjemną atmosferę, zapalając świece w łazience i włączając muzykę. Po prostu nie ma nic lepszego niż to!

• Zalecane odmiany: Amnesia Mac Ganja (AMG), Royal Domina

12. ROBIĆ JOGĘ
Jesteś psychicznie w strefie i czujesz, że nadchodzi przyjemny szum ciała. To idealny moment na jogę. Koncentrowanie się na oddychaniu jest teraz bardzo relaksujące, a rozciąganie kończyn jest po prostu niesamowite. Jak dużo dalej możesz teraz zgiąć się w swoim zawinięciu do przodu? Oprócz jogi medytacja może być również dobrym rozwiązaniem - lub połączeniem tych dwóch, które są nasycone wieloma stylami jogi.

• Zalecana odmiana: Somango XL

13. POBIERZ FIZYKĘ
Niektóre odmiany dają natychmiastowy zastrzyk energii, sprawiając, że chcesz nabrać sił. Płyń z nurtem i tańcz, jeśli masz na to ochotę. Możesz również uwolnić te endorfiny w inny sposób, na przykład w przypadku lekkiego treningu cardio lub sportu. Wyjście na jogging w parku lub udział w zajęciach aerobiku może być świetną zabawą. Dopóki jest to proste i łatwe do naśladowania, naprawdę możesz się w to wciągnąć. Powinieneś prawdopodobnie unikać skomplikowanych lub potencjalnie niebezpiecznych rzeczy, takich jak jazda na rowerze w ruchu ulicznym.

• Zalecane odmiany: Mother Gorilla, Lemon Shining Silver Haze

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl