Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Dlaczego moja automatycznie kwitnąca roślina jest taka mała?

0
Dlaczego moja automatycznie kwitnąca roślina jest taka mała?

Nasiona marihuany automatycznie kwitnące stały się istotną częścią domowej uprawy. Są najszybszym sposobem uprawy konopi. Większość odmian automatycznie kwitnących rośnie od nasion do zbiorów w około 75 dni. Są również łatwe i wygodne w uprawie. Wewnątrz rosną w stałym cyklu światła przy 20 godzinach światła dziennego.

Autos też są mocne, na tym samym poziomie jakości, co najlepsze odmiany feminizowane. Ale co powoduje, że sporadyczne auto pozostaje małe i „podobne do karła”? Czy zawsze sprowadza się to do złej jakości nasion? A może są jakieś profesjonalne porady i wskazówki, jak najlepiej wykorzystać nasiona automatycznie kwitnące? Przeczytaj porady ekspertów.

Jaki jest średni rozmiar automatycznie kwitnących i jak wysokie mogą być?

Jak duży może być automatycznie kwitnący i jaki jest średni rozmiar? Większość osiąga średnią wysokość automatycznie kwitnącą około 50-100 cm. Ostateczna wielkość automatycznie kwitnącej rośliny zależy od genetyki i warunków wzrostu, które zapewniasz.

Nasiona automatycznie kwitnące Sativa mogą rozciągać się nieco bardziej niż odmiany automatyczne Indica. Auto genetyka Sativa może również dojrzewać o kilka tygodni dłużej niż odmiany indica, co może pozwolić im osiągnąć nieco większe wysokości automatycznie kwitnące niż bardziej kompaktowe odmiany automatyczne z indica. Największe automatycznie kwitnące rośliny mają skłonność do sativy i osiągają wysokość od 1,25 do 1,75 m.

Ponieważ średnia wysokość automatycznie kwitnącej rośliny jest nieco niższa niż w przypadku odmian fotoperiodycznych, wielu hodowców uważa, że radzą sobie z nieco mniejszymi namiotami do uprawy. Oznacza to, że zalecana wysokość namiotu do uprawy automatycznej może być mniejsza. Możesz uprawiać automatycznie kwitnące nasiona w namiotach, które mogą mieć tylko 1,5 m wysokości.

Kluczowe powody, dla których Twój automatycznie kwitnący pozostaje mały.

Możesz mieć pecha i po prostu mieć krótki, przysadzisty fenotyp. Nie rozpaczaj, wiele z nich nadal będzie oferować mocne, mocne pąki. A może miałeś nieszczęście napotkać problem podczas wzrostu, który trwale zahamował twoje auto. Istnieje wiele powodów, które mogą wyjaśniać, dlaczego Twój automatycznie kwitnący pozostał mały.

Jeśli przyczyną są warunki środowiskowe (składniki odżywcze, pH, oświetlenie, nadmierne podlewanie itp.), Warto zauważyć, że samochody mają ograniczony czas na regenerację po wszelkich problemach. Przy typowym 75-dniowym cyklu życia po prostu nie ma czasu na regenerację i naprawę, jeśli coś pójdzie nie tak.

Możesz też po prostu mieć pecha z wyborem nasion automatycznie kwitnących. Większość czołowych dostawców nasion automatycznie kwitnących stosuje solidną genetykę i sprawdzone techniki hodowlane, doskonalone przez wiele lat. Ale nadal istnieją notorycznie niewiarygodne firmy nasienne, które rutynowo produkują nasiona automatycznie kwitnące niespełniające norm. Używają słabej genetyki i mają większą szansę na produkcję roślin karłowatych. Najlepszą radą jest wybranie najlepszych nasion automatycznych spośród tych, które mają udokumentowane doświadczenie w rozwoju nasion automatycznie kwitnących, być może z jedną lub dwiema filiżankami konopi.

Automaty mają krótszy okres wzrostu / wegetacji niż rośliny fotoperiodyczne

Ponieważ nasiona automatycznie kwitnące rosną ze stałą żywotnością, zwykle około 75 dni, jest mniej czasu na przezwyciężenie wszelkich trudności. Często automatycznie kwitnąca roślina wykazuje oznaki kwitnienia około miesiąca lub mniej więcej po wykiełkowaniu. Odmiany nasion automatycznie kwitnących, takie jak Auto Blueberry i Auto Blackberry Kush, mogą być gotowe do zbioru już po 8-9 tygodniach od wykiełkowania nasion. Przy tak szybkim życiu rośliny automatycznie kwitnące mają niewiele wolnego czasu na regenerację po problemach ze wzrostem lub problemach środowiskowych podczas pierwszych tygodni wzrostu wegetatywnego.

Jeśli masz niskie temperatury podczas wczesnego wzrostu samochodu, możesz trwale zmniejszyć jego zdolność do osiągnięcia pełnego potencjału. Podobnie, jeśli masz poważne problemy ze składnikami odżywczymi, nadmierne podlewanie, słabe oświetlenie itp., Prawdopodobnie zauważysz również trwałe zahamowanie wzrostu roślin automatycznie kwitnących.

Z drugiej strony rośliny fotoperiodyczne mają genetykę, która pozwala im wygrzewać się w warunkach wegetatywnych tak długo, jak długo pozwala się na długie (18 godzin +) godziny światła dziennego. Więc jeśli twoje rośliny fotoperiodyczne wyglądają na trochę małe dla twojego upodobania, możesz po prostu pozwolić im na kilka dodatkowych tygodni wegetacji.

Twoja autoflower jest związana z rootem (za mało miejsca na root).

Jeśli Twoja automatycznie kwitnąca roślina jest związana z korzeniami, oznacza to, że korzenie były trzymane na bardzo małej przestrzeni. Kiedy korzenie są zaplątane w małą kulkę korzeniową, może to spowodować poważne ograniczenia ostatecznej wielkości automatycznie kwitnącej i końcowej wysokości automatycznie kwitnącej. W najgorszych przypadkach nie można zachęcić korzeni do prawidłowego wzrostu, a auto jest trwale zahamowane.

Jakiego rozmiaru pojemnika potrzebują rośliny automatycznie kwitnące? Powszechnym problemem, który ogranicza średnią wysokość automatycznie kwitnącej rośliny, jest brak miejsca na korzenie. Niekompletny rozwój korzeni ogranicza wysokość automatycznie kwitnienia, jak również ogólny rozmiar automatycznie kwitnienia. Jednak gdy system korzeni konopi może łatwo rosnąć w lekkim, napowietrzonym środowisku z dostępem do składników odżywczych i tlenu, wielkość automatycznie kwitnącej rośliny może znacznie skorzystać. Wielu hodowców automatów lubi używać doniczek o wielkości około 15-20 litrów w pomieszczeniach. Zwróć uwagę, że jeśli używasz małego pojemnika, takiego jak doniczka o pojemności 3 litrów, średnia wysokość automatycznie kwitnącej może być znacznie niższa, być może nie większa niż 30 cm.

Oprócz upewnienia się, że nie cierpisz na autoflower, który jest związany z korzeniami, musisz również zapewnić wystarczającą przestrzeń wokół rośliny. Ile miejsca potrzebuje Autoflower? Postaraj się zapewnić wystarczająco dużo miejsca, aby automatyczne boczne kwiaty nie stykały się / nie zacieniały. Oprócz umożliwienia roślinom wzrostu przestrzeni, minimalizuje to również skutki wzrostu roślin w cieniu sąsiada.

Znaczenie zoptymalizowanych warunków kiełkowania nasion automatycznie kwitnących
Proces uprawy automatycznej rozpoczyna się od kiełkowania nasion automatycznie kwitnących. Istnieje wiele różnych opcji kiełkowania nasion konopi.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl