PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: ZIMA I OTRZYMAJ 10% RABATU

Blog kategorie
Blog wpisy
Sąsiedzi polski którzy zalegalizowali marihuane

W ostatnich latach, kwestia legalizacji marihuany stała się gorącym tematem na całym świecie, prowadząc do zmian legislacyjnych w wielu krajach. Polska, mimo iż sama nie zalegalizowała jeszcze marihuany do celów rekreacyjnych, otoczona jest sąsiadami, którzy podjęli różne kroki w kierunku legalizacji lub dekryminalizacji tej substancji. W niniejszym artykule, skupimy się na tych krajach, badając ich podejście do marihuany, w kontekście nasion marihuany, odmian, nasion konopi oraz nasion feminizowanych.

Najmocniejsze Odmiany hybrydowych nasion marihuany

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek nasion marihuany rozwija się z niespotykaną dotąd szybkością, a entuzjaści i hodowcy konopi szukają coraz to nowszych i silniejszych odmian, wybór odpowiednich nasion marihuany staje się kluczowym elementem sukcesu. Wśród wielu dostępnych opcji, nasiona feminizowane oraz hybrydowe odmiany nasion konopi zyskują na popularności dzięki swojej wyjątkowej potencji i charakterystykom uprawowym. W tym artykule skupimy się na najmocniejszych odmianach hybrydowych nasion marihuany, analizując ich cechy, zalety i unikalne właściwości.

Historia konopi indyjskich, skąd do nas przyszła

Konopie indyjskie, znane szerzej jako marihuana, są roślinami o niezwykle bogatej i złożonej historii, która sięga tysięcy lat wstecz. W ciągu wieków, odmiany konopi, w tym nasiona marihuany i nasiona feminizowane, stały się przedmiotem zarówno kontrowersji, jak i fascynacji, rozprzestrzeniając się po całym świecie i znajdując zastosowanie w medycynie, przemyśle oraz jako środek psychoaktywny.

Jak wydłużyć działanie THC

THC, główny psychoaktywny składnik marihuany, jest ceniony zarówno za jego medyczne, jak i rekreacyjne efekty. Rozumienie sposobów na wydłużenie jego działania może znacznie poprawić doświadczenia użytkowników. W niniejszym artykule skupimy się na rzetelnych i sprawdzonych metodach, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu, uwzględniając przy tym kluczowe słowa takie jak nasiona marihuany, odmiany, feminizowane i inne.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Inwestowanie w akcje marihuany - Jak zarabiać?

0
Inwestowanie w akcje marihuany - Jak zarabiać?

Dlaczego warto inwestować w akcje marihuany?


Marihuana w Polsce nie jest jeszcze legalne przez co firmy mające swoje akcje są małe, zjamują się albo nasionami albo suszem cbd lub produktami podobnymi.
Inwestując teraz masz bardzo dużą i logiczna z resztą szanse że gdy marihuana zostanie zalegalizowana firmy te zaczną sie rozwijać i zarabiać więcej, akcje wzrosną a ty razem z nimi.
Identyczne zdarzenie miało miejsce w kanadzie gdy doszło do legalizacji, akcji było nagle od groma i wszystkie zaczeły lecieć w górę.
 
 
Akcie marihuany od połowy roku należą do absolutnych fenomenów na giełdzie. Trudno się dziwić, ponieważ w coraz większej ilości regionów świata legalizuje się konopie i coraz więcej amerykańskich stanów stopniowo legalizuje marihuanę. W Europie szereg krajów zalegalizował marihuanę do celów medycznych.
Jak inwestować w marihuanę za pośrednictwem akcji? I które akcje konopi indyjskich należą obecnie do najlepszych?
Przedstawimy ci 3 najlepsze akcje marihuany w 2020 roku.


3. Akcje Cronos – marihuanowy gigant

Kanadyjski producent konopi Cronos (ISIN: CA22717L1013 – Symbol: CRON – Waluta: USD) prowadzi działalność na pięciu kontynentach. Spółka produkuje między innymi produkty medyczne, na przykład marki „Peace Naturals“.
Jeśli chodzi o wysokość sprzedaży, Cronos nie jest jeszcze jedną z najlepszych firm konopnych. Kapitalizacja rynkowa spółki wynosi obecnie 2,5 miliarda USD. W grudniu 2018 roku spółka tytoniowa Altria kupiła 45% udział w Cronos. Tytoniowy gigant zdecydował się na wejście na tamten rynek o ogromnym potencjale.
W 2018 roku Cronos ogłosił wzrost sprzedaży o 285 % z 3,1 miliona USD w 2017 roku do 11,7 miliona USD. Koszty inwestycyjne były znacząco wyższe, co doprowadziło do straty w wysokości około 14 milionów USD.
Cronos niedawno opublikował kluczowe dane za pierwszy kwartał 2019 roku. Znacząco przekroczyły oczekiwania zysku analityków. Zysk na akcję wynosił 0,36 USD. Obroty wynosiły w tym kwartale 4,8 miliona USD, czyli o 120 % więcej niż w tym samym okresie w minionym roku.


2. Akcje Canopy Growth Corporation – Światowy lider na rynku marihuany

Dziesięć licencjonowanych fabryk marihuany znajduje się obecnie w posiadaniu spółki Canopy Growth Corporation (ISIN: CA1380351009 – Symbol: WEED – Waluta: CAD). Z bieżącą kapitalizacją rynkową na poziomie 9 miliardów USD Canopy Growth jest obecnie największym producentem marihuany notowanym na giełdzie.
Spółka ze Smith Falls w Ontario odniesie największe korzyści z otwarcia kanadyjskiego rynku. Poza Ameryką Północną spółka jest aktywna już w 11 innych krajach, takich jak Australia, Hiszpania, Brazylia, Chile, Niemcy, Dania, Czechy czy Jamajka.
W roku podatkowym 2016/17 przychody spółki wzrosły o + 214% do 39,9 mln CAD. Silny wzrost utrzymał się również w latach 2017/2018, a sprzedaż na poziomie 78 milionów CAD wzrosła dwukrotnie w porównaniu do poprzedniego roku. Ze względów inwestycyjnych odnotowano dalszą stratę w wysokości 0,40 USD na akcję. Niektórzy optymistyczni analitycy oczekują, że w bieżącym roku podatkowym Canopy Growth osiągnie rentowność. W pierwszej połowie 2018/2019 sprzedaż wzrosła o 47% do 49,2 mln USD.
Pozytywnie rozwijała się również sprzedaż, przy czym cena za gram wzrosła o 24% w skali roku do 9,9 USD. Otwarcie rynku kanadyjskiego w czwartym kwartale oznacza, że spółka Canopy Growth jest pierwszą firmą, która osiągnie trzycyfrową sprzedaż w milionach.


1. Akcje Aurora Cannabis Inc. – Zamierzenia możliwe do wykonania?

Aurora Cannabis Inc. (ISIN: CA05156X1087 – Symbol: ACB – Waluta: CAD) również jest z Kanady. Mimo że spółka z Vancouver istnieje już kilka lat, licencję na produkcję medycznej marihuany uzyskała dopiero w 2016 roku. W tej chwili Aurora ma już siedem licencjonowanych zakładów produkcyjnych i pięć autoryzowanych centrów dystrybucyjnych.
Już w pierwszym roku produkcji – 2016/17 – osiągnięto zysk w wysokości 18 milionów CAD, a rok później w roku 2017/2018 przychody wzrosły ponad trzykrotnie do kwoty 55 milionów CAD. Ze względu na jednorazowe efekty w postaci zysków z papierów wartościowych Aurora wykazała roczny zysk w wysokości około 72 milionów CAD. Analitycy zakładają, że firma może również zacząć osiągać zrównoważony wynik operacyjny od roku 2018/2019 i w następnych latach być w dobrej kondycji finansowej.
Spółka funkcjonuje obecnie głównie na północnoamerykańskim rynku. W najbliższym czasie planuje jednak ekspansję do Niemiec, Włoch i Australii.
Obecne moce produkcyjne wzrosły nagle do ponad 32 ton rocznie w wyniku przejęć. Zwiększono również długoterminowe cele produkcyjne z 400 do 570 ton rocznie. Przy obecnej cenie 8 CAD za gram taki poziom produkcji zapewni spółce przychody w wysokości 4,5 miliarda CAD.
 
 

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl