Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Jak marihuana wpływa na kreatywność - Top 3 odmiany.

0
Jak marihuana wpływa na kreatywność - Top 3 odmiany.

Marihuana nie tylko ma pozytywne działanie na nas samych leczniczo oraz wypoczynkowo. Naukowcy udowonili że marihuana może wplywać na kreatywność.
Badania z 2011 roku przeprowadzone przez University College of London wykazały, że może istnieć związek pomiędzy używaniem marihuany i wzrostem kreatywności. Sugerują one, że marihuana wywołuje objawy psychomimetyczne, co z kolei może prowadzić do łączenia pozornie niepowiązanych koncepcji,

aspektu myślenia rozbieżnego, czyli niezbędnej podstawy twórczego myślenia. Wyniki badań podkreślają jednak brak szeroko zakrojonych badań dotyczących mechanizmów, dzięki którym marihuana może stymulować kreatywność.
Fenomenem, który wielu użytkowników marihuany opisywało z własnych doświadczeń, zajęła się także nauka. Wiele prac opisywało jak marihuana wpływa na rozszerzenie pola zmysłów i otwarcie umysłu. Dla przykładu kreatywność definiowana jako "wieloaspektowość myślenia" została zbadana w pracy Maurice'a Bourassa oraz Pierre'a Vaugeoisa. Znajdziemy także prace mówiące o tym, że marihuana pobudza aktywność mózgu.


Jest to idealne rozwiązanie dla artystów jak i zwykłych użytkowników marihuany. Marihuana może poprawić koncentracje oraz pomóc w wymyślaniu nowych pomysłów. W zależności czym się zajmujemy lub jakie mamy hubby, marihuana może nam w tym pomóc. Oczywiście do tego dochodzą również różnorakie odmiany, nie które bardziej a nie które mniej wpłyną na naszą wyobraźnię, najlepiej wybrać dla siebie taką która pobudza a jednocześnie otwiera naszą głowę wraz z myśleniem.
Aby osiągnąć wysoki poziom kreatywności, musisz zachować równowagę, stabilność umysłu i stan umysłu. Można to osiągnąć tylko, jeśli używasz hybrydowej odmiany konopi, a nie tylko Sativa lub Indica.
Jeśli korzystasz tylko z Sativy, otrzymasz energię, a twój stan umysłu zostanie przeniesiony na wyższy poziom, podczas gdy sama Indica jest bardziej środkiem uspokajającym. Na przykład gatunek hybrydowy oferuje możliwość bycia bardziej kreatywnym.
Przedstawimy wam 3 z wielu odmian które bardzo dobrze wpływają na kreatywność.

 


1. Arjan's Ultra Haze


Arjan's Ultra Haze 1 jest wynikiem skrzyżowania Neville's Haze, Kambodży i Laosu.
Roślina ma duże rozmiary i długie łodygi oraz rozwija ciężkie, gęste pąki pokryte niesamowitą żywicą. Możesz użyć LST.
Kwitnienie w pomieszczeniu trwa około 13 tygodni, a plon wynosi 900 gr / m2. Kwitnienie na zewnątrz kończy się pod koniec listopada, a zbiory osiągają 1300 g / roślinę. Plik
Roślina zapewnia efekt miękkiej sativy z uczuciem medytacji.

Informacje:
Rodzaj - Indoor
Genotyp - Głównie Sativa
Geny - Neville's Haze x Cambodian x Laos.
THC - 16,22%
Czaskwitnienia - ponad 12 tygodni
Plon - Bardzo Duży (ponad 500g/m2 Indoor)


2. Kali Mist Auto


Kolejna roślina, którą skrzyżowaliśmy używając legendarnej mieszańcowej rośliny ruderalis w naszych programach hodowlanych. Ta wersja autofem kończy się po około 80 dniach od wykiełkowania i może osiągnąć 120 cm wzrostu. Jego gałęzie są wypełnione dużymi bryłkami, mocno pokrytymi kryształami pąkami, które mają typowy wygląd wycinka z mgły Kali. Na zewnątrz rośliny te mogą dostarczyć do 80 gramów na roślinę lub nawet więcej, jeśli hodowca jest bardziej doświadczony. Większość hodowców nie uprawiała odmian z przewagą sativy z powodu długiego okresu kwitnienia, teraz to się zmieniło. Auto Kali's Mistery to jedna z tych kobiet, które z wielu miłośników roślin zamieniają się w pasjonatów sativy.

Informacje:
PRZEZNACZENIE: Indoor/Outdoor
GENY: Kali Mist x Ruderalis
TYP: 40% Indica / 40% Sativa / 20% Ruderalis
CZAS KWITNIENIA: 6-7 tyg.
PORA ZBIORÓW OUTDOOR: 8-9 tyg.
PLON (in/out): 400-500 g/m2 ; 400-500 g/roślina
WYSOKOŚĆ (in/out): 50-120 cm ; 110–130cm
THC: 18%


3. Sour Diesel Auto


Sour Diesel Auto to automatycznie kwitnąca odmiana z dominacją sativy, która zawiera 70% genów sativy i 30% genów indica. Jest to również wersja autofem oryginalnego Sour Diesel, który został skrzyżowany z Ruderalisem.
Roślina jest łatwa w uprawie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Tworzy smaczne, twarde topy i nie zajmuje dużo miejsca. Czas od sadzenia do zbiorów trwa 11 tygodni.
Sour Diesel Auto zapewnia miękki, przyjemny zapach owoców cytrusowych i egzotycznego drewna. Dym oferuje smak z nutami diesla i kwaśnych owoców. Wyraźny efekt sativy jest mózgowy, silny i długotrwały.

Informacje:
PRZEZNACZENIE: Indoor/Outdoor
GENY: Sour Diesel x Lowryder#2
TYP: Głównie Indica
CZAS KWITNIENIA: 7–8 tyg.
PORA ZBIORÓW OUTDOOR: 9–10 tyg.
PLON (in/out): 350–400 g/m2; 60–120 g/roślina
WIELKOŚĆ (in/out): 50–120 cm
THC: 18–20 %
CBD: średnie

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl