PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: ZIMA I OTRZYMAJ 10% RABATU

Blog kategorie
Blog wpisy
Sąsiedzi polski którzy zalegalizowali marihuane

W ostatnich latach, kwestia legalizacji marihuany stała się gorącym tematem na całym świecie, prowadząc do zmian legislacyjnych w wielu krajach. Polska, mimo iż sama nie zalegalizowała jeszcze marihuany do celów rekreacyjnych, otoczona jest sąsiadami, którzy podjęli różne kroki w kierunku legalizacji lub dekryminalizacji tej substancji. W niniejszym artykule, skupimy się na tych krajach, badając ich podejście do marihuany, w kontekście nasion marihuany, odmian, nasion konopi oraz nasion feminizowanych.

Najmocniejsze Odmiany hybrydowych nasion marihuany

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek nasion marihuany rozwija się z niespotykaną dotąd szybkością, a entuzjaści i hodowcy konopi szukają coraz to nowszych i silniejszych odmian, wybór odpowiednich nasion marihuany staje się kluczowym elementem sukcesu. Wśród wielu dostępnych opcji, nasiona feminizowane oraz hybrydowe odmiany nasion konopi zyskują na popularności dzięki swojej wyjątkowej potencji i charakterystykom uprawowym. W tym artykule skupimy się na najmocniejszych odmianach hybrydowych nasion marihuany, analizując ich cechy, zalety i unikalne właściwości.

Historia konopi indyjskich, skąd do nas przyszła

Konopie indyjskie, znane szerzej jako marihuana, są roślinami o niezwykle bogatej i złożonej historii, która sięga tysięcy lat wstecz. W ciągu wieków, odmiany konopi, w tym nasiona marihuany i nasiona feminizowane, stały się przedmiotem zarówno kontrowersji, jak i fascynacji, rozprzestrzeniając się po całym świecie i znajdując zastosowanie w medycynie, przemyśle oraz jako środek psychoaktywny.

Jak wydłużyć działanie THC

THC, główny psychoaktywny składnik marihuany, jest ceniony zarówno za jego medyczne, jak i rekreacyjne efekty. Rozumienie sposobów na wydłużenie jego działania może znacznie poprawić doświadczenia użytkowników. W niniejszym artykule skupimy się na rzetelnych i sprawdzonych metodach, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu, uwzględniając przy tym kluczowe słowa takie jak nasiona marihuany, odmiany, feminizowane i inne.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Jak uprawiać fioletową marihuanę.

0
Jak uprawiać fioletową marihuanę.

Każdy hodowca marzył o zbieraniu dużych, fioletowych topów w domu. Ale co dokładnie możesz zrobić, aby zmienić kolor swojego zioła?

JAK HODOWAĆ FIOLETOWE KONOPIE
Fioletowe zioło to prawdziwa przyjemność dla oczu. I chociaż w Internecie krąży wiele plotek o tym, jak uprawiać fioletową marihuanę w domu, tak naprawdę istnieją tylko dwie zmienne, którymi możesz manipulować kolorem swojego zioła. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czym one są.

CO POWODUJE, ŻE KONOPIE ZMIENIAJĄ SIĘ W FIOLETĘ?
Wszystkie rośliny mają naturalnie występujące pigmenty. Najbardziej dominującym pigmentem w większości roślin (w tym w konopiach indyjskich) jest chlorofil, który oprócz pomocy roślinom w fotosyntezie nadaje im również zielony kolor.

Jednak rośliny mają również wiele innych aktywnych pigmentów, w tym karotenoidy i antocyjany. W przypadku braku chlorofilu rośliny mogą używać pigmentów, takich jak antocyjany, do pochłaniania światła słonecznego i fotosyntezy. W przeciwieństwie do chlorofilu, antocyjany w naturalny sposób pochłaniają fale słoneczne o wszystkich długościach z wyjątkiem widma indygo, co nadaje roślinom purpurowy kolor.

W związku z tym fioletowe rośliny konopi (lub jakakolwiek inna fioletowa roślina) uzyskują swój kolor, ponieważ dominującym pigmentem w ich liściach i kwiatach są antocyjany, a nie chlorofil.

JAKIE CZĘŚCI KONOPI MOGĄ ZMIENIĆ SIĘ W FIOLET?
Istnieją cztery główne części twojej rośliny konopi, które mogą zmienić kolor na fioletowy:

• Słupki: Słupki to cienkie włoski, które wyskakują z topów, informując, że są żeńskie. Słupki na ogół mają kremowo-biały kolor i zmieniają kolor na pomarańczowy / czerwony / brązowy w miarę dojrzewania roślin. Jednak możliwe jest, że słupki rośliny zmieniają kolor na różowy lub purpurowy, a kolor ten pozostanie po zbiorze, wysuszeniu i wyleczeniu pąków.

• Kielichy: Kielichy to małe strąki, które tworzą twoje topy. Kwiaty konopi składają się z setek małych kielichów ułożonych jeden na drugim. Gdy kwiaty dojrzewają, kielichy otwierają się i odsłaniają słupki, które są przeznaczone do łapania pyłku z męskich roślin konopi.

• Liście: wachlarz i liście cukrowe rośliny konopi mogą również zmienić kolor na fioletowy. Jednak zwykle nie będą one miały dużego wpływu na ostateczny kolor topów, ponieważ prawdopodobnie przycinasz większość liści podczas pracy po zbiorach.

• Trichomy: Trichomy to małe kryształki, które pokrywają twoje topy. Chociaż zwykle zaczynają być przezroczyste i stają się nieprzezroczyste, a później bursztynowe, mogą również zmienić kolor na fioletowy.

NIEWŁAŚCIWE SPOSOBY OBRACANIA POTRAW W FIOLETOWYM
Wiele osób błędnie uważa, że najlepszym sposobem na zmianę koloru konopi na purpurowy jest pozbawienie ich roślin tlenu. Jednak pozbawienie roślin tlenu, dwutlenku węgla lub innego gazu nie zwiększy twoich szans na zebranie fioletowych topóe. Karmienie roślin większą ilością azotu również nie zmieni koloru roślin, przynajmniej nie przesadzisz i nie spalisz ich do chrupiącego brązu.

Niektórzy hodowcy używają również barwników spożywczych do barwienia swoich roślin. I chociaż może to zadziałać, zdecydowanie nie zalecamy tego. Wreszcie, zmiana cyklu świetlnego rośliny, harmonogramu podlewania lub podłoża uprawowego również nie zwiększy jej szans na fioletowe zabarwienie, ani wrzaski, krzyki ani śpiewy do roślin.

WŁAŚCIWE SPOSOBY OBRACANIA FIOLETOWYCH ROŚLIN
Teraz, gdy wiesz, jak NIE uprawiać fioletowych konopi, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zmaksymalizować swoje szanse na zebranie przyciągających wzrok fioletowych pąków w tym sezonie:

1: ZACZNIJ OD WŁAŚCIWEJ GENETYKI
Największy wpływ na ostateczny kolor twoich roślin będzie miała genetyka. Tak więc, jeśli zamierzasz uprawiać fioletowe zioło, rozejrzyj się za fioletowymi odmianami, ponieważ zostały specjalnie wyhodowane ze względu na ich wyjątkowy kolor. Pamiętaj, że po przycięciu pąki stracą trochę koloru, więc wybierz odmiany o najbardziej intensywnej fioletowej pigmentacji, jaką możesz znaleźć.

Czytaj dalej do końca tego artykułu, aby zapoznać się z najważniejszymi zaleceniami dotyczącymi fioletowych szczepów do uprawy w domu.

2: DOSTOSUJ SWOJE TEMPERATURY
Chociaż możesz niecierpliwie patrzeć, jak rośliny stają się fioletowe, zwykle dzieje się to dopiero po zakończeniu wzrostu wegetatywnego i rozpoczęciu kwitnienia. Gdy rośliny wejdą w fazę kwitnienia, spróbuj obniżyć nocne temperatury. Niższe temperatury powodują rozkład chlorofilu i mogą zachęcić rośliny do produkcji większej ilości antocyjanów. Idealnie byłoby, gdyby różnica między temperaturami w dzień i w nocy wynosiła 10–15 ° C.

INNE SPOSOBY UPRAWY FIOLETOWEGO CHWASTU
Istnieje kilka innych sposobów manipulowania kolorem roślin. Większość z tych technik wymaga jednak pozbawiania roślin pewnych składników odżywczych, czego oczywiście nie zalecamy. Nawet jeśli jesteś w stanie uzyskać fioletowe zabarwienie za pomocą tych alternatywnych metod, prawdopodobnie będzie to ze szkodą dla jakości, smaku i siły działania.

GENETYKA: POWÓD NR 1 ZMIENIAJĄ SIĘ W FIOLETOWĄ
Pamiętaj, że dwa główne czynniki wpływające na kolor twoich roślin konopi to genetyka i temperatura. Jeśli naprawdę zależy Ci na uprawie fioletowego zioła, od samego początku zainwestuj w odpowiednią genetykę.

Koniecznie sprawdź je i dodaj odrobinę koloru do swoich następnych zbiorów:

 

PURPLE QUEEN

 


Purple Queen to prawie czysta odmiana indica wyhodowana z genetyki Hindu Kush i Purple Afghani. Kwitnie przez 9–11 tygodni i wytwarza duże, fioletowe topy o wyjątkowo ostrym aromacie, który łączy w sobie nuty sosny i paliwa. Purple Queen szczyci się również stężeniem THC do 22% i wytwarza przyjemny, relaksujący kamień do ciała, który jest idealny, gdy potrzebujesz się odprężyć i zrelaksować.

 

BLUE MYSTIC

 


Blue Mystic to wyjątkowa hybryda wyhodowana z dwóch potężnych amerykańskich odmian: Oregon Blueberry i Northern Light. Rezultatem jest niezwykle silna hybryda z dominacją indiki, która ma poziom THC do 18% i zapewnia super relaksujący kamień do ciała. Blue Mystic ma cudownie słodki owocowy aromat, a w odpowiednich warunkach może wytwarzać gęste, przyciągające wzrok fioletowe topy, które zachwycą nawet najbardziej wybrednych koneserów konopi.

 

PURPLEMATIC CBD

 


Purplematic CBD dostarcza wysoki poziom kannabidiolu w oszałamiającym fioletowym opakowaniu. Minimalne poziomy THC - około 0,5% - oznaczają, że nie wywołuje efektów psychotropowych. Zamiast tego jej fioletowe pąki wywierają przyjemny efekt, który oczyszcza umysł, poprawia koncentrację i motywację do skoku. Płonąć te kwiaty przez cały dzień, aby czuć się fantastycznie, zachowując jednocześnie funkcjonalność. Jej przyjemne doznania są jeszcze bardziej niezapomniane dzięki kuszącemu smakowi owoców tropikalnych i słodkiej słodyczy.

 

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl