PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Purple Punch: Mocna i Słodka Odmiana

Purple Punch to wyjątkowa odmiana marihuany, która szybko zdobyła popularność wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta odmiana została stworzona przez skrzyżowanie dwóch legendarnych szczepów: Granddaddy Purple i Larry OG. Efektem tej kombinacji jest odmiana, która łączy w sobie najlepsze cechy obu rodziców, oferując intensywne doznania smakowe i mocne efekty psychoaktywne.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Koniec współczesnego zakazu konopi.

0
Koniec współczesnego zakazu konopi.

Miłośnicy konopi na całym świecie mogą wyczuć, że zbliża się koniec prohibicji marihuany. Może nie nadejdzie wystarczająco szybko dla wszystkich, ale legalizacja jest zdecydowanie w drodze. W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił znaczący postęp w zakresie legalizacji konopi, a w szczególności medyczne zastosowania konopi są obecnie szeroko znane i (ogólnie) akceptowane. Medyczny argument jest prawdopodobnie najważniejszym aspektem toczącej się debaty o marihuanie. Pod koniec 2015 roku znajduje się podsumowanie dotychczasowych postępów na arenie międzynarodowej.

Ameryka Południowa

Pierwszym krajem, który całkowicie zalegalizował i uregulował konopie indyjskie, był Urugwaj. Ale od tego czasu widzieliśmy, jak inne kraje Ameryki Południowej, takie jak Meksyk, Kolumbia i Chile, ogłaszają plany regulacji konopi. Ameryka Południowa zapłaciła brutalną cenę za bycie na pierwszej linii frontu wojny z narkotykami, w której co roku giną tysiące ludzi. Uprawy konopi indyjskich były łatwym fundamentem, na którym można budować inne przestępcze przedsiębiorstwa, a gangi przestępcze od dziesięcioleci szczęśliwie cieszą się dochodami wolnymi od podatku. Ale to się zmienia, liderzy polityczni Ameryki Południowej widzą korzyści z regulacji rynku konopi indyjskich i zaczynają to robić. Kraje Ameryki Południowej dokładnie przyglądają się modelom, w których rośnie legalny dom. Umożliwienie ludziom uprawiania własnej marihuany to najlepszy sposób na osłabienie potężnych sieci przestępczych.

 

Ameryka północna

Niedawne wybory Justina Trudeau oznaczają, że marihuana ma zostać zalegalizowana w Kanadzie do celów rekreacyjnych i medycznych. To świetna wiadomość dla Kanadyjczyków i zła wiadomość dla dużych gangów, które do tej pory cieszyły się monopolem rynkowym.

Stany Zjednoczone pozostają światową potęgą legalizacji, a około połowa stanów ma dostęp do legalnej rekreacji lub medycznej marihuany. Amerykański rynek legalnych produktów z konopi indyjskich jest największy na świecie i co kilka miesięcy do listy „legalnych” stanów dołącza co kilka miesięcy inny stan lub dwa.


Bliski Wschód

Izrael pozostaje światowym liderem w badaniach nad marihuaną medyczną. Znaczna część wczesnych prac nad identyfikacją THC została wykonana w Izraelu i doprowadzili oni do używania konopi indyjskich w PTSD (zespół stresu pourazowego) u byłego personelu wojskowego.

 

Europa

Europa pozostaje kontynentem z mieszanymi przesłaniami na temat legalności konopi. Konopie indyjskie mogą być przepisywane przez lekarzy w wielu miejscach i można je kupić w holenderskich kawiarniach lub hiszpańskich klubach konopnych. W innych krajach, takich jak Austria, Belgia, Czechy, Włochy, Portugalia, Hiszpania, Szwajcaria, istnieją różne poziomy dekryminalizacji lub dozwolone użycie medyczne.

Jednak kraje takie jak Wielka Brytania, Francja, Norwegia, Szwecja i Finlandia nadal wykazują niezwykłą brak elastyczności politycznej w kwestii legalizacji konopi. Dzieje się tak pomimo tego, że rządy tych krajów są w pełni świadome korzyści medycznych związanych z używaniem konopi.

 

Australia i Nowa Zelandia

W Australii „osobisty” wzrost 1-2 roślin jest dozwolony na niektórych terytoriach. W październiku 2015 r. Australijski rząd federalny ogłosił, że zalegalizuje uprawę konopi indyjskich do badań medycznych i naukowych


Motywacja polityczna do legalizacji marihuany

Głównymi powodami legalizacji konopi były

Umożliwienie medycznego dostępu do konopi
Aby umożliwić generowanie dochodów i regulację
Aby podważyć i usunąć udział przestępców
Aktualizacja nieudanych przepisów, które są powszechnie ignorowane

Rola Organizacji Narodów Zjednoczonych

Powszechnie oczekuje się, że zgromadzenie ONZ w 2016 r. Będzie miejscem, w którym przywódcy międzynarodowi będą mogli zaktualizować politykę ONZ, uznając, że dotychczas polityka ta była ogromną porażką i przyniosła korzyści jedynie elicie przestępczej. Niedawny raport ujawniony przez Richarda Bransona pokazuje, że ONZ akceptuje potrzebę zmian.


2016 i później.

Ponieważ coraz więcej krajów bada i wdraża legalne konopie, wywiera presję na pozostałe kraje, aby zalegalizowały. Bez wątpienia marihuana jest bardziej legalna niż kiedykolwiek wcześniej, aw nadchodzących latach powinna być również legalna w Twoim kraju.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl