PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Purple Punch: Mocna i Słodka Odmiana

Purple Punch to wyjątkowa odmiana marihuany, która szybko zdobyła popularność wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta odmiana została stworzona przez skrzyżowanie dwóch legendarnych szczepów: Granddaddy Purple i Larry OG. Efektem tej kombinacji jest odmiana, która łączy w sobie najlepsze cechy obu rodziców, oferując intensywne doznania smakowe i mocne efekty psychoaktywne.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Marihuana medyczna – przyszłość wolna od bólu

0
Marihuana medyczna – przyszłość wolna od bólu

Przepisywanie przez lekarzy recept na „jointy” może wkrótce przejść do historii, jeśli w życie zostanie wprowadzone przedsięwzięcie Syqe Medical Ltd. Rząd USA poparł rozruch, który jest następstwem izraelskiego ekosystemu państwowo usankcjonowanych recept i badań nad medyczną marihuaną. Opracowany został ręczny inhalator, który odparowuje maleńkie granulki marihuany w dawkach tak małych jak 1 miligram, by dać lekarzom większą kontrolę nad leczeniem.

Pomimo rosnącej liczby użytkowników w rozwijającej się liście terytoriów i krajów, marihuana medyczna wciąż walczy o powszechną akceptację w dużej mierze dlatego, iż lekarze nie są w stanie precyzyjnie dobrać dawki tak, jak są dobierane przy innych farmaceutykach. Prowadzi to do eksperymentów pacjentów z papierosami z konopi indyjskiej, parownikami i produktami spożywczymi, które ostatecznie dobierane do pacjenta są na zasadzie metody prób i błędów.

Inhalator Syqe jest opracowany w taki sposób, aby dać lekarzom i pacjentom narzędzia, które pozwolą na udoskonalenie doznań optymalnych dla użytkowników medycznych poprzez zapewnienie wystarczającej do uśmierzenia bólu ilości konopnych środków chemicznych, unikając przy tym efektu bycia na haju, co powoduje utrudnienia w codziennym funkcjonowaniu.

 

„Jesteśmy w stanie w bardzo precyzyjny sposób manipulować ludzką psychiką” powiedział założyciel i szef Syqe Medical, Perry Davidson. „Lekarz może przepisać receptę, która jest idealnie dostosowana i zindywidualizowana do potrzeb leczenia danego pacjenta, przy czym nie ma sytuacji, w której się „trafi” bądź „spudłuje” , tylko bardzo bliskie, prawie 100% trafienie idealnego dozowania, którego wymaga konkretny pacjent.

Pan Davidson współtworzył rozruch izraelskiego ekosystemu państwowo usankcjonowanych recept i badań nad medyczną marihuaną i obserwował rozwój sytuacji, porównując ją do sytuacji w Stanach Zjednoczonych. Z ponad 20,000 usankcjonowanych publicznie użytkownikami, Izrael jest jednym z kilku krajów poza Stanami Zjednoczonymi, w którym użytek marihuany medycznej wzrasta a finansowane publicznie badania rozkwitają.

Izrael, jak stwierdził pan Davidson, jest w czołówce krajów, w których kwitnie medycyna zajmująca się stosowaniem medycznej marihuany. Podobnie, jak w Stanach Zjednoczonych, instytucje sprawujące kontrolę niezawodnej, standardowej metody do stosowania leku w sposób prawidłowy.

Izraelskie służby zdrowia przyglądają się postępom czynionym przez Syqe Medical, zaś Perry Davidson jest chętny, aby wprowadzić inhalatory do szpitala, przeprowadzając w ten sposób badania pilotażowe- są to plany, które firma ma zamiar wprowadzić w życie do końca roku. Główny urząd „Chief Scientists” w Izraelu już przez ostatnie trzy lata przeznaczył 1 milion dolarów na badania i stypendia.

Inhalator wielkości dłoni załadowany jest granulkami konopi. Inhalator posiada zaledwie ułamek konopi, która normalnie przepisywana jest pacjentowi na miesiąc, co zdecydowanie utrudnia odsprzedanie go na czarnym rynku

Inhalator zbiera bardzo dobre opinie w świecie naukowym, m.in. we wrześniowym wydaniu Journal of Pain and Palliative Care Pharmacology, w którym to recenzja nastraja bardzo optymistycznie. Urządzenie, które wciąż wymaga dalszych badań, jest opisane jako „metoda farmaceutycznego dozowania konopi, która polega na bardzo potrzebnym leczeniu w ograniczonym arsenale efektywnych terapii w leczeniu przewlekłego bólu”, napisał w czasopiśmie Elon Eisenberg, dyrektor Pain Unit at Haifa’s Rambam Hospital.

Zanim rozwiązanie to trafi do Izraelskich szpitali, Syqe Medical ma nadzieję zebrać od 10 do 15 milionów dolarów, w tym część miałaby pochodzić od inwestorów w Stanach Zjednoczonych, które to firma uważa za swój główny rynek w przyszłości. Firma cytuje badania, które prognozują, iż rynek w USA wzrośnie o 8 razy, osiągając kwotę 10 miliardów dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat, a medyczna marihuana stanie się hitem.

„Widzimy to jako wyzwanie”, powiedział Davidson, „Jeśli tylko możemy to odblokować… wierzymy, że sprawimy, iż marihuana stanie się powszechnie stosowanym lekiem i sprawimy, że dla lekarzy komfortowym będzie używanie jej”.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl