PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Nasiona CBG i CBG: jak się czuje kannabigerol?

0

Firma Dutch Passion wprowadziła na rynek pierwsze na świecie nasiona CBG (Cannabigerol). Zespół otrzymał wiele pytań dotyczących nasion CBG, a także rodzajów efektów, których można się spodziewać, jeśli palisz / wapujesz trawkę CBG.

Feminizowane nasiona CBG i automatycznie kwitnące nasiona CBG
Pierwsze dwie odmiany nasion konopi bogatych w CBG to CBG-Force (feminizowane nasiona CBG) i Auto CBG-Force (automatycznie kwitnące nasiona CBG). W przypadku obu szczepów „Special Cannabinoids” można spodziewać się poziomu THC poniżej 0,15%. Oznacza to, że z tych szczepów nie można uzyskać haju, poziomy THC są po prostu zbyt niskie, aby wytworzyć psychoaktywny „haj” THC. Poziom CBG wynosi około 15%.

Jakie są skutki chwastów CBG, jak się czujesz?
Poniższe opinie pochodzą od doświadczonych członków zespołu testującego QC firmy Dutch Passion. Ten zespół dokładnie ocenia każdy nowy szczep. W tym przypadku oceniono nowy kannabinoid, CBG.

Efekty CBG:
● Relaksująca CBG-Force feminizowana przez Dutch Passion
● Uczucie zejścia na ziemię
● Odrobina uczucia upalenia ciała
Testerzy dymu wyjaśnili, że nie było śladu znajomego haju THC, tylko nieco dziwne uczucie kamienia w ciele. Testerzy dymu czuli się bardzo zrelaksowani po chwastach CBG, ale nie byli upaleni. Psychicznie czuli się podobnie jak przedtem, ale byli nieco bardziej zrelaksowani z poczuciem „przyziemnego” uziemienia i zdrowia.

Konopie bogate w CBG, wyraźne i skupione efekty
CBG daje również poczucie jasności umysłu, pozwalając skupić się na zadaniach. Dla niektórych użytkowników CBD będzie to znajome uczucie. Najbardziej dominującym uczuciem, które pojawia się po waporyzacji / paleniu CBD, jest relaksacja. Jednym nieoczekiwanym efektem było to, że testowi palacze również poczuli, że wszelkie pragnienia palenia marihuany lub tytoniu znikają po użyciu marihuany bogatej w CBG.

CBG konopia i dobre samopoczucie
Poprosiliśmy zespół testowy o więcej szczegółów na temat „odległego śladu kamienia ciała”. Jak to dokładnie jest? Opis haju jest taki, że było to „lekkie uczucie upalenia w ciele”. Kiedy naciskano na szczegóły, zespół powiedział, że jest to porównywalne z uczuciem, które odczuwasz po ćwiczeniach, po których następuje przyjemna ciepła kąpiel. Otrzymujesz to przyjemne uczucie odprężenia w całym ciele, ale nie jest ono zbyt ostre ani intensywne - nie musiałeś nawet ćwiczyć.

Jakie są skutki medyczne CBG?
Dutch Passion to nie lekarze. Lepiej jest poczekać na formalną informację zwrotną od społeczności medycznej, niż zgłaszać roszczenia, których nie możemy poprzeć.

Więcej informacji na temat marihuany bogatej w CBD
Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem nasion konopi bogatych w CBG, przydatne mogą być poniższe informacje ogólne.

CBG pachnie:
● Świeży CBG-Force feminizowany przez Dutch Passion
● Lekko owocowy (nie słodki)
● Nuty pieprzu
● Lekko mrowi nos
● Nie jest ostry
Dym CBG:
● Świeża, miękka, kremowa odmiana CBG-Force feminizowana przez Dutch Passion
● Lekki dym
● Nuty melona
● Jasne słodkie dźwięki w tle
Uprawa feminizowanych nasion CBG i automatycznie kwitnących nasion CBG
Auto CBG-Force rośnie od nasion do zbiorów w około 12 tygodni przy ciężkich zbiorach. Feminizowane fotoperiodyczne nasiona CBG-Force kwitną około 7-8 tygodni. Oba rodzaje nasion konopi CBG są łatwe w uprawie bez żadnych specjalnych składników odżywczych ani wymagań dotyczących wzrostu.

Olej bogaty w CBG
Nie masz czasu na wyhodowanie własnych nasion CBG? Pozwól nam wykonać dla Ciebie ciężką pracę. Możesz być zainteresowany kupnem od nas oleju CBG. Olej CBG Dutch Passion 5% zawiera 5% CBG.

CBG: nowy kannabinoid
Wraz z załogą CBD, Dutch Passion jako pierwsi wprowadzili na rynek nasiona konopi bogatych w CBD. W 2020 roku Dutch Passion jako pierwszy wypuścił nasiona konopi THCV z nasionami THC-Victory. Dutch Passion po raz kolejny jest dumny, że jako pierwszy wprowadza na rynek nasiona bogate w CBG. Zaglądaj na stronę Dutch Passion, aby usłyszeć najnowsze informacje z naszych laboratoriów hodowlanych!

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl