PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog kategorie
Blog wpisy
Platinum OG: Odmiana na Luksusowy Relaks

Platinum OG to luksusowa odmiana marihuany, która zdobyła uznanie wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta dominująca indica słynie z silnych efektów relaksacyjnych, co czyni ją idealnym wyborem na wieczorny relaks i walkę z bezsennością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej historii Platinum OG, jej unikalnym właściwościom, genetyce, oraz danym technicznym, takim jak zawartość THC.

 

Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Top 5 Odmian z Najbardziej delikatnym Zapachem.

0
Top 5 Odmian z Najbardziej delikatnym Zapachem.

Jeżeli chodzi o odmiany, jest ich dużo. Ale czy wiedziałeś że istnieją również takie z bardzo delikatnym zapachem? Są one idealne dla osób które chcą utrzymać dyskrecję lub dla takich którym zapach ten dokucza lub po prostu go nie lubią. Oto Top 5 Lista takowych Odmian które na pewno nie jednej osobie podpasują.

 

 1. QUICK ONE

 Quick One to szybko rosnąca odmiana automatycznie kwitnąca o krótkim cyklu kwitnienia, przyzwoitych plonach i niewielkich rozmiarach. To jedna z pierwszych i jedna z najszybszych odmian w kolekcji Royal Queen.
Odmiana oparta jest na kanadyjskiej genetyce i słynnym oryginalnym Lowryder. W celu stworzenia tej odmiany skrzyżowano Williams Wonder, Northern Lights i Ruderalis. Rezultatem jest roślina z przewagą Indica, która nie jest uzależniona od harmonogramu świetlnego i zawiera 10% genów sativa, 60% indica i 30% ruderalis.
Roślina rozwija mocną i zwartą strukturę. Wysokość dochodzi do 50-60 cm, więc szczep jest idealny do małych przestrzeni. Jest zbierany w 8 tygodni po wykiełkowaniu. Czasami kwitnienie trwa jeszcze tydzień, aby uzyskać w pełni dojrzałą roślinę.
Zbiory zapewniają wspaniałe plony, które sięgają 275-325 gr / m2 w pomieszczeniu i 100-150 gr / roślinę na zewnątrz.

Informacje:
Uzysk - 45 gramów
Wysokość - 60 cm
Pochodzenie - Lowryder 1 x Old School Indica
Działanie - fizyczny
Zawartość Kannabinoid - średnie
Czas Uprawy - 8-9 tygodni
Typ - Sativa - 10% Indica: 60% Ruderalis: 30%
THC - 13%
Działanie: Fizyczny
Klimat: Łagodny
Smak: Cytrus, Owocowy2. ROYAL CREAMATIC

 


Royal Creamatic oferuje nowe aromaty i smaki automatycznie kwitnącej kolekcji Royal Queen Seeds. Jest to wynik skrzyżowania najlepszych genetyki automatycznie kwitnącej z oryginalną Cream Caramel, która jest bardzo popularną odmianą opartą na połączeniu BlueBlack, Maple Leaf Indica i White Rhino. Roślina zawiera 10% genów sativy, 60% indica i 30% ruderalis. Jest łatwa w uprawie, a cykl kwitnienia jest znacznie szybszy.
Roślina jest średniej wysokości i osiąga 60-80 cm w pomieszczeniu i 80-100 cm na zewnątrz. Taka zwarta konstrukcja idealnie pasuje do małych przestrzeni. Roślina rozwija silny pączek główny z kilkoma małymi bocznymi gałęziami.

Informacje:
Rodzaj - Autoflowering (Indoor i Outdoor)
Genotyp - Głównie Indica
Geny - Cream Caramel x Ruderalis
Wysokość - 60 do 80cm
Czas kwitnienia - 5 - 7 tygodni
THC - 15%
Działanie: Relaksujący i pełen aromatu
Klimat: Ciepły
Smak: Słodkie, Przyprawy
Plon - Duży (do 500g/m2 Indoor)
3. ROYAL JACK AUTO

 Royal Jack Automatic to automatycznie kwitnąca wersja słynnego Jack Herer. Odmiana ta została nazwana na cześć działacza na rzecz legalizacji marihuany. Jest to szczep z dominacją sativy o wyjątkowej genetyce oraz pikantnych smakach i aromatach. Wysokość sięga 80 cm. Cykl kwitnienia trwa 9-10 tygodni od wykiełkowania. Średni plon to około 350 - 400 gr / m2. Roślina rośnie prawie wszędzie i nadaje się zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Delikatny dym zapewnia podnoszący na duchu i twórczy efekt, a jednocześnie relaksujący, upajający indica haj. Smak jest lekko ostry i ziołowy.

Informacje:
Rodzaj - Autoflowering
Genotyp - Głównie Sativa
Geny - Jack Herer x Ruderalis
Wysokość - Niskie (do 80cm)
Czas kwitnienia - 5 - 7 tygodni
Plony Outdoor: 70 - 120 gr/plant
Plon - Bardzo Duży (ponad 500g/m2 Indoor)
THC - 16%
Działanie: Uczucie motywacji i inspiracji
Klimat: Łagodny
Smak: Pieprz, Zioła, Przyprawy
4. BLUE MYSTIC

 Blue Mystic to skrzyżowanie słynnego Northern Light i Blueberry. Jest to feminizowana roślina z dominacją Indica, która zawiera 80% genów indica i 20% sativy.
Roślina ma zwartą krzaczastą strukturę, lekko się rozciąga i dorasta do 1 m wysokości.
Cykl kwitnienia trwa tylko 8-9 tygodni, a zbiory rozpoczynają się w październiku, kiedy uprawa jest na zewnątrz. Dodatkowy tydzień zapewnia większe plony. Średni plon wynosi około 375-425 gr / m2. Najlepszy klimat do uprawy to śródziemnomorski lub kalifornijski.

Informacje:
Rodzaj odmiany: Feminizowane
THC: 18%
CBD: Medium
Plony Indoor: 375 - 425 gr/m2
Plony Outdoor: 400 - 450 gr/plant
Wysokość Indoor: 60 - 100 cm
Wysokość Outdoor: 180 - 220 cm
Kwitnienie: 8 - 9 tygodni
Miesiąc zbiorów: Październik
Geny: Oregon Blueberry x Northern Light
Typ: Sativa 20% Indica 80%
Działanie: Ciężko upalony
Klimat: Łagodny
Smak: Słodkie, Owocowy5. NORTHERN LIGHTS

 Northern Lights to legendarny wielokrotny zwycięzca Pucharu konopi. To feminizowana, prawie czysta roślina indica. Jest to standard dla wszystkich innych odmian indica. Roślina zawiera 90% genów indica i daje duże plony.
Uprawa w pomieszczeniach jest najlepsza, ale odmiana nadaje się również do uprawy na zewnątrz w ciepłym, słonecznym klimacie. Kwitnienie trwa 45-50 dni, a zbiory przynoszą duże plony solidnych, pachnących pąków pokrytych trichomami bogatymi w THC. Podczas kwitnienia roślina wykazuje fioletowe odcienie.
Dym ma ostry, słodki zapach. Efekt jest dość silny i psychoaktywny ze względu na wysoką zawartość THC. Przynosi euforię i odprężenie ciała. Zorza polarna to dobry środek na ból, bezsenność i stres.

Informacje:
Rodzaj - Autoflowering
Genotyp - Głównie Indica
Geny - Northern Lights
Wysokość - Niskie (do 80cm)
Czaskwitnienia - 5 - 7 tygodni
Plon - Średni (do 400g/m2 Indoor)

 
 

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl