Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Wycieczka samochodowa Dutch Passion Colorado Cannabis. 0
Wycieczka samochodowa Dutch Passion Colorado Cannabis.

Podczas niedawnej ekspedycji genetycznej do USA spędziliśmy kilka dni, aby odwiedzić i przejrzeć kwitnącą scenę konopi w Kolorado. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jakości genetyki konopi w USA. A jeśli nie udało Ci się odwiedzić Kolorado osobiście, czytaj dalej.

 

Kolorado korzysta teraz z wyrafinowanej, wszechobecnej kultury konopi. W całym stanie istnieje wiele przychodni konopi indyjskich i wszystkie z nich są prawnie zobowiązane do spełnienia określonych minimalnych standardów usług. W aptekach obowiązują określone godziny otwarcia, a konopie indyjskie muszą być analizowane, znakowane i gwarantowane, że są wolne od określonych zanieczyszczeń chemicznych / pestycydów. Pod wieloma względami system dystrybucji konopi w Kolorado jest bardziej wyrafinowany niż holenderski model „kawiarni”. Jeśli odwiedzasz Kolorado, Przewodnik po puli Colorado zawiera przydatne podsumowanie tego, co musisz wiedzieć o marihuanie w Kolorado.


Karta medycznej marihuany w Kolorado pozwala na zakup marihuany po niższych cenach i niższym podatku od sprzedaży niż w przypadku rekreacyjnego użytkownika konopi. Nic więc dziwnego, że wielu zwykłych miłośników konopi otrzymuje w końcu oficjalną kartę medyczną. Ceny marihuany różnią się w zależności od apteki, ale uncja (28 gramów) marihuany najwyższej jakości z kartą medyczną może kosztować około 200 USD. Bez karty medycznej koszt tej samej uncji dla klienta rekreacyjnego może wynosić 350 USD.


Kiedy rozmawiasz z niektórymi legalnymi producentami konopi indyjskich w Kolorado, szybko staje się oczywiste, że rynek koncentratów konopi indyjskich i jadalnych produktów z konopi indyjskich jest teraz większy niż rynek pąków konopi. To spora zmiana, w początkach legalnego rynku konopi w Kolorado sprzedaż była zdominowana przez pąki, które często były wyprzedane. Po kilku latach widzimy, że popyt na pąki konopi nadal jest zdrowy, ale konsumenci wydają się preferować wygodę koncentratów i „medialnych” (jadalnych produktów z konopi).

Jakość oferowanych pąków konopi jest naprawdę znakomita, a każdy rodzaj jadalnej konopi zawiera analizę, dzięki której wiesz dokładnie, co otrzymujesz. Ci, którzy odkryli głębszy kamień ciała, który jest dostarczany z produktami jadalnymi bogatymi w CBD, pokochają oferowaną różnorodność. Konkurencja to dobra wiadomość dla klienta, a ceny to odzwierciedlają. Hurtowe ceny konopi spadły, ponieważ obecni producenci zwiększają produkcję konopi, podczas gdy ambitne i dobrze finansowane nowe firmy produkujące konopie indyjskie nadal wchodzą na rynek. Konopie dobrej jakości są dostępne za mniej niż 180 $ za uncję z kartą medyczną.


W Kolorado można legalnie uprawiać 6 roślin, z których 3 mogą kwitnąć. Scena hodowli konopi indyjskich jest również bardzo silna w Kolorado, najlepsze rośliny są identyfikowane w testach analitycznych. Sadzonki są trzymane z najlepszych. Te same techniki zostały użyte do stworzenia samochodów Dutch Passion USA. Genetyka konopi z USA zawsze odgrywała ważną rolę w hodowli konopi. Ale nowy legalny rynek zdecydowanie identyfikuje kilka wspaniałych nowych genetyki i banki nasion, takie jak Dutch Passion, chcą mieć pewność, że to, co najlepsze z tych genów, jest dostępne dla naszych klientów.


Spotkaliśmy się również z braćmi Stanley, którzy zasłynęli ze swojej pracy z odmianami bogatymi w CBD, takimi jak odmiana Charlottes Web, która była niezwykle przydatna w leczeniu zespołu Dravets, w przypadku którego cierpiący codziennie doświadczają wielu napadów. Uprzejmie pokazali nam niektóre ze swoich obiektów, w tym system ekstrakcji dwutlenku węgla, który pozwala im skoncentrować produkty z konopi indyjskich w płynach bez użycia tradycyjnych rozpuszczalników, takich jak alkohol, butan itp.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 503 777 388

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl