Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Zrozumienie i używanie liści konopi.

0
Zrozumienie i używanie liści konopi.

Liście konopi mogą wiele powiedzieć doświadczonemu ogrodnikowi. Kiedy już wiesz, czego szukać, wygląd liści konopi pozwala ci zrozumieć kilka ważnych czynników, które wpływają na zdrowie twoich roślin. Liście konopi pozwalają również zrozumieć potrzeby żywieniowe roślin. Jeśli potrafisz zinterpretować i zastosować informacje przekazane przez liście, będziesz na najlepszej drodze do stania się bardziej wykwalifikowanym i odnoszącym sukcesy hodowcą konopi. Pozwoli ci to zwiększyć jakość i ilość z każdego zbioru. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Różne rodzaje liści konopi
Liście konopi mają kluczowe znaczenie dla zdrowia Twoich roślin. Choroby, nadmierne podlewanie, uszkodzenie przez wirusy, niedożywienie, szkodniki, przekarmienie, pleśń, niedostateczne podlewanie i wiele innych problemów można zauważyć na liściach roślin, jeśli wiesz, czego szukać.

Liście zawierają naturalny barwnik zwany chlorofilem. Pozwala to na zachodzenie fotosyntezy w liściach, przekształcając energię świetlną w energię chemiczną / biologiczną potrzebną do wzrostu. Na spodniej stronie liści znajdują się małe pory zwane szparkami. Podczas fotosyntezy umożliwiają one przedostanie się dwutlenku węgla do komórek, a także pozwalają na ucieczkę tlenu i pary wodnej. Liście konopi to niezwykłe elementy wielofunkcyjnej technologii komórkowej, mogą również wchłaniać składniki odżywcze podawane bezpośrednio do nich w procesie znanym jako dokarmianie dolistne.

Kształt i struktura liści konopi indyjskich zwykle różni się nieznacznie między różnymi rodzajami konopi.

Liście wyhodowane z nasion konopi indyjskich indica są szerokie, tłuste i krótkie. Często można spodziewać się około 7-9 palców na liściach. Liście te mogą być zaskakująco duże, zwłaszcza w przypadku czystej odmiany indica, takiej jak Afghani.

Szerokie, szerokie liście odmian Indica mogą zapobiegać przedostawaniu się światła zbyt daleko w dół. To sprawia, że niektóre odmiany Indica są mniej odpowiednie, np. SCROG rośnie. Liście Indica często mają charakterystyczne głębokie / ciemnozielone liście. Jest to oznaka wysokiego poziomu chlorofilu obecnego w komórkach liści. Uważa się, że wysoki poziom chlorofilu w odmianach indica sprzyja szybkiemu kwitnieniu.

Wygląd liści konopi Sativa
Liście konopi wyhodowane z nasion konopi sativa często mają cieńsze, węższe liście i smukłe palce. Na niektórych liściach konopi sativa można zobaczyć do 13 palców. Cienka struktura liści sativy umożliwia przenikanie światła do niższych poziomów. Liście konopi na sativie mogą nie być tak ciemne jak te na indica, co wskazuje na niższy poziom chlorofilu, który, jak się uważa, skutkuje dłuższym czasem kwitnienia odmian sativa.

Wygląd liści konopi Ruderalis

Liście Ruderalis wydają się być smukłe, mają zaledwie 3-5 palców. Niektórzy myślą, że przypominają liście sadzonek sativy.

Wygląd liści konopi hybrydowych

Liście konopi wyhodowane z hybrydowych nasion konopi często wykazują cechy wyglądu zarówno liści indica, jak i sativa. W przypadku odmiany hybrydowej liście często nie są tak smukłe / smukłe jak sativa. Liście nie są również tak grube i grube jak indica. Zamiast tego hybrydowy liść konopi ma podobieństwa zaczerpnięte z kształtów liści zarówno indica, jak i sativa.

Najczęstsze mutacje wzoru liści konopi

Gdy zdobędziesz doświadczenie z kolejnymi uprawami konopi, zaczniesz także rozpoznawać i rozumieć więcej na temat liści konopi. Jeśli jesteś spostrzegawczy i ciekawy, dowiesz się wiele o liściach oraz o tym, co mogą ci powiedzieć o twojej roślinie, jej zdrowiu i możliwych potrzebach. Można się również wiele dowiedzieć po prostu o różnych rodzajach liści, które można znaleźć na konopiach.

Konopie indyjskie

Liście konopi mają charakterystyczny, kultowy kształt. Standardowy kształt liści konopi jest rozpoznawalny przez większość ludzi. Ale niewiele głów odwróciłoby się od liści konopi indyjskich. Dutch Passion ma najbardziej udaną na świecie odmianę liści konopi włóknistych ze swoim szczepem Frisian Duck. Piękno tej odmiany polega na tym, że ustabilizowana naturalna deformacja liści zapewnia doskonałe ukrycie dla wszystkich roślin konopi, które uprawiasz na zewnątrz. Większość ludzi nie rozpoznałaby roślin jako konopi.

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl