Amnesia Kush
 • SSL - Szyfrowane połączenieSSL - Szyfrowane połączenie
 • Bezpieczeństwo danychBezpieczeństwo danych
 • Zagraniczny serwerZagraniczny serwer

Amnesia Kush

Dinafem
Ilość nasionCenaKup teraz
1 44,00 zł
Kup teraz
3 109,00 zł
Kup teraz
5 178,00 zł
Kup teraz
10 356,00 zł
Kup teraz

  Więcej informacji

  Nasiona marihuany Amnesia Kush od Dinafem Seeds to feminizowana odmiana konopi, z przewagą Sativa, stworzona z krzyżówki Original Amnesia oraz Og Kush. Połączyliśmy dwie najlepsze ikony konopne o wysokim prestiżu, pierwsza zyskała wielkie uznanie w holenderskich coffee shopach,  druga jest jedną z najbardziej pożądanych obecnie w USA. Ten koktajl konopny to marzenie, którego nie mogło zabraknąć w naszej kolekcji.
  Amnesia Kush jest bez wątpienia dobrym wyborem dla każdego hodowcy marihuany. Chodzi o odmianę, która zawiera w sobie smakowite i przenikliwe cechy cytrusów w zakresie aromatu i smaku, co wyróżnia się silnym działaniem, wychodzącym poza wszelkie oczekiwania i której produkcja jest bardziej przekonująca. To nasiono marihuany ewoluuje, aż staje się rośliną przepełnioną energią, ze średnimi prześwitami między naroślami i licznymi rozgałęzieniami, które utrzymują ciężar topów gęstych i obszernych impregnowanych żywicą. Ten genetyczny związek pozwolił uzyskać smaczną hybrydę, która wytwarza silne wrażenia i zawiera duże bogactwo organoleptyczne. Jednakże, ważne jest, by określić, że nie nadaje się dla użytkowników, którzy nie są przyzwyczajeni do walki z tak silnymi przeciwnikami.
  Aby maksymalnie wykorzystać potencjał nasion marihuany Amnesia Kush, należy prowadzić uprawę w pełnym świetle,  obficie nawozić, utrzymywać wyższą temperaturę na etapie wzrostu oraz zapewnić suche otoczenie w trakcie kwitnienia. Jej aromat jest bardzo przyjemny, dzięki wysokiej zawartości terpenu cytrynowego. Na zewnątrz rośnie bardzo dobrze, zwłaszcza w klimacie kontynentalnym, umiarkowanym, śródziemnomorskich lub w przytulnej atmosferze szklarni. Jeśli otoczy się ją odpowiednią opieką i da odpowiednio dużo przestrzeni, łatwo będzie uzyskać niewiarygodne rośliny.
  Aromat i smak Amnesia Kush są bardzo wyraźne, ze wszechobecnymi nutami świeżych cytrusów. Jej działanie jest silne, umysłowe i długotrwałe, wręcz doskonałe, by wyłączyć się i skorzystać z wolnego czasu.

  Cechy

  ProducentDinafem Seeds
  GenotypGłównie Sativa
  Geny Amnesia Haze x OG Kush
  PrzeznaczenieIndoor
  Czas kwitnienia8-10 tygodni
  PlonMaksymalny (750g-1000g/m2 Indoor)
  THC 17-22%
  Nasiona Marihuany FeminizowaneTak
  Działanie silne, umysłowe i długotrwałe, doskonałe, by wyłączyć się i skorzystać z wolnego czasu
  Smak intensywne, przejmujące i wyraźnymi przebłyskami cytrusów i doskonałego Kusha
  Zapach słodki, cytrusowy