PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: MIKOŁAJ I OTRZYMAJ 10% RABATU

Blog kategorie
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł

Jak używać terpenów do zabiegów aromaterapeutycznych.

0
Jak używać terpenów do zabiegów aromaterapeutycznych.

Jeśli lubisz palić pąki, należysz do jednej z dwóch kategorii. Albo jesteś purystą, który lubi aromaterapię pachnącym kwiatem marihuany, albo nie masz ochoty pakować do miski suszonej marihuany. Aby było jasne, nie ma dużej różnicy między wilgotną lub świeżą marihuaną a suszonymi produktami. Suszony shake może być znacznie tańszy w lokalnej przychodni lekarskiej.

Jednak marihuana do palenia zapewnia przyjemniejsze doznania, jeśli Twój pączek jest świeży, nie usmażony lub przesuszony. Powodem jest to, że zapach terpenów i flawonoidów wzmacnia smak Twojego dymu. Niektórzy ludzie lubią aromaterapię świeżymi chwastami. Jest w tym trochę nauki.

Jeśli właśnie wróciłeś do domu z apteki i otwierasz zapinaną na zamek torebkę lub pojemnik z kwiatem do palenia, oddychaj głęboko… i uśmiechnij się. Nie wyobrażasz sobie tego. Zapach konopi ma szereg właściwości aromaterapeutycznych. Tak samo, jak naturalne olejki eteryczne, takie jak lawenda, cytryna czy szałwia, tworzą energetyzujący lub relaksujący nastrój.

Kiedy inwestujesz w dobrej jakości hermetyczny pojemnik na cały kwiat, zatrzymujesz świeżość konopi. Pomagasz również zachować naturalnie występujące (i korzystne) kannabinoidy i terpeny w Twoim zioła. Zasadniczo upewniasz się, że każda miska, którą palisz, jest pełna zdrowych aromatów, terpenów i flawonoidów, które mogą poprawić korzyści zdrowotne, jakie daje marihuana medyczna.

Aromaterapia Terpenami Marihuany
Zdjęcie kredytowe: technicy | Zdeponuj zdjęcia
W jaki sposób terpeny zapewniają korzyści z aromaterapii?
Różne szczepy mają unikalne aromaty, które mogą być terapeutyczne. Sprowadza się to do zawartości terpenów w marihuanie. Te terpeny nie tylko „ładnie pachną”. Mogą też sprawić, że poczujesz się dobrze. Niektóre badania wykazały, że terpeny mogą wpływać na reakcje behawioralne i emocjonalne, w tym poprawę czujności, energii lub skupienia. Lub wywoływanie stanu odprężenia i odprężenia.

Japońska sztuka „kąpieli w lesie” niesie ze sobą korzyści fizjologiczne i emocjonalne. Gdy spacerujesz po lesie, zgadnij, co się dzieje? Zgadza się; wdychasz naturalnie występujące terpeny. Badanie kliniczne opublikowane w Journal of Toxicological Research wykazało, że praktyka shinrin-yoku (japońska kąpiel leśna) zapewnia przeciwzapalne korzyści zdrowotne.

Stwierdzono również, że regularna praktyka shinrin-yoku zmniejsza wzrost guza i zapewnia korzyści dla układu neurologicznego i nerwowego. Udokumentowane naukowo dowody na to, że terpeny zapewniają cenne korzyści zdrowotne. Dopóki prawidłowo przechowujesz marihuanę, możesz doświadczyć niektórych z tych korzyści bez wychodzenia z domu. Nasze mózgi (i receptory kannabinoidowe) są przystosowane do czerpania korzyści z wdychania lub połykania terpenów.

Żywice aromaterapeutyczne Rozpadają się terpeny
Kredyt fotograficzny: rbspace | Zdeponuj zdjęcia
Ciekawostka, czy wiesz, że naturalny syrop klonowy zawiera ponad 300 naturalnie występujących terpenów? To ma sens, prawda? A jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego palenie żywic, kalafonii lub shatter jest tak przyjemne, byłoby to również wysokie stężenie terpenów.

Czy wiesz również, że zjedzenie mango przed paleniem marihuany zwiększy efekty i zdrowie? To prawda! Mango są bogate w mircen, jeden z najsilniejszych naturalnie występujących terpenów. Pomyśl o tym jak o podłączeniu do wzmacniacza konopi.

Pięć różnych terpenów i jak poprawiają nastrój i reakcje mózgu poprzez aromaterapię
Istnieje wiele różnych rodzajów naturalnie występujących terpenów w konopiach. Przejrzyj listę wpływu, jaki niektóre terpeny mają na nastrój, energię i relaks. Następnie, odwiedzając przychodnię medyczną, możesz poprosić o szczepy, które mają duże ilości terpenów, które chcesz wypróbować.

1. Mircen
Zacznijmy od mircenu, ponieważ jest to jeden z terpenów w niektórych z najpopularniejszych odmian konopi. Dowiesz się, że masz chwast, który ma dużo mircenu, jeśli ma ziemisty zapach. Może być piżmowy lub pachnieć ziemią lub goździkami. Mircen stosowany do aromaterapii może pomóc Ci poczuć się zrelaksowanym, lekko uspokojonym i zapewnić lepszy sen. Świetnie nadaje się do użytku nocnego.

2. Caryophyllene
Kariofilen jest jedynym terpenem w konopiach, który wiąże się z receptorami CB2. Do aromaterapii ma ostry lub pieprzowy zapach. Występuje również naturalnie w przyprawach, takich jak cynamon, goździki, bazylia i rozmaryn.

Jednym z powszechnych zastosowań Caryophyllene w aromaterapii jest terapia uzależnień. Niektóre badania na myszach wykazały, że kariofilen zmniejsza „głód” picia alkoholu. Ma właściwości przeciwbólowe i przeciwlękowe (przeciwlękowe). Niektórzy lekarze sugerują stosowanie kariofilenu do wspomagania rehabilitacji pacjentów z alkoholizmem.

Konopie aromaterapeutyczne Terpeny
Zdjęcie: gpointstudio | Zdeponuj zdjęcia
3. Beta-pinen i alfa-pinen
Jeśli nie odgadłeś nazwy tego terpenu, pachną jak sosny. Te bliźniacze terpeny są również obecne w ziołach, takich jak rozmaryn, pietruszka, bazylia i skórki pomarańczy. Love pachniesz świeżą pomarańczą? Tak jak my. A to dzięki terpenom Pinene.

Czy kiedykolwiek poczułeś zapach swojej szklanki soku pomarańczowego rano i nagle poczułeś się obudzony i bardziej czujny? Bingo! Niektóre badania sugerują, że Alpha Pinene i Beta Pinene chronią funkcje pamięci w mózgu. Był stosowany terapeutycznie w leczeniu osób z astmą i pacjentów z chorobą Leśniowskiego-Crohna.

4. Eukaliptol lub Cineole
Dwie nazwy, ten sam terpen, który również naturalnie występuje w drzewie eukaliptusowym. Ma świeży, miętowy zapach do zmywania w ustach. Stosowany miejscowo może powodować lekkie mrowienie na skórze. Większość odmian konopi zawiera około 0,06% naturalnie występującego Cineole.

Naukowcy wiedzą o Eucalyptol / Cineole, że mogą łagodzić ból po nałożeniu na skórę. Dlatego w lokalnych aptekach znajdziesz odmiany o wysokiej zawartości tego terpenu w produktach do stosowania miejscowego THC + CBD. Niektóre badania sugerują również, że eukaliptol może zwalczać rozwój bakterii lub grzybów.

5. Terpineol
Czy masz wygodną kanapę? Dobrze, ponieważ będziesz go potrzebować, jeśli palisz lub używasz terpineolu do aromaterapii. Ten terpen jest odpowiedzialny za doświadczenie „In-Da-Couch”, które zapewniają głównie odmiany konopi Indica. To naprawdę relaksujące. Upewnij się, że położysz przekąski na stoliku do kawy, zanim spalisz szczep o wysokim poziomie terpineolu. Będziesz tam siedział jakiś czas.

Terpineol ma przyjemny, lekko kwiatowy zapach. Może pachnieć kwiatami lub bzem z delikatną nutą cytryny. Jeśli spożywasz szczepy o wysokiej zawartości terpineolu, będzie to smakować trochę jak mięta. Niektóre badania kliniczne sugerują, że ten terpen zapewnia korzyści zdrowotne związane z antybiotykami i przeciwutleniaczami. Nic dziwnego, że jedną z najpopularniejszych odmian medycznej marihuany jest OG Kush. Jest bardzo bogaty w terpineol.

4 sposoby wykorzystania konopi do aromaterapii w domu
Istnieje wiele różnych sposobów na czerpanie korzyści z aromaterapeutycznych właściwości terpenów zawartych w konopiach. Pierwszy sposób obejmuje akcesorium, takie jak szklana fajka. Spakuj miskę i ruszaj. Jednak kiedy wdychasz świeżo zapakowaną zieloną miskę, powinieneś zatrzymać się i wydychać przez nos. Błona śluzowa nosa szybko wchłonie marihuanę. Będziesz także cieszyć się zapachem terpenów w swoim dymie.

Możesz nie być zainteresowany spożywaniem konopi indyjskich, aby uzyskać terapeutyczne korzyści z aromaterapii. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, istnieją inne sposoby używania konopi indyjskich, jak każdego innego olejku eterycznego lub zioła. Nie musisz go palić, aby cieszyć się niektórymi psychoaktywnymi i fizjologicznymi efektami marihuany.

Należy zauważyć, że psychoaktywne właściwości marihuany, które nie są palone przez wiele osób, są minimalne. Jeśli chcesz cieszyć się obydwoma korzyściami, możesz najpierw zdecydować się na palenie lub waporyzację marihuany, a następnie usiąść blisko dyfuzora, aby wdychać terpeny.

1. Spryskaj płynny olej konopny
Niektóre przychodnie sprzedają płynny olej z konopi indyjskich, który jest pakowany w butelkę z rozpylaczem. Możesz zdecydować się na dodanie wody, aby rozcieńczyć olej, który jest lżejszy i łatwiej odparowuje. Kilka pomysłów, aby cieszyć się terpenami w sposób naturalny, w tym spryskanie poduszki, szalika (do użytku dziennego), a nawet mały kawałek materiału, który można przechowywać w szczelnym pojemniku. Możesz zdjąć pachnącą szmatkę i wykonać głębokie ćwiczenia oddechowe. Pamiętaj tylko, że olej z konopi ma zapach, nawet jeśli go nie spalasz.

2. Olejek do masażu
Czy kiedykolwiek miałeś masaż gorącym olejkiem? A teraz wyobraź sobie masaż leczniczy z użyciem bogatych w terpeny olejków z konopi indyjskich? Leki miejscowe są często dostępne w przychodniach, a olejek do masażu może być jednym z produktów, które można kupić lokalnie. Jeśli nie, możesz spróbować zamówić wysokiej jakości olej konopny online do domowych masaży.

Zarówno olej z konopi, jak i olej z konopi indyjskich mogą być gęste i lepkie. Więc znowu, będziesz chciał rozcieńczyć olej przed użyciem. Lub możesz wykorzystać pełną moc oleju konopnego lub konopnego do masażu. Po prostu przygotuj się na prysznic i spłucz, kiedy skończysz.

Vaporizing Cannabis Inhalation Terpenes Aromaterapia
Zdjęcie kredytowe: vorobevaola | Zdeponuj zdjęcia
3. Rozpowszechnij go w swoim środowisku
Czujesz stres? Zdobądź dyfuzor stołowy i wybierz bogatą terpenową odmianę konopi lub oleju z konopi indyjskich. Jak każdy inny domowy zapach, dyfuzor odparuje olej i wypełni pomieszczenie relaksującymi lub orzeźwiającymi zapachami naturalnych terpenów. Jeśli pracujesz w domu, wybierz energetyczny terpen, aby zachować czujność i koncentrację.

4. Wyjmij parowar do twarzy
Czy w ogóle sprzedają te rzeczy? Być może będziesz musiał ukraść go z domu swojej mamy lub babci. Parowary do twarzy wyglądają jak plastikowa podpórka na twarz. Wyciągasz czoło do przodu i cieszysz się delikatnym parowaniem skóry. W zbiorniku płynu do parowaru można dodać olej z konopi indyjskich. Następnie po prostu oddychaj głęboko i zrelaksuj się, pozwalając organizmowi wchłonąć zdrowe terpeny.

5. Szampon z konopi, mydła i odżywki do aromaterapii
Twój codzienny prysznic jest zasadniczo włączony Kiedy się nad tym zastanowić, to duży waporyzator. Tak więc, jeśli kupiłeś wysokiej jakości produkty z konopi lub konopi indyjskich, takie jak mydło, szampon lub odżywka, możesz zamienić swój prysznic w sesję aromaterapii. Umyj, spłucz, powtórz.

Chcesz naprawdę łatwego sposobu na rozproszenie marihuany do aromaterapii? Możesz także zapoznać się z przepisami na gorące napoje, takie jak herbata z konopi indyjskich. Wybierz naturalne organiczne herbaty bogate w terpeny (skórki pomarańczy, goździki, cynamon itp.). Dodaj trochę dekarboksylowanej marihuany do swojego naparu. Strome, wdychaj i popijaj. Kto potrzebuje spa, kiedy można Zen w domu?

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Producenci

Wszystkie materiały na tym Blogu są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie namawiamy nikogo w żadnym wypadku do spożywania/uprawy i nie ponosimy za to żadnej odpowiedzialności karnej. Posiadanie i Hodowla Marihuany w Polsce jest zabroniona i pozbawiania karą wolności. Samo posiadanie nasion konopi jest Legalne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl