Stress Killer Auto CBD
 • SSL - Szyfrowane połączenieSSL - Szyfrowane połączenie
 • Bezpieczeństwo danychBezpieczeństwo danych
 • Zagraniczny serwerZagraniczny serwer

Stress Killer Auto CBD

Royal Queen Seeds
Ilość nasionCenaKup teraz
1 38,00 zł
Kup teraz
3 101,00 zł
Kup teraz
5 152,00 zł
Kup teraz
10 283,00 zł
Kup teraz
100 1 440,00 zł
Kup teraz

  Więcej informacji

  Stress Killer łączy w sobie ostry cytrynowy smak z mentalnie unoszącym efektem Lemon Haze'a, włączając w to subtelny ton i wysoką zawartość CBD, którymi poszczycić się może Juanita la Lagrimosa. Krzyżując to potomstwo dalej z odpowiednim, najlepszym przedstawicielem ruderalis udało nam się stworzyć jedną z naszych najczystszych i skupiających umysł odmian dotychczas. Nadając się zarówno do uprawy indoor jak i outdoor, Stress Killer jest wyjątkowo wszechstronną odmianą konopi, zdominowaną przez cześć swojej linii rodzicielskiej pochodzącej z linii Sativa. Uprawiana indoor, z reguły osiąga wzrost pomiędzy 90-140cm, od nasiona do zbiorów w niecałe 11 tygodni. Pod koniec tego okresu, jest zdolna wyprodukować zbiory nawet w wysokości 500g/m² w zależności od techniki uprawy. Outdoor, Stress Killer ma potencjał pójść nieco dalej, szczególnie jeśli rośliny uprawiane są w ciepłym, słonecznym klimacie. W tej sytuacji może osiągać wzrost w granicach 110-160cm. Rośliny zakwitną w czasie krótszym niż 11 tygodni od momentu zasiania nasion. Może wytworzyć nawet do 160g z rośliny w podzięce za Twój czas i włożony wysiłek. Jeśli szukasz lekkiej cytrusowej odmiany, którą można cieszyć się na przestrzeni dnia, to Stress Killer jest świetnym wyborem. Nie zawiedzie Cie. Stress Killer ma zawartość THC na poziomie 11% w połączeniu z wysoką zawartością CBD daję naprawdę ciekawą mieszankę.

  SMAK I ZAPACH

  Kwiaty, które Stress Killer produkuje, mają intensywny aromat cytryn i haze'a, zawdzięczając to rodzicom mającym dominujący cytrusowy smak.

  EFEKTY

  Jak sama nazwa wskazuje, efekt który wywołuje jest świetny w łagodzeniu kłopotów i zmartwień, które mogą bawić się z Twoim umysłem, w ich miejsce wytwarzają czysty i pomagający się skupić high, odciągający Cię od zmartwień i pozwalający kontynuować dzień. 

  Cechy

  ProducentRoyal Queen Seeds
  GenotypGłównie Sativa
  Geny Lemon Haze x Juanita la Lagrimosa
  PrzeznaczenieAutoflowering
  Czas kwitnienia9-10 tygodni
  Miesiąc zbioru OutdoorKoniec września / początek października
  WysokośćŚrednie (do 130cm)
  PlonBardzo duży (550g-750g/m2 Indoor)
  THC 11%
  Medyczna marihuanaTak
  Nasiona Marihuany FeminizowaneTak
  Działaniełagodne, umiarkowane działanie, niezwykle przyjemne
  Smak cytrusy i haze
  Zapach cytrusowo-haze'owy