Big Bud Auto
 • SSL - Szyfrowane połączenieSSL - Szyfrowane połączenie
 • Bezpieczeństwo danychBezpieczeństwo danych
 • Zagraniczny serwerZagraniczny serwer

Big Bud Auto

Sensi Seeds
Ilość nasionCenaKup teraz
3 152,00 zł
Kup teraz
5 243,00 zł
Kup teraz
10 445,00 zł
Kup teraz

  Więcej informacji

  Big Bud to odmiana znana ze swojej potężnej wydajności, a Big Bud Automatic od Sensi Seeds to najnowsza wersja tej wielkokalibrowej odmiany. Automatyczne, feminizowane nasiona zapewniają rośliny o żywotnym wzroście, łatwej produkcji oraz szybkim czasie kwitnienia. Produkują ogromne, gęste i bardzo wydajne topy.  Big Bud Automatic to ścisła czołówka odmian o potężnych plonach i top 3 produktywnych odmian auto. Oryginalny klon Big Buda przywędrował do USA z Holandii w latach ''80 i był silną hybrydą Afghan-Skunk produkującą ciężkie klastry kwiatów. Celem była zamiana tej roślinki w stabilną odmianę dzięki krzyżówkom z podobnie mocnymi roślinami. Dzięki temu powstały dwie hybrydy - Big Bud x Skunk #1 oraz Big Bud x Northern Lights #1 - obie zyskały znaczną popularność. W końcu udało się uzyskać przykładowego klona Afgańskiego rodzica - potężną roślinę haszyszową - dzięki czemu możliwa była krzyżówka wsteczna i stabilizacja odmiany. W rezultacie powstała żywotna roślina, o znacznej przewadze genów Indica - z identycznie ogromnymi plonami jak oryginalny klon i znacznie poszerzoną potencją i wzbogaconym smakiem. Odmiana Big Bud od Sensi Seeds została wypuszczona na rynek w latach '90 szybko zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia, a od tamtego dnia stała się jedną z najpopularniejszych odmian na świecie. Big Bud Automatic to automatycznie kwitnące nasiona zachowujące smaki, wydajność i moc pierwotnej odmiany z dodatkiem kompaktowych rozmiarów i przyspieszonego czasu kwitnienia. Poradzi sobie zarówno w uprawie indoor i outdoor w słonecznym i ciepłym klimacie. Ta ciężka Indica produkuje potężnego centralnego topa i liczne górne rozgałęzienia, które obficie pokrywają się topami. Po 7-9 tygodniach osiąga rozmiary 90-130 cm i zaczyna ciągnąć w dół swoimi ciężkimi i mokrymi od żywicy topami. Gałęzie mogą wymagać podparcia, by nie łamać się pod ich ciężarem!

  SMAK I ZAPACH

  Najlepsze cechy Afgańskich i Skunkowych przodków: słodkie, piżmowe, owocowe i kadzidłowe akcenty wymieszane z silnymi nutami haszyszu.

  EFEKTY

  Bardzo mocne fizyczne działanie, wzbogacone o sativowe elementy pochodzące z dziedzictwa Skunk #1.

  WYKORZYSTANIE MEDYCZNE

  Doskonale zbalansowane poziomy THC i CBD sprawiają, że roślina nadaje się do wielu terapeutycznych działań. Uśmierza ból, pomaga przy stanach zapalnych i nadmiernym przemęczeniu. Doskonale relaksuje i rozluźnia.

  Cechy

  Producent Sensi Seeds
  GenotypGłównie Indica
  Geny Skunk #1 x Big Bud x Northern Lights #1
  PrzeznaczenieAutoflowering
  Od nasiona do zbioru11-12 tygodni
  WysokośćŚrednie (do 130cm)
  PlonMaksymalny (750g-1000g/m2 Indoor)
  THC 17-22%
  Dla początkującychTak
  Nasiona Marihuany FeminizowaneTak
  Działaniepotężne odurzenie fizyczne z dodatkami sativowych refleksów
  Smak słodkie, piżmowe, owocowe i kadzidłowe akcenty wymieszane z silnymi nutami haszyszu
  Zapach słodkie piżmo, owoce, kadzidła i najlepszy haszysz