PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Auto AK 47 - Biological Seeds

Dostępność: brak towaru
Cena: 97,20 zł 97.20
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Auto AK 47 - Biological Seeds - Opis odmiany

Feminizowane Nasiona Marihuany - AUTO AK 47

AK 47 to jedna z najbardziej znanych, klasycznych odmian konopi. Poprzez krzyżowanie genetyki z której pochodzi, wytworzyło odmianę o większej liczbie cech Sativy, znaną z dobrych osiągów i szczególnie cenioną za jej silny efekt. Możesz mierzyć sukces  wśród wielbicieli konopi przez liczbę nagród, które ten gen cieszył się od jego rozpoczęcia do dzisiaj.

Dzięki większej liczbie skrzyżowań i selekcji, udało się  wyselekcjonować AK 47 automatycznie kwitnące, uzyskując odmianę, która kończy kwitnienie w ciągu zaledwie 75 dni od kiełkowania, produkując pączki bogate w żywicę, smakujące słodko i korzennie z aromatem przypominającym kadzidło i intensywnym słodkim z nutą piżma. Daje efekt lekkości umysłu zmieszanej z euforią szczególnie odpowiednią dla tych, którzy chcą odpocząć z radości, dając chwile beztroskiego nastroju.

Wysokość - 60-100 cm
Zapach - słodki / pikantny
Efekt - relaksująco-euforyczny
Czas - 75 dni
Wydajność - 40/100 gr / roślinę
Genetyka - Sativa 65%
THC - 15%

Dane techniczne - Auto AK 47 - Biological Seeds

PRZEZNACZENIE Indoor
GENOTYP Głównie Sativa
PLON Duży XL (450g-550g/m2 Indoor)
THC 15-18%
CZAS KWITNIENIA 8 - 10 tygodni
WYSOKOŚĆ Niskie (do 80cm)
NASIONA FEMINIZOWANE Tak

Opinie o produkcie (0)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl