PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: ZIMA I OTRZYMAJ 10% RABATU

Anaconda Seeds

Anaconda Seeds to seedbank, który zasłynął z selekcjonowania nasion marihuany o dużej mocy. Jego najłagodniejsze odmiany zawierają THC w granicach 20%, najmocniejsze biją globalne rekordy. Odmiany konopi dodatkowo charakteryzują się dużą stabilnością genów, wysoką jakością i innymi kluczowymi cechami kolekcjonerskimi. Dlaczego jeszcze warto postawić na Anaconda Seeds?

Anaconda Seeds – po pierwsze moc!

Anaconda Seeds ma w swojej ofercie nasiona marihuany o dużej mocy (większość odmian zawiera 20-25% THC). Do potężnych odmian, które mają zdolność długotrwałego wbijania w fotel należą AK-01, Amnesia Haze i Russian Gold. Zdecydowanym numer jeden pod względem działania jest Hypnotic.

  • Hypnotic – to jedna z najsilniejszych odmian marihuany w skali globalnej. Po prostu ścisłe TOP. Średnio zawiera 30% THC. Daje oszałamiający efekt. Działa euforycznie. Pozwala opuścić galaktykę, zwiedzać kosmos i poznawać inne światy. Jest jednocześnie plenna, plon w indoor wynosi 700-900g/m2. Powstała w wyniku skrzyżowania 'Afghan Skunk' x 'Colombian Gold'. Czas kwitnienia wynosi 8 tygodni.

Anaconda Seeds – nasiona marihuany dające dobre plon

Nasiona marihuany Anaconda Seeds wyróżniają się wysoką plennością, średnio oscylującą w granicach 550-750 g/m2 w trybie indoor. Odmiany o największym potencjalne plonotwórczym to AK-01, Amnesia Haze, Anaconda, Anaconda Auto, Big Bubble, opisana powyżej Hypnotic, OG Kush, Russian Gold, Strong Skunk i White Widow.

Dużym wzięciem cieszą się odmiany automatyczne, które przechodzą w fazę kwitnienia bez konieczności zmiany cyklu oświetlenia. To duże udogodnienie dla growera. Są efektywniejsze, łatwiejsze w uprawie, oszczędniejsze, a wydajnością nie odbiegają od tradycyjnych konopi feminizowanych. Automaty od Anaconda Seeds to Amnesia Haze Auto, Hypnotic Auto, Northern Sky Auto i Anaconda Auto. Ostatnia z nich wiedzie prym w wielu rankingach.

  • Anaconda Auto – to automat zakwitający po 6-7 tygodniach od wykiełkowania. Daje wysoki plon (do 600g/m2 w trybie indoor). Nadaje się do uprawy na zewnątrz, chociaż wtedy plonowanie jest zmienne, mocno uzależnione od warunków. Daje zrównoważony efekt – działa na umysł, ciało i duszę. Zawiera 19% THC przy 0,1% CBD. Powstała w wyniku skrzyżowania 'Anaconda' z genami Ruderalis odpowiadającymi za autoflowering.

Odmiany konopi Anaconda Seeds o innych, wyróżniających się cechach

Przy wyborze najlepszych odmian zwraca się uwagę także na inne cechy. To m.in. czas kwitnienia decydujący o „szybkości” konopi. Odmiany Anaconda Seeds dla niecierpliwych to przede wszystkim wskazane powyżej automaty. Konopie o genotypie 100% Sativa to Amnesia Haze Auto i Hypnotic Auto. Natomiast 100% Indyjki to Anaconda Auto i Northern Sky Auto. Większość odmian to mieszańce zawierające różne proporcje Sativa i Indica (a czasem także domieszki ruderalis).

Nasiona marihuany Anaconda Seeds to strzał w dziesiątkę. W tym wypadku faktycznie każda odmiana jest wyjątkowa i trafi w gust nawet najbardziej wymagających „kolekcjonerów”. Nasiona są oferowane w oryginalnych opakowaniach producenta. Przesyłka jest szybka, bezpieczna i dyskretna.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Sąsiedzi polski którzy zalegalizowali marihuane

W ostatnich latach, kwestia legalizacji marihuany stała się gorącym tematem na całym świecie, prowadząc do zmian legislacyjnych w wielu krajach. Polska, mimo iż sama nie zalegalizowała jeszcze marihuany do celów rekreacyjnych, otoczona jest sąsiadami, którzy podjęli różne kroki w kierunku legalizacji lub dekryminalizacji tej substancji. W niniejszym artykule, skupimy się na tych krajach, badając ich podejście do marihuany, w kontekście nasion marihuany, odmian, nasion konopi oraz nasion feminizowanych.

Najmocniejsze Odmiany hybrydowych nasion marihuany

W dzisiejszych czasach, kiedy rynek nasion marihuany rozwija się z niespotykaną dotąd szybkością, a entuzjaści i hodowcy konopi szukają coraz to nowszych i silniejszych odmian, wybór odpowiednich nasion marihuany staje się kluczowym elementem sukcesu. Wśród wielu dostępnych opcji, nasiona feminizowane oraz hybrydowe odmiany nasion konopi zyskują na popularności dzięki swojej wyjątkowej potencji i charakterystykom uprawowym. W tym artykule skupimy się na najmocniejszych odmianach hybrydowych nasion marihuany, analizując ich cechy, zalety i unikalne właściwości.

Historia konopi indyjskich, skąd do nas przyszła

Konopie indyjskie, znane szerzej jako marihuana, są roślinami o niezwykle bogatej i złożonej historii, która sięga tysięcy lat wstecz. W ciągu wieków, odmiany konopi, w tym nasiona marihuany i nasiona feminizowane, stały się przedmiotem zarówno kontrowersji, jak i fascynacji, rozprzestrzeniając się po całym świecie i znajdując zastosowanie w medycynie, przemyśle oraz jako środek psychoaktywny.

Jak wydłużyć działanie THC

THC, główny psychoaktywny składnik marihuany, jest ceniony zarówno za jego medyczne, jak i rekreacyjne efekty. Rozumienie sposobów na wydłużenie jego działania może znacznie poprawić doświadczenia użytkowników. W niniejszym artykule skupimy się na rzetelnych i sprawdzonych metodach, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu, uwzględniając przy tym kluczowe słowa takie jak nasiona marihuany, odmiany, feminizowane i inne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl