PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Humboldt Seeds

Humboldt Seeds Producent z siedzibą w Północnej Kaliforni. Ich nasiona są tworzone z oryginalnych klonów najlepszych amerykańskich odmian. Humboldt kładzie olbrzymi nacisk na naturalne metody produkcji, wykorzystując tylko organiczne nawozy i składniki odżywcze. Ich najpopularniejsza odmiana to legendarny OG Kush.

Humboldt Seeds – gdy mania wielkości jest zaletą

Humboldt Seeds to seedbank, który z powodzeniem można nazwać molochem w świecie konopi. Technicznie jest to grupa producentów prowadząca uprawy na ogromnych obszarach. Posiadają ponad 4500 plantacji typu outdoor, sporo zainwestowali również w technologię indoor. W USA są legendą, ale nie ograniczają się do tego kraju. Rozciągają „amerykański sen” na inne kontynenty. Posiadają „tylko” kilkadziesiąt odmian, ale kolportują je na cały świat. Dzięki temu można cieszyć się ich „dziełami” także w Polsce. Stawiają na jakość, szlachetność genów i dobre atrybuty.

Odmiany marihuany Humboldt Seeds o różnej – każdy znajdzie coś dla siebie!

Największą popularnością zazwyczaj cieszą się konopie mocne, które mają wysoką zawartość kannabinoidów. Pod tym względem pozytywnie wyróżnia się Dr. Greenthumb's Em Dog By B Real (do 27% THC) i The New (28% THC). To marihuana, która wbija w fotel. Ostatnia odmiana może nawet zapewnić umysłową podróż po galaktyce. Haj jest mocny i długotrwały w obu przypadkach.

Do dobrych, mocnych odmian (21-25% THC) należą m.in. 707 HeadBand, Blueberry HeadBand, Bubba Kush, Chemdawg, L.A Gelato i Master Kush. Znaczna liczba odmian jest średnio mocna (18-20% THC). Są lubiane przez różne grupy odbiorów, także osoby doświadczone.

Osobom początkującym zaleca się odmiany o lżejszym, umiarkowanym haju i niższej zawartości powyżej wymienionego kannabinoidu. Miłośnicy konopi cenią m.in. Bubba Cheese Auto, Chem-Bomb Auto i Fast Flowering Green Crack.

Lecznicza marihuana od Humboldt Seeds

Dodatkowo warto korzystać z marihuany w celach medycznych. W szczególności cenione są odmiany zawierające dużo CBD. Działają przeciwbólowo, zwalczają stres i zapobiegają depresji. W asortymencie Humboldt Seeds znajdują się dwie odmiany o super-leczniczych właściwościach. To Blue Dream CBD i Green Crack CBD.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl