PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Seeds of Life

Seeds of Life seedbank, który dopiero raczkuje i zdobywa swoją niszę. Ma niewielki „staż” na rynku, ale wyprowadził już kilka wartościowych odmian marihuany. Nie próżnuje. Zapewnia dobrą jakość. Trochę czasu musi minąć, nim doczłapie do czołówki – top światowych producentów nasion konopi, ale ma potencjał. W przypadku Seeds of Life wydaje się to wykonalne. Jest w tym pomocne korzystanie z dobrej genetyków, ale jednocześnie podążanie za popularnym trendem, który wydaje się gwarancją sukcesu. O co dokładnie chodzi?

Seeds of Life – co jest znakiem rozpoznawczym „świeżaka” w świecie konopi?

Seeds of Life celuje w odmiany typu autoflowering. Są łatwiejsze w uprawie, gdyż sprawnie przechodzą w fazę kwitnienia bez potrzeby regulacji cyklu oświetlenia. Jaka jest różnica między odmianami autoflowering, a nieautomatycznymi?

Tradycyjne feminizowane odmiany fotoperiodyczne wymagają określonego czasu ekspozycji na światło, aby zakwitnąć. W krajach klimatu umiarkowanego, z trybie indoor, różnie z tym bywa. Rośliny trzeba sztucznie doświetlać i w dodatku regulować natężenie cyklu światła. 12 godzin światła i 12 godzin ciemności pobudza kwitnienie.

Tymczasem odmiany automatycznie nie potrzebują takich bodźców świetlnych. Oczywiście doświetlanie pozytywnie wpływa na plon, jednakże zakwitają niezależnie od długości dnia i nocy. Są jakby zaprogramowane – o kwitnieniu decyduje ich wewnętrzny zegar biologiczny, tj. wiek.

W dodatku automaty są szybsze w porównaniu z tradycyjnymi odmianami. To gratka dla osób niecierpliwych, ale jednocześnie lepsze wykorzystanie powierzchni. Automaty od Seeds of Life to Big Low, Hindiana, Kabala, Nordika i Sol Haze.

Nasiona marihuany Seeds of Life – charakterystyka odmian

Nasiona marihuany Seeds of Life dają może nie rekordowy, lecz duży plon. Dochodzi do 500g/m2 (mierzone w trybie indoor). Odmiany są jednocześnie względnie mocne. Zawartość THC dochodzi do 20%, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na automaty. Gwarantują haj, który ukontentuje zarówno osoby początkujące jak i bardziej doświadczone. „Odlot” jest złożony, fizyczny i umysłowy. Pod tym kątem warto sprawdzić każdą odmianę Seeds of Life. I niczym na łamigłówkach – wyłapać różnice.

Czas kwitnienia wynosi średnio 5-7 tygodni. Odmiany mają bardzo dobre atrybuty szybkości. Genotypy Seeds of Life są mieszane, maja różne proporcje typów Sativa i Indica. Rośliny osiągają średnią wysokość, co jest pożądane w trybie outdoor (większa dyskrecja), a jednocześnie radzą sobie w ograniczonej przestrzeni indoor.

Nasiona marihuany Seeds of Life są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenckich. Przesyłka jest ekspresowa, tak jak i same nasiona:)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Top 10 Pobudzających Odmian Marihuany na Rok 2024

W świecie marihuany, rok 2024 zapowiada się jako niezwykle ekscytujący dla miłośników pobudzających odmian. Nowe krzyżówki i zaawansowane techniki hodowlane dostarczają nasion marihuany o wyjątkowych właściwościach, które oferują zarówno unikalne doznania smakowe, jak i potężne efekty pobudzające. Poniżej prezentujemy top 10 odmian marihuany, które warto wypróbować w 2024 roku, aby cieszyć się ich stymulującym działaniem.

Trendy w konsumpcji marihuany: Co jest teraz popularne?

Konsumpcja marihuany w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie przechodzi obecnie znaczące przemiany, co jest wynikiem rosnącej legalizacji, zmian w percepcji społecznej oraz innowacji w produktach konopnych. Kluczowe trendy, które obecnie dominują na rynku marihuany, obejmują różnorodność form konsumpcji, wzrost świadomości konsumentów, a także dynamiczny rozwój branży związany z regulacjami prawnymi i technologicznymi innowacjami.

DIY: Tworzenie własnych produktów z konopi

Tworzenie własnych produktów z konopi jest zarówno ekscytującym jak i satysfakcjonującym doświadczeniem. Proces ten oferuje wiele możliwości, od wytwarzania olejów CBD, przez balsamy, aż po inne produkty kosmetyczne i spożywcze. W tym artykule omówimy różne metody i receptury, które pozwolą ci wykorzystać nasiona marihuany oraz nasiona konopi do stworzenia własnych, domowych produktów.

Bezpieczeństwo stosowania marihuany: Porady dla konsumentów

Dostęp do marihuany w Polsce jest regulowany przez ustawy, które pozwalają na jej wykorzystanie wyłącznie w celach medycznych. Lekarze mają możliwość przepisywania marihuany pacjentom, którzy spełniają określone kryteria medyczne. Jednakże, nabywanie marihuany medycznej wiąże się z pełną odpłatnością, co może stanowić barierę finansową dla wielu pacjentów, tym bardziej że medyczna marihuana nie jest na obecną chwilę objęta refundacją przez Narodowy Fundusz Zdrowia .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl