PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Flash Seeds

Flash Seeds to już uznana i solidna marka. Seedbank „wypuścił” na rynek kilka niesztampowych odmian. Oferuje nasiona feminizowane, a od lat celuje w autoflowering. To wiodący trend, który powinien przynieść mu jeszcze większy sukces. Oferowane nasiona marihuany Flash Seeds charakteryzują się dobrym wigorem, łatwością uprawy i stabilnością genów. Które z nich warto wybrać i dlaczego?

Flash Seeds – wyróżniające się nasiona konopi

Jednym z największych atrybutów konopi jest plenność. W końcu kochamy te fascynujące rośliny, uwielbiamy żywiczne topy i chcemy, aby było ich jak najwięcej. Nie ma w tym nic zaskakującego. Wśród odmian Flash Seeds pod tym względem wyróżniają się Copacabana SuperAuto, Missile 33 SuperAuto i Spacer SuperAuto. Dają plon w granicach 450-550g/m2, co jest wynikiem bardzo dobrym jak na automaty.

To, co tygryski lubią najbardziej, to moc. Decyduje o sile i długotrwałości haju. Do mocnych odmian Flash Seeds zalicza się Cobra Auto, Formula One Auto, Kush Van Stitch Auto oraz Russian Haze Auto. Minimalnie najlepsza w tej kategorii jest Formuła One Auto, która zawiera 20% THC. Natomiast zawartość CBD dochodzi u niej maksymalnie do 1%. Odmiana ma dominujący genotyp Sativy.

Względnie krótki czas kwitnienia charakteryzuje nasiona konopi Cobra Auto, Kush Van Stitch Auto, Purple Sirius Kush Auto oraz Russian Haze Auto. Wynosi 8-10 tygodni. Oczywiście powyższe parametry to „suche” liczby. Warto czytać indywidualne opisy odmian, sugerować się walorami smakowo-aromatycznymi i empirycznie sprawdzać zalety konopi.

Dlaczego warto kupić nasiona marihuany Flash Seeds? Dlaczego właśnie u nas?

Flash Seeds ma wiele atutów, aby na stałe zagościć w „kolekcji” miłośnika konopi. Dotyczy to przede wszystkim genetyki i cech botanicznych. Nasiona marihuany warto nabywać w naszym sklepie, gdyż zapewniamy całkowitą dyskrecję i oferujemy atrakcyjne ceny. Dzięki temu można pozyskać jeszcze więcej nasion, które są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach! To z kolei gwarantuje bezpieczeństwo przesyłki i czystość odmian. U nas nie ma mowy o pomyłce!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl