PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Delicious Seeds

Delicious Seeds posiada tradycyjne feminizowane nasiona marihuany przeznaczone do indoor/outdoor i odmiany typu autoflowering. Producent w dużej mierze skupia się na klasyce i sprawdzonych szczepach. Gwarantuje dobrą jakość i wysoką stabilność. Poszczególne nasiona konopi mają mocno zróżnicowane cechy kolekcjonerskie. Każdy amator „gandziowego” hobby może z powodzeniem znaleźć coś dla siebie. Warto szukać, sprawdzać, eksperymentować. Przydatne są poradniki, filtrowanie odmian dostępne na stronie, a także indywidualne opisy odmian.

Delicious Seeds – odmiany konopi o różnej sile działania. Co wybrać?

Delicious Seeds oferuje odmiany o różnym stężeniu naturalnych kannabinoidów. Do odmian względnie łagodnych, czyli takich, które dadzą dobry, radosny haj, ale bez efektu odpłynięcia czy wgniecenia w fotel zalicza się Auto Dark Purple, Cheese Candy Auto, Critical Yumbolt, Fruity Chronic Juice, La Diva i Sugar Black Rose. Zawierają 15-18% THC. Średnia półka (19-20% THC) od hiszpańskiego producenta to Caramelo Early Version, Critical Jack Herer, La Bella Afrodita i La Musa. U mocnych odmian Delicious Seeds parametr oscyluje w granicach 21-25%. Do tej grupy należą m.in. Caramelo, Critical Neville Haze, Delicious Candy, Sugar Candy i Marmolate.

Nasiona konopi Delicious Seeds o innych, kluczowych cechach kolekcjonerskich

Duże znaczenie dla growerów i kolekcjonerów ma potencjał plonotwórczy wybieranych konopi. Wiadomo, że im więcej topów, tym lepiej. Przy okazji przypominamy, że dotyczy to krajów, w których uprawa marihuany jest legalna. Z odmian Delicious Seeds bardzo wysoki plon XXL, czyli 550-750g/m2 (w indoor) daje Cotton Candy, Critical Neville Haze Auto, Jagg Kush, Original Juan Herer i Sugar Candy.

Istotne jest przeznaczenie odmian, ale w tym wypadku konopie są elastyczne (indoor/outdoor). Szczególnie cenione są automaty, które efektywnie zakwitają bez konieczności regulacji cyklu oświetlenia. Dużym atutem jest także krótki, 5-7 tygodniowy czas kwitnienia. Do szybkich odmian typu autoflowering należy Delicious Candy Auto.

Oprócz odmian typowych, kolekcjonowanych dla haju warto pochylić się także nad marihuaną medyczną. Ma szerokie spektrum dobroczynnych właściwości, m.in. działa przeciwstresowo i ogranicza odczuwanie bólu. Takie kryteria spełnia CBD Jam oraz Deep Mandarine CBD. Odmiany zawierają dużo CBD.

Osoby bardziej rozeznane w temacie konopi czasem sugerują się również genotypem oraz pochodzeniem odmian (tj. ich rodzicami). W praktyce jednak co osoba – to nieco inne preferencje. Jedno jest pewne: Delicious Seeds trafia w gusta szerokiej grupy odbiorców.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Green Crack: Energia i Koncentracja w Jednym

Green Crack to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian marihuany, znana ze swoich energetyzujących i stymulujących właściwości. Ten artykuł przedstawi historię, genetykę, właściwości oraz szczegółowe informacje na temat tej wyjątkowej odmiany, a także omówi jej medyczne zastosowania i charakterystykę uprawy.

Trainwreck: Odmiana dla Miłośników Intensywnych Doznań

Odmiana Trainwreck jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Jej historia sięga lat 70. XX wieku i jest owiana tajemnicą oraz legendą. Uważa się, że została stworzona w północnej Kalifornii, w regionie znanym jako Emerald Triangle. Legenda głosi, że nazwa Trainwreck pochodzi od wypadku kolejowego, który miał miejsce w pobliżu miejsca, gdzie uprawiano tę odmianę. Pomimo tego incydentu, rolnicy zdołali uratować rośliny i tak narodziła się odmiana Trainwreck.

Bubba Kush: Odmiana na Głęboki Relaks

Bubba Kush to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany, ceniona na całym świecie za swoje wyjątkowe właściwości relaksacyjne. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej historii tej odmiany, jej unikalnym cechom, genetyce oraz właściwościom. Omówimy również zawartość THC oraz inne specyfikacje tej popularnej odmiany.

Durban Poison: Sativa o Unikalnych Właściwościach

Durban Poison, znana również jako czysta południowoafrykańska landrace sativa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Od swojej unikalnej historii, przez wyróżniające się właściwości, aż po szczegóły genetyczne – Durban Poison to odmiana, która zasługuje na szczególną uwagę. W tym artykule szczegółowo przyjrzymy się jej pochodzeniu, cechom wyróżniającym, genetyce oraz właściwościom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl