PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Karma Genetics

Karma Genetics Seeds oferuje nasiona marihuany o dużych zdolnościach przystosowawczych. Charakteryzują się dobrym wigorem i całkiem nieźle znoszą niekorzystne warunki atmosferyczne (oczywiście jak na konopie, które ogólnie są dość wymagające). Dlatego odmiany Karma Genetics Seeds nadają się zarówno do trybu indoor (w pomieszczeniu), szklarni, jak i outdoor (na zewnątrz). Czym charakteryzują się poszczególne nasiona konopi? Pod jakim kątem je wybierać?

Karma Genetics Seeds – jak znaleźć najlepszą odmianę konopi?

Wybór „idealnej” odmiany marihuany to kwestia indywidualna, w końcu co osoba to inny gust. Każdy ma własne preferencje, w dodatku haj zależy nie tylko od genetyki i kluczowych odmian, ale także uwarunkowań organizmu. Niemniej istnieje kilka głównych parametrów, które po osiągnięciu odpowiedniego pułapu wywołują szczery uśmiech na twarzy miłośnika konopi.

1. Moc – jest tym, co konopne łasuchy lubią najbardziej. To właśnie od niej w największym stopniu zależy intensywność i długość haju. Jest wyrażona procentową zawartością THC. U konopi CBD z kolei określa efektywność właściwości leczniczych. Jak nietrudno domyśleć się: im większe liczby, tym lepiej. W niektórych warunkach, np. podczas pracy, warto jednak postawić na łagodniejsze wersje. Nie wbiją w hotel, za to ewidentnie poprawią humor, a nawet poprawią myślenie twórcze. Odmiany Karma Genetics Seeds mają takie działanie.

2. Wydajność – wpływa na to jak dużo plonu można (średnio) uzyskać z rośliny lub metra kwadratowego. Oczywiście dotyczy to krajów, w których uprawa marihuany jest legalna, a Polska do nich niestety nie należy. Dlatego nasiona konopi Karma Genetics Seeds i wszystkich innych seedbanków są sprzedawane jedynie w celach kolekcjonerskim. W „lepszym klimacie” growerzy prześcigają się w wysokości uzyskiwanych topów. Wpływ na to ma nie tylko uprawa, ale także uwarunkowania genetyczne poszczególnych odmian.

3. Dodatkowe atuty – do tej grupy można zaliczyć czas kwitnienia (ważne dla niecierpliwych), smak i aromat czy genotyp. Ostatni atrybut wpływa na wygląd roślin (Sativa i Indica różnią się m.in. kształtem liści), ale pośrednio decyduje także o efekcie. Smak i aromat to wiadomo – uczta dla zmysłów.

Jakie cechy mają odmiany Karma Genetics Seeds?

Nasiona marihuany Karma Genetics Seeds dają przyzwoity bądź duży plon. Pozytywnie pod tym względem wyróżniają się Josh D OG i Orange Sorbet. Potencjał plonotwórczy w ich przypadku wynosi 450-550g/m2. Większość odmian ma stężenie THC oscylujące w granicach 20%. To dobry wynik. Niestety trzeba na nie poczekać. Czas kwitnienia to 8-10 tygodni lub 10-12 tygodni.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Green Crack: Energia i Koncentracja w Jednym

Green Crack to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian marihuany, znana ze swoich energetyzujących i stymulujących właściwości. Ten artykuł przedstawi historię, genetykę, właściwości oraz szczegółowe informacje na temat tej wyjątkowej odmiany, a także omówi jej medyczne zastosowania i charakterystykę uprawy.

Trainwreck: Odmiana dla Miłośników Intensywnych Doznań

Odmiana Trainwreck jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Jej historia sięga lat 70. XX wieku i jest owiana tajemnicą oraz legendą. Uważa się, że została stworzona w północnej Kalifornii, w regionie znanym jako Emerald Triangle. Legenda głosi, że nazwa Trainwreck pochodzi od wypadku kolejowego, który miał miejsce w pobliżu miejsca, gdzie uprawiano tę odmianę. Pomimo tego incydentu, rolnicy zdołali uratować rośliny i tak narodziła się odmiana Trainwreck.

Bubba Kush: Odmiana na Głęboki Relaks

Bubba Kush to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany, ceniona na całym świecie za swoje wyjątkowe właściwości relaksacyjne. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej historii tej odmiany, jej unikalnym cechom, genetyce oraz właściwościom. Omówimy również zawartość THC oraz inne specyfikacje tej popularnej odmiany.

Durban Poison: Sativa o Unikalnych Właściwościach

Durban Poison, znana również jako czysta południowoafrykańska landrace sativa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Od swojej unikalnej historii, przez wyróżniające się właściwości, aż po szczegóły genetyczne – Durban Poison to odmiana, która zasługuje na szczególną uwagę. W tym artykule szczegółowo przyjrzymy się jej pochodzeniu, cechom wyróżniającym, genetyce oraz właściwościom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl