PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Royal Dutch Genetics

Royal Dutch Genetics uchodzi w branży za jednego z propagatorów konopi feminizowanych. Jak wiadomo obecnie właśnie ten typ zdominował rynek. Dlaczego warto wybierać feminizowane nasiona marihuany od Royal Dutch Genetics? Czym wyróżniają się w porównaniu z innymi?

Nasiona konopi Royal Dutch Genetics – feminizacja to już standard

Właściciel Royal Dutch Genetics zbiera doświadczenie w branży od 2000 roku, natomiast seedbank zarejestrował 2007 roku. Wyszedł z ofertą nasion feminizowanych, które zresztą szturmem zdobyły rynek nasion konopi. Dawniej standardem były nasiona regularne, dziś feminizowane. Dlaczego są lepsze? Mianowicie, dzięki feminizacji ogranicza się wschody roślin męskich, które mogą doprowadzić do niekorzystnego procesu – zapylenia. W 99,9% przypadków z feminizowanych nasion kiełkują rośliny żeńskie. Właśnie z nich pozyskuje się główny plon – żywiczne topy. Zdecydowanie odmiany Royal Dutch Genetics są zalecane do uprawy typu indoor.

Które nasiona marihuany Royal Dutch Genetics wybrać?

Zaczynając przygodę z Royal Dutch Genetics nie sposób pominąć RD Cheese. Jest to jednak odmiana zalecana dla nieco bardziej doświadczonych koneserów. Mocny haj nawet ich może wbić w fotel. Jeśli z jakiegoś powodu tak się nie stanie, to przynajmniej „zrobi dzień”. Efekt jest głęboki i długotrwały. Zawartość THC przekracza 20%. Zaletą odmiany od Royal Dutch jest również szybki czas kwitnienia wynoszący 40-60 dni. Inne „szybkie” konopie to 6 Shooter, Love Cheese oraz Special K.

Pod względem plenności w czołówce plasuje się Love Cheese. Kto nie kocha sera? Odmiana daje bardzo duży plon, powyżej 600g/m2. W genotypie ma równe proporcje Sativa i Indica. Daje mocny efekt. Wpływa na umysł.

Miłośnikom „indyjek” można polecić odmiany z przeważającym genotypem tego rodzaju, tj. 6 Shooter, Special K i Strawberry Kush. Indica są cenione za zwarty pokrój i atrakcyjne, mocno żywiczne topy.

Royal Dutch Genetics – gwarancja zadowolenia z zakupu!

Royal Dutch Genetics to gwarancja zadowolenia z zakupu. Nasiona marihuany mają zadowalającą jakość (to nawet mało powiedziane!). Są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach, co jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo przesyłki. Na Royal Dutch po prostu warto postawić!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl