PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

TOP 10 OUTDOOR (na dwór)

Top 10 Outdoor to grupa odmian zalecanych do uprawy na zewnątrz. Są lepsze od innych, gdyż lepiej znoszą trudy, mają większą tolerancję na niekorzystne czynniki zewnętrzne, są odporne na choroby i nadmierną wilgoć. Z reguły osiągają większą wysokość i mocniej rozrastają się w porównaniu z konopiami przeznaczonymi do indoor. Dają wysoki plon w uprawie w cyklu naturalnym, bez potrzeby stałej kontroli warunków i stosowania sztucznego oświetlenia. Wiele odmian outdoor spełnia takie kryteria. Te umieszczone w wykazie są po prostu łatwiejsze w uprawie i wydajniejsze.

Durban Poison
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
Early Skunk
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
Easy Sativa
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
Maroc
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
Purple Maroc
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej
Maroc - FEMALE SEEDS
Producent: Female Seeds
Cena: 20,70 zł
zobacz więcej
Passion #1
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej

Dlaczego warto postawić na uprawę typu outdoor?

Konopie przeznaczone do outdoor są mniej wrażliwe od tych skwapliwie pielęgnowanych w mieszkaniach czy szklarniach. Nie ma w tym nic odkrywczego, w końcu już z założenia są narażone na różnorodne niekorzystne czynniki – od drastycznych zmian temperatury, po suszę czy patogeny chorobotwórcze. Dlatego uprawa outdoor jest wydajniejsza. Growera nie ogranicza powierzchnia, może zamówić jeszcze więcej nasion. Rośliny mocno rozrastają się, tworzą gęste topy. Mimo, że wydajność z jednej sadzonki jest często mniejsza niż w indoor, całościowo plon jest wyższy. Niestety nie można kontrolować warunków. Nie ma się wpływu na pogodę, temperaturę czy oświetlenie. Pod pewnymi względami jest to loteria. Plon zależy nie tylko od odmiany, ale także od warunków atmosferycznych w danym sezonie. Aby zapewnić sobie pewną stabilność i gwarancję sukcesu warto postawić właśnie na konopie TOP 10 Outdoor. Jednocześnie trzeba zachować dyskrecję, co w przypadku wysokich i intensywnie pachnących roślin nie jest sprawą łatwą.

Top 10 Outdoor – jakie nasiona marihuany znalazły się w rankingu?

W rankingu Top 10 Outdoor znalazły się odmiany znane i cenione na całym świecie. Takich szczepów jak Early Skunk, Purple Maroc, Maroc czy Passion #1 raczej nie trzeba przedstawiać. W wykazie znalazły się także Durban Poison, Outdoor Grapefruit, Durban Poison, Frisian Dew, Frisian Duck, Hollands Hope, Red Purps i Shaman.

Top 10 Outdoor to najlepsze, starannie wyselekcjonowane nasiona marihuany, które świetnie radzą sobie na świeżym powietrzu. Jeśli planujesz taką uprawę, warto postawić właśnie na nie. Oczywiście oferta jest skierowana do osób mieszkających w krajach, w których uprawa marihuany jest legalna. W Polsce jest to prawnie zakazane, a nasiona konopi można pozyskiwać jedynie w celach kolekcjonerskich.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Platinum OG: Odmiana na Luksusowy Relaks

Platinum OG to luksusowa odmiana marihuany, która zdobyła uznanie wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta dominująca indica słynie z silnych efektów relaksacyjnych, co czyni ją idealnym wyborem na wieczorny relaks i walkę z bezsennością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej historii Platinum OG, jej unikalnym właściwościom, genetyce, oraz danym technicznym, takim jak zawartość THC.

 

Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl