PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Vision Seeds

Vision Seeds to jeden z najstarszych producentów marihuany (przynajmniej oficjalnie). Należy do wąskiej grupy seedbanków, które zasłużyły na miano kultowych. Został założony w 1995 roku w Królestwie Niderlandów. To prawie trzy dekady działania na globalnym rynku konopi. Jak nietrudno domyśleć się, właściciele już wcześniej działali „w podziemiu”, uczyli się, nabierali doświadczenia i tworzyli podwaliny dla przyszłego biznesu. Taką drogę przebywało i przebywa wiele innych seedbanków. Vision Seeds to czołówka pod względem jakości i stabilności. Odmiany konopi są zróżnicowane i trafiają do różnych grup odbiorców.

Ak-49 - Vision Seeds
Producent: Vision Seeds
Cena: 58,50 zł
zobacz więcej
Cheese - Vision Seeds
Producent: Vision Seeds
Cena: 58,50 zł
zobacz więcej

Najmocniejsze nasiona marihuany Vision Seeds

Moc to zazwyczaj pierwsza cecha, na którą zwraca się uwagę przy wyborze poszczególnych odmian marihuany. W końcu to właśnie od niej w największej mierze zależy intensywność i długość uzyskiwanego efektu. Determinuje ją procentowe stężenie tetrahydrokannabinolu (THC), organicznego związku zaliczanego do kannabinoidów.

Najmocniejsze odmiany Vision Seeds może nie biją rekordów, ale należą do górnej półki. Zawierają 21-25% THC. Do tej grupy zalicza się Wedding Cake x Triple OG, Brainkiller Haze, La Blanca Gold, La Blanca Gold Auto, Lamb’s Breath x AK 49, Supreme Lemon, Tom Kush OG i Vision Gorilla Auto.

Inny rodzaj „magii” gwarantują odmiany Vision Seeds zawierające CBD. Mają działanie typowo lecznicze, m.in. obniżają poziom bólu, poprawiają koncentrację, pomagają przy bezsenności i ograniczają ryzyko infekcji. Są świetnym sposobem na stres (tak jak zresztą THC), ale także stany lękowe czy depresję. Takie właściwości mają Bone Dea CBD+ i Medical 49 CBD+.

Inne kluczowe cechy kolekcjonerskie odmian Vision Seeds

Zawsze, niezależnie od rodzaju nasion marihuany, mile widziana jest wydajność. Pod tym określeniem kryje się po prostu wysokość uzyskiwanego plonu. Odmiany Vision o największym potencjalne plonotwórczym to Wedding Cake x Triple OG, Brainkiller Haze (wydajne i mocne), a ponadto Dark Star x AK 49, Super Skunk i Vision Kosher. Można z nich uzyskać (w przybliżeniu) 550-750g/m2 (mierzone w trybie indoor).

Znaczenie (nie tylko dla niecierpliwych) ma czas kwitnienia, gdyż pozwala efektywniej wykorzystać daną powierzchnię. Odmiany szybkie są szczególnie mile widziane w indoor, ale mają swoje zalety także w outdoor (w końcu w krajach klimatu umiarkowanego „sezon” jest krótki). Wiele odmian Vision Seeds kwitnie po 7-9 tygodniach. Do indoor chętniej są wybierane niskie rośliny (zajmują mniej miejsca). Ponadto są bardziej dyskretne.

Ponadto warto czytać indywidualne opisy odmian Vision Seeds. Można w nich znaleźć informacje m.in. o pochodzeniu odmian, smaku i aromacie. Nasiona marihuany są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenckich.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl