PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Cannarado Genetics

Cannarado Genetics to amerykański producent nasion marihuany, który pewnego dnia na początku swojej przygody postanowił pokazać światu, co do zaoferowania ma marihuana z Kolorado. Rozpoczął on działalność już w roku 1998, kiedy to na rynek wypuścili swoje pierwsze krzyżówki konopi. Była to hybryda Pot of Gold i Shiva Shanti. Od tego momentu nastąpiła eksplozja pomysłów i kreacji, a z każdą kolejną rośliną breeder zdobywał doświadczenie i szlify na konkursach cannabis. Feminizowane, regularne, automaty, krzyżówki wsteczne po pokolenia potomne - wszystko to nie miało przed nim tajemnic. Przez dziesięciolecia producent zyskał uznanie i niezbędną jakość, która procentuje w postaci wyjątkowych odmian. Wybierają elitarne odmiany, jako bazy pod swoje konopie, dzięki temu przynoszą społeczności jedne z najlepszych odmian marihuany.

Cannarado Genetics to znana grupa hodowców pochodząca z Kolorado w USA. Rozpoczęli działalność w 1998 roku i to od razu z przytupem. Wyszli z krzyżówką Pot of Gold x Shiva Shanti. Dzisiaj są już sławni na całym świecie. Nic nie muszą udowadniać światu, ale nadal pracują z pasją. Robią swoje. W 2019 roku znaleźli się w czołówce rankingu magazynu „High Times” pod względem jakości. Prestiżowa wyróżnienia to nagroda za pracę. Nie spoczywają na laurach. Warto przyjrzeć się im bliżej i przetestować ich odmiany. Które nasiona marihuany zaleca się wybrać w pierwszej kolejności?

Co Cannarado ma w ofercie?

Cannarado Genetics oferuje różnorodne nasiona marihuany – feminizowane, regularne i automaty. Mają różnorodne kluczowe cechy, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Seedbank nie ogranicza się, nie działa w konkretnej niszy. Eksperymentuje, podchodzi lekko, wręcz „hajowo” do tematu. Efektem jest swoisty misz-masz, obejmujący różnorodną genetykę. Tak działa wiele seedbanków, różnica jest taka, że Cannarado robi to po prostu lepiej od innych. Dlatego nasiona marihuany są zróżnicowane, ale mają wspólny mianownik: łączy je wysoka jakość. Wróć... najwyższa.

Najlepsze nasiona konopi Cannarado Genetics

Nasiona marihuany Cannarado Genetics charakteryzują się dobrą plennością. Duży plon daje m.in. Weed Nap. Pozwala uzyskać do 550g/m2 w trybie indoor. Osobom początkującym i średnio zaawansowanym w temacie zaleca się próbować odmiany Trifi Sundae. Zawiera 15-18% THC. Haj jest przyjemny, umiarkowany, relaksacyjny. Wpływa na ciało, może powodować napady nieokiełznanej radości. Czas kwitnienia wynosi 65-70 dni.

Poszczególne nasiona marihuany mają różne genotypy. Warto w tym miejscu polecić te o przeważającym genotypie „indyjki”. Wytwarzają mocno żywiczne topy. Poza wspomnianą Trifi Sundae zalicza się do nich m.in. Blueberry Sundae. Nasiona konopi Cannarado Genetics nie zaliczają się do najtańszych, ale zdecydowanie są warte swoich cen. To najlepsza jakość, pierwsza półka wśród seedbanków i wysokie lokaty w globalnym rankingu odmian. Trzeba spróbować!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl