PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

World of Seeds

World of Seeds w środowisku miłośników konopi uchodzi za synonim jakości. Ma wszystko, czego można oczekiwać producenta nasion: fenomenalne zaplecze, infrastrukturę, najlepszych genetyków i botaników, doświadczonych hodowców. I odwagę, by zmieniać świat na lepsze. Regularnie wprowadza na rynek wartościowe odmiany marihuany. Zdobył serca wielu miłośników „gandzi”. Grono zwolenników produktów WoS systematycznie zwiększa się. Które nasiona konopi World of Seeds można śmiało polecić jako pierwsze do spróbowania?

Jak scharakteryzować nasiona marihuany World of Seeds?

World of Seeds oferuje różnorodne nasiona marihuany. Duża grupa odmian ma jednak wspólne cechy. Dominują konopie elastyczne, które nadają się zarówno do trybu indoor jak i outdoor. Większość odmian ma średnią bądź średnio wysoką zawartość THC (15-20%). To dobre propozycje także dla bardziej doświadczonych pasjonatów. Odmiany mają szybki czas kwitnienia (najczęściej 7-9 tygodni) i wytwarzają wysoki plon. Są natomiast zróżnicowane pod względem genotypu: mają różne proporcje Sativa i Indica. Nie brak także odmian genotypowo czystych jak również tych z domieszką genów ruderalis.

Najmocniejsze odmiany konopi World of Seeds

Jednym z głównych kryteriów wyboru nasion marihuany jest moc, dobitnie określana przez zawartość THC. Oczywiście poza tym parametrem warto czytać indywidualne opisy odmian i zagłębiać się w szczegóły. Efekt działania Cannabis Sativa jest różnorodny. Wciąż jednak MOC jest tym, co tygryski lubią najbardziej. Najmocniejsze odmiany World of Seeds dostępne w naszym sklepie to:

  • Wild Thailand – to stuprocentowa Sativa wyselekcjonowana przy użyciu konopi pochodzących z Ko Chang. W Bangkoku jest jedną z najchętniej kupowanych odmian. Ma mocne, euforyczne działanie. Efekt jest długotrwały. Zawiera 22,3% THC. Daje średni plon. Pewnym mankamentem jest długi czas kwitnienia (10-12 tygodni).
  • Afghan Kush Ryder – to kolejna odmiana o egzotycznej genetyce. Jej genetyka pochodzi ze sławnego i niestety krwawego regionu Hindu Kush znajdującego się na północy Pakistanu. Roślina zawiera 22% THC. Ma mocne, relaksujące i pobudzające działanie. Wprawia we wspaniały nastrój i pomaga poradzić sobie z codziennymi problemami. Plon jest średni, ale za to szybki. Czas kwitnienia wynosi 5-7 tygodni.
  • Afghan Kush – to mocna odmiana o smaku kojarzącym się z haszyszem. Zawiera 21,6% THC. Jest odporna na pleśń i choroby. Daje duży plon, przy czym czas kwitnienia jest krótki (5-7 tygodni). Jest mocna, wydajna i szybka.

Przy wyborze odmian warto kierować się także innymi cechami takimi jak plenność, czas kwitnienia, zawartość CBD (w przypadku marihuany medycznej), genotyp, przeznaczenie i typ autoflowering. World of Seeds ma na tyle bogatą ofertę, że na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W dodatku można celować w genetykę pochodzącą z różnych części świata.

World of Seeds – dobra cena, szybka i dyskretna przesyłka

Nasiona marihuany World of Seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenta. Oferujemy atrakcyjne ceny. Gwarantujemy szybką, bezpieczną i dyskretną przesyłkę. Postaw na konopie World of Seeds. Jesteśmy pewni, że to będzie jeden z Twoich ulubionych seedbanków.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl