PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Brothers Grimm Seeds

Nasiona braci Grimm została założona w 1996, kiedy ustalenia zostały dokonane przez kanadyjskiego sprzedawcy nasion Heavens Stairway, do dystrybucji Cannabis szczepów stworzonych przez MrSoul i partner Sly. Znane z selektywnego krzyżowania, cubing i inbreeding niektóre z najrzadszych genetyk konopi na ziemi, Brothers Grimm stał się znany z bezkompromisowej jakości, do produkcji stabilności genetycznej, wysoka moc, krótkie kwitnienie, ciężkiej produkcji żywicy i intensywnie tropikalnych terpen. W 2002 firma nagle zamknęła z powodu obaw bezpieczeństwa. Przez wiele lat ich nasiona nie były już dostępne. W 2015, spotkał się z Duke Diamond i wspólnie opracowali konkretny plan wskrzeszania braci Grimm w Kolorado. Założeniem ich firmy jest kombinacja tych dwóch zdolności hodowców, wraz z głębokim zbiornikiem unikalnych odmian konopi.

Bracia Grimm potrafią namieszać, nawet jeśli działają na globalnym rynku nasion konopi. Właśnie tak można określić działalność Brothers Grimm Seeds, amerykańskiego seedbanku. Oferują unikatowe szczepy. Nasiona marihuany korzystają z oryginalnej, rzadkiej genetyki. Dlatego są cenione przez koneserów na całym świecie. Można powiedzieć o nich: mało, a tak wiele! Jakie przewagi mają nasiona konopi Brothers Grimm Seeds?

Brothers Grimm Seeds – jak to się zaczęło?

Brothers Grimm Seeds został założony w 1996 roku w Kolorado w USA. Założyciele od razu zdobyli rynek, gdyż oferowali jakość dostępną nielicznym, a już w szczególności zaskakującą u „świeżaków”. Dali się poznać z nietypowego podejścia do genetyki i poszukiwania unikalnych krzyżówek. Tym dziwniejsze okazało się zamknięcie działalności w 2002 roku. Wieści niosą, że kluczowe były względy bezpieczeństwa, wszak branża wciąż boryka się z wieloma problemami, nie tylko w Polsce. Na szczęście w 2016 roku nagrano drugi odcinek braci Grimm, pt. „Reaktywacja”. Znów można cieszyć się oryginalnymi szczepami, a przy tym odnosi się wrażenie, że o Brothers Grimm Seeds jeszcze nieraz będzie głośno.

Flagowce – nasiona marihuany od Brothers Grimm Seeds

Za numer 1 wśród odmian konopi Brothers Grimm Seeds można uznać Rosetta Stone Xx. Ma szlachetnych rodziców (Jack Herer x Cinderella 99). Charakteryzuje się dużą wydajnością – zapewnia obfite plony. Zachwyca smakiem i aromatem. Ma energetyzujące działanie. Zawartość THC wynosi 16-20%.

Równie znana i ceniona jest Cinderella Xx mająca równe proporcje Sativa i Indica. Ma dobrą moc (16-20% THC), wysoką wydajność, nieokiełznane siły witalne, silny zapach i aromat. Działa pobudzająco i energetyzująco. Cieszy się uznaniem wśród fachowców, co objawiło się otrzymaniem wielu nagród. To utytułowana bestia. Pozostałe odmiany, nie odbiegające jakością od powyżej opisanych, to Apollo Xx oraz Killer Queen Xx.

Nasiona konopi Brothers Grimm Seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach. To zapewnia bezpieczeństwo przesyłki i pewność, że otrzyma się pożądane, czyste odmiany.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl