PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Soma Seeds

Soma Seeds to seedbank, który ma swój niepowtarzalny klimat. Jak wiadomo atmosferę tworzą ludzie, a w tym wypadku założycielem jest hipis i Rastafarianin, który swoją karierę zaczynał w firmie IBM. Ciekawie potoczyły się jego losy i o nudzie nie może być mowy. To samo dotyczy owoców jego pracy. Nasiona marihuany Soma Seeds mają to „coś”, co zachęca do zakupu, a potem miłego, odprężającego odpoczynku. Po prostu trzeba ich spróbować!

Nasiona marihuany – główne kryteria wyboru

Statystyczny miłośnik konopi przy wyborze konkretnych nasion sugeruje się reputacją odmiany, seedbanku, ceną oraz kluczowymi parametrami. Za najważniejsze atrybuty dobrej marihuany uznaje się moc (wyrażoną zawartością naturalnych kannabinoidów), łatwość uprawy i wydajność. To powód, dla którego wiodące trendy w branży to nasiona feminizowane. Umożliwiają uzyskanie (w ok. 99,9%) egzemplarzy żeńskich dających faktyczny plon - topy. Odmiany regularne raczej wykorzystuje się przy produkcji nasiennej.

Najlepsze nasiona konopi od Soma Seeds

Do najmocniejszych odmian Soma Seeds należą Amnesia Haze i Somantra. Zawierają 19-20% THC. Gwarantują mocny i długotrwały haj. W obu przypadkach w genotypie dominuje Sativa. Amnesia Haze korzysta z nietypowego połączenia genów hawajskich i afgańskich, które przyspieszają czas uprawy i poprawiają smak. Z kolei Somantra należy do najplenniejszych odmian. Wydajność w trybie indoor wynosi 450-500g/m2, w outdoor 600-800g/m2. Inne odmiany o dużym potencjale plonotwórczym to Sogouda i Somalicious. Zdarza się, że kolekcjonerzy zwracają uwagę na genotyp. Szczególnie popularne są mocno żywiczne indyjki.

Nasiona marihuany z przewagą Indica: Buddha's Sister, Lavender, Rock Bud, Sogkush, Sogouda, Somalicious i Somaga.

Nasiona marihuany z przewagą Sativa: Amnesia Haze, Hash Heaven, Kushadelic, N.Y.C. Diesel i Somantra.

Dlaczego warto rozpocząć przygodę z Soma Seeds?

Soma Seeds wybiera się ze względu na unikatowość. Odmiany są dobre. Mają niezłą moc, przyjemny smak i aromat. Zapewniają dużo frajdy i stanowią ucztę dla zmysłów. Cena? - to sprawa względna. Za jakość trzeba zapłacić. Na szczęście w naszym sklepie możemy zaoferować atrakcyjne ceny. Nasiona konopi Soma Seeds są dostarczane w oryginalnych opakowaniach.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl