PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Mystery Seeds

Mystery Seeds to seedbank z siedzibą w europejskiej stolicy „maryśki”, czyli w Amsterdamie. Jego twórcy w spokojnych, bezpiecznych warunkach rozwijają swoją pasję i przenoszą ją na obszar biznesowy. Korzystają więc na tym wszyscy. Mystery Seeds jest świeżakiem w branży, został założony w 2016 roku. Pomimo tego śmiało poczyna sobie na globalnym rynku konopi. Rozpycha się łokciami i próbuje dobić do czołówki. Stawia na jakość, nowatorskie podejście i na branding. Jest też dosyć prężny w swoich działaniach. Oferuje wiele zróżnicowanych odmian, w tym automaty.

Czym kierować się przy wyborze nasion marihuany?

Przy wyborze odmian najczęściej zwraca się uwagę na ich popularność (rankingi, nagrody na konkursach), a także kluczowe cechy, takie jak wydajność, moc, czas kwitnienia i przeznaczenie. Bardziej zaawansowani kierują się także ich genetyką, sprawdzają „rodziców”, proporcje Sativa i Indica. Ponadto warto czytać indywidualne opisy poszczególnych odmian i wychwytywać detale czy niuanse. Co miłośnik konopi, to inny klucz wybierania. Dlatego najlepsza droga to poznanie empiryczne. Testować, testować i jeszcze raz testować!

Wszystko to, co najlepsze od Mystery Seeds

Największy plon z odmiany Mystery Seeds gwarantują Blueberry Auto i Cheese Auto. Mają potencjał plonotwórczy na poziomie 450-550g/m2 (indoor), co jest bardzo dobrym wynikiem jak na automaty. Z pozostałych odmian uda się uzyskać 350-450g/m2. Mystery Seeds oferuje szeroki wachlarz odmian w kategorii: moc. Można wybierać m.in. pomiędzy odmianami lekkimi (10-18%) THC, a potężnymi (26-29% THC). Największą moc mają Banana Gorilla, Gorilla Glue S1 i Grandaddy Purple. Odmiany o krótkim czasie kwitnienia to Cheese Auto i New York Diesel Auto. Zakwitają po 5-7 tygodniach od wykiełkowania. Dobrym wzięciem cieszy się 100% „indyjka”, tj. Kosher OG. Powstała w wyniku skrzyżowania OG Kush x Isolate Cut Kosher Kush.

Nasiona konopi Mystery Seeds warto nabywać w naszym sklepie, gdyż jest taniej i bezpieczniej. Oferujemy atrakcyjne, przyjazne ceny (podzielamy pasję), a produkty przesyłane są w oryginalnych opakowaniach.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Green Crack: Energia i Koncentracja w Jednym

Green Crack to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian marihuany, znana ze swoich energetyzujących i stymulujących właściwości. Ten artykuł przedstawi historię, genetykę, właściwości oraz szczegółowe informacje na temat tej wyjątkowej odmiany, a także omówi jej medyczne zastosowania i charakterystykę uprawy.

Trainwreck: Odmiana dla Miłośników Intensywnych Doznań

Odmiana Trainwreck jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Jej historia sięga lat 70. XX wieku i jest owiana tajemnicą oraz legendą. Uważa się, że została stworzona w północnej Kalifornii, w regionie znanym jako Emerald Triangle. Legenda głosi, że nazwa Trainwreck pochodzi od wypadku kolejowego, który miał miejsce w pobliżu miejsca, gdzie uprawiano tę odmianę. Pomimo tego incydentu, rolnicy zdołali uratować rośliny i tak narodziła się odmiana Trainwreck.

Bubba Kush: Odmiana na Głęboki Relaks

Bubba Kush to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany, ceniona na całym świecie za swoje wyjątkowe właściwości relaksacyjne. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej historii tej odmiany, jej unikalnym cechom, genetyce oraz właściwościom. Omówimy również zawartość THC oraz inne specyfikacje tej popularnej odmiany.

Durban Poison: Sativa o Unikalnych Właściwościach

Durban Poison, znana również jako czysta południowoafrykańska landrace sativa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Od swojej unikalnej historii, przez wyróżniające się właściwości, aż po szczegóły genetyczne – Durban Poison to odmiana, która zasługuje na szczególną uwagę. W tym artykule szczegółowo przyjrzymy się jej pochodzeniu, cechom wyróżniającym, genetyce oraz właściwościom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl