PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Vip Seeds

Vip Seeds najlepiej można określić jako mieszankę kulturową, gdyż tworzą go hodowcy z Hiszpanii, Rosji, Kanady, USA i Niderlandów. Połączyli siły, wymieniają się doświadczeniami i przede wszystkim eksperymentują z genetyką. Wszystko po to, by wzbogacić rynek o wartościowe odmiany, nierzadko o unikatowych cechach. Jednocześnie ich działalność to w pewnym stopniu misja. Świadczą o tym atrakcyjne ceny nasion konopi, wręcz nieadekwatne do wysokiej jakości.

Nasiona marihuany Vip Seeds – mocne i automatyczne

Nasiona marihuany Vip Seeds charakteryzują się dobrą mocą. Średnia zawartość THC wynosi 19-20%. Mogą wbić w fotel nie tylko osoby początkujące. Jeśli takie zalety łączą się z trybem autoflowering jest to strzał w dziesiątkę. Oba kryteria spełniają odmiany Northern Delights Auto, Taison Auto, VIP Auto i VIP Auto mix. Są cenione ze względu na łatwość uprawy. Przechodzą w fazę kwitnienia bez konieczności sterowania oświetleniem. To duże ułatwienie, a przy tym pewna oszczędność.

Vip Seeds – nasiona konopi o innych wartościowych cechach „kolekcjonerskich”

Nasiona marihuany Vip Seeds o dużym potencjale plonotwórczym to Membrana Hyperauto, Northern Delights Auto oraz Tank. Zapewniają plon na poziomie 550-750g/m2 (w trybie indoor). Najwydajniejsza jest ostatnio wymieniona odmiana. Odmiany Vip Seeds są względnie szybkie. Czas kwitnienia u większości wynosi 7-9 tygodni. Wiele osób ma swoiste preferencje dotyczące genotypu. Zwolennikom indica zaleca się wybierać Chingis Khan, Critical Vip, Northern Delights Auto, Taison Auto, Vip Auto, Vip Dwarf i White Spanish. Dla miłośników Sativy Vip Seeds przygotował Cheese, Tank i Timanfaya.

Dlaczego warto kupić nasiona konopi Vip Seeds właśnie u nas?

Nasiona marihuany warto kupować, gdyż są...dobre i tanie. Producenci znaleźli złoty środek i połączyli przyzwoitą jakość z zachęcającą ceną. W asortymencie posiadamy najcenniejsze owoce ich pracy. Nasiona konopi są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach. Dzięki temu można być pewnym bezpieczeństwa przesyłki, dyskrecji oraz czystości odmiany. Dostanie się właśnie tę odmianę, która została zamówiona. Nie ma mowy o żadnej pomyłce.

Zapraszamy do przejrzenia oferty, czytania indywidualnych opisów odmian. Życzymy euforycznie i relaksująco udanych zakupów!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl