PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Ketama Seeds

Ketama Seeds to hiszpański seedbank, który nazwą nawiązuje do afrykańskiego miasta słynącego z uprawy konopi i produkcji haszyszu. Oferuje nasiona marihuany o dobrej wydajności, żywotności, stabilności genetycznej i zdolności kiełkowania. Poszczególne odmiany mają różną moc, dlatego zadowalają szeroką grupę kolekcjonerów i growerów. Dotyczy to zarówno tych początkujących, którzy dopiero szukają drogi poszerzenia horyzontów oraz optymalnego klucza doboru odmian, jak i osób bardziej zaawansowanych w temacie, które już dokładnie wiedzą, czego chcą. Które nasiona są na tyle uniwersalne lub wyróżniające się, że warto właśnie od nich zacząć przygodę z Ketama Seeds?

Nasiona konopi Ketama Seeds – dobierz moc do własnych potrzeb

Ketama Seeds oferuje szeroki wachlarz odmian konopi o różnej mocy. Początkującym miłośnikom zaleca się spróbować czegoś lżejszego, co nie wbije w fotel na długie godziny. Lekki relaksacyjny haj zapewnia Critical Auto, Critical Herer Auto, Ketama Cheese i Ketama Cheese auto. Wymienione odmiany zawierają THC w granicach 10-12%. Są dobre na początek (chociaż nie tylko – w końcu każdy lubi coś innego). Po drugiej stronie są mocne nasiona marihuany, np. Creation, Creative, Inspiration i Uruwhite. Zawierają 19-20% THC. Zdecydowanym nr 1 – jest jednak potężna Kamnesia, która pozwala zapomnieć o świecie doczesnym i przenieść się w strefę relakso-marzeń. Zawiera 24-27% THC! To się po prostu czuje!

Ketama Seeds – konopie o wyróżniających się cechach

Popularnym trendem u miłośników konopi są odmiany autokwitnące. Są łatwiejsze w uprawie i przyjazne growerowi, gdyż przechodzą w fazę kwitnienia bez konieczności regulowania oświetleniem. Nietrudno domyśleć się, że jest to duże ułatwienie, które wpływa na wydajność. Takie cechy ma Critical Auto, która powstała w wyniku skrzyżowania Critical+ oraz konopi Ruderalis. Jednocześnie daje przyzwoity plon (450g/m2 w trybie Indoor).

Do najszybszych odmian zalicza się Critical Ketama i Mujica Gold. Dają plon po 5-7 tygodniach od wysiewu. Są to zdecydowanie propozycje dla osób niecierpliwych. Największy potencjał plonotwórczy mają Creative, Critical Herer i Critical Ketama. Zapewniają wysoki plon w granicy 550-750g/m2 w trybie indoor. Jeszcze więcej dobrego!

Nasiona konopi Ketama Seeds można nabyć w naszym sklepie po atrakcyjnej, zachęcającej cenie. Są dostarczane w oryginalnych, producenckich opakowaniach.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Green Crack: Energia i Koncentracja w Jednym

Green Crack to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian marihuany, znana ze swoich energetyzujących i stymulujących właściwości. Ten artykuł przedstawi historię, genetykę, właściwości oraz szczegółowe informacje na temat tej wyjątkowej odmiany, a także omówi jej medyczne zastosowania i charakterystykę uprawy.

Trainwreck: Odmiana dla Miłośników Intensywnych Doznań

Odmiana Trainwreck jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Jej historia sięga lat 70. XX wieku i jest owiana tajemnicą oraz legendą. Uważa się, że została stworzona w północnej Kalifornii, w regionie znanym jako Emerald Triangle. Legenda głosi, że nazwa Trainwreck pochodzi od wypadku kolejowego, który miał miejsce w pobliżu miejsca, gdzie uprawiano tę odmianę. Pomimo tego incydentu, rolnicy zdołali uratować rośliny i tak narodziła się odmiana Trainwreck.

Bubba Kush: Odmiana na Głęboki Relaks

Bubba Kush to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany, ceniona na całym świecie za swoje wyjątkowe właściwości relaksacyjne. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej historii tej odmiany, jej unikalnym cechom, genetyce oraz właściwościom. Omówimy również zawartość THC oraz inne specyfikacje tej popularnej odmiany.

Durban Poison: Sativa o Unikalnych Właściwościach

Durban Poison, znana również jako czysta południowoafrykańska landrace sativa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Od swojej unikalnej historii, przez wyróżniające się właściwości, aż po szczegóły genetyczne – Durban Poison to odmiana, która zasługuje na szczególną uwagę. W tym artykule szczegółowo przyjrzymy się jej pochodzeniu, cechom wyróżniającym, genetyce oraz właściwościom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl