PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

R-Kiem Seeds

R-Kiem to hiszpański seedbank założony w 2008 roku w Hiszpanii (a dokładniej w Barcelonie). Założyciele rok po roku wspinają się po szczeblach kariery, doskonalą krzyżówki genetyczne i ulepszają odmiany. Przyświeca im cel: dojść na szczyt i zmieniać świat na lepsze! Całkiem nieźle to im się udaje! Wzorem wielu innych producentów zdecydowanie idą w jakość. Ich odbiorcy to z reguły osoby, które lubią lekkie, relaksujący haj.

Nasiona konopi R-Kiem – czym się charakteryzują?

Nasiona marihuany od R-Kiem charakteryzują się umiarkowaną mocą. Średnio zawierają od 15% do 18% THC (tetrahydrokannabinolu). To związek należący do naturalnych kannabinoidów, który odpowiada za rodzaj uzyskanego efektu. Najbardziej plenną odmianą jest Haribo. Pozwala uzyskać plon w granicach 600g/m2 (w trybie indoor). Czas kwitnienia u konopi R-Kiem wynosi 7-9 tygodni. Wszystkie odmiany są przeznaczone zarówno do trybu indoor jak i outdoor. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady. Outdoor to większa przestrzeń, ale uzależnienie od warunków pogodowych. Uprawa indoor jest pod tym względem efektywniejsza, niestety powierzchnia jest ograniczona i trzeba brać pod uwagę dodatkowe koszty (np. związane z oświetleniem).

Nasiona marihuany R-Kiem a genotyp:

  • Nasiona konopi o równych proporcjach Sativa i Indica: Negra44 i Sublimator.
  • Nasiona konopi z przewagą Sativa: Icer i Portela.
  • Nasiona konopi z przewagą Indica: Haribo, Muse.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z oferty R-Kiem?

R-Kiem dostarcza nasiona marihuany, które mają dobre kluczowe parametry. Są lubiane za umiarkowany haj (wszak nie każdy lubi potężne uderzenia alternatywnej rzeczywistości). Zachwycają także smakiem i aromatem (często kojarzącym się z owocami). Mają całkiem przystępne ceny – jak na konopie o takiej jakości. W dodatku robiąc zakupy w naszym sklepie można liczyć na atrakcyjną marżę. Nasiona marihuany są przesyłane w oryginalnych, producenckich opakowaniach. Dzięki temu zachowują m.in. wysoką zdolność kiełkowania (obędzie się bez strat).

Zapraszamy do przejrzenia oferty, przeczytania indywidualnych opisów odmian i udanych zakupów. Chętnie dzielimy się tą przyjemną pasją!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl