Wszystko o Nasionach

Nasiona konopi dzielimy na następujące kategorie:

Autoflowering (kwitnące automatycznie) - Auto Flowering, czyli Automatyczne Zakwitanie. Rośliny z takich nasion kwitną samoczynne po 2-4 tygodniach od wysiania bez względu na długość dnia i nocy.

Fotoperiod (kwitnące normalnie) - fotoperiod, czyli długość dnia i nocy - rośliny z takich nasion kwitną gdy długość dnia ulegnie skróceniu. W naturze rośliny zaczynają kwitnąć na przełomie lata i jesieni. Wewnątrz rośliny zaczynają kwitnąć w 1-2 tygodnie po zmniejszeniu długości dnia do 12 godzin.

Cannabis Indica - Cannabis Indica czyli Konopi Indyjska. W naturze występuje np. w rejonach Hindu Kushu czy Afghanistanu.

 • Niski przyrost podczas kwitnienia
 • Krępa budowa
 • Zwarta struktura kwiatów
 • Ciemno zielone liście, o szerokich "palcach"
 • Krótkie kwitnienie
 • Duża zawartość CBD
 • Relaksujący haj

Cannabis Sativa - Cannabis Sativa czyli Konopia Siewna. W naturze występuje np. w Afryce.

 • Duży przyrost podczas kwitnienia
 • Potrafi osiągnąć ogromne rozmiary
 • Rozłożysta budowa
 • Luźne ogromne pąki
 • Duże liście o wąskich "palcach"
 • Długie kwitnienie
 • Duża zawartość THC
 • Psychodeliczny haj

Hybyrydy (Indica / Sativa) - połączenie odmiany Cannabis Indica x Cannabis Sativa dało zdumiewający efekt. Okazało się że rośliny dają jeszcze lepsza wyniki niż ich rodzice. Udało się osiągnąć gęstość pąków jak u Cannabis Indica przy zachowaniu ogromnego rozmiaru kwiatów Cannabis Sativa. Kwitnienie roślin jest krótsze niż u czystych Sativa, a dodatkowo rośliny charakteryzują się szybkim wzrostem.

Cannabis Ruderalis - w naturze występują na terenie centralnej Rosji. Muszą zakwitać szybciej niż Cannabis Sativa czy Cannabis Indica ze względu na prawie całkowity brak lata. Dlatego też wykształciły u siebie cechę automatycznego zakwitania. Już w 2-4 tygodnie od wykiełkowania, rośliny zaczynają pokazywać pierwsze oznaki kwitnienia (preflowery). Cecha ta została nazwana Auto Floweringiem (Automatycznym Zakwitaniem) i wykorzystana do stworzenia całej linii takich roślin. Naturalna Cannabis Ruderalis charakteryzuje się słabą produktywnością i mocą, dlatego zaczęto ją krzyżować z nowoczesnymi odmianami Indica i Sativa. Zaowocowało to stworzeniem pierwszej rośliny z autofloweringiem o nazwie Lowryder. Był to początek prawdziwej rewolucji!

 • Automatyczne zakwitanie
 • Niski wzrost
 • Małe, pięciopalczaste liście

Faq - pytania i odpowiedzi

Pytanie: Co to są nasiona feminizowane?

Odpowiedź: Nasiona feminizowane to taki, które są prawie w 100% żeńskie.

Pytanie: Co to są nasiona regularne?

Odpowiedź: Nasiona regularne to takie, które dają 50% na to, że wyrośnie z nich roślina żeńska, a 50%, że roślina męska czyli taka, która nie daje owoców.

Pytanie: Czy kiełkowanie i uprawa nasion w Polsce jest legalna?

Odpowiedź: Niestety nie. W polsce kiełkowanie oraz uprawa konopi nie jest legalna. My, jako sklep nie udzielamy żadnych informacji na ten temat.

Pytanie: Czy posiadanie nasion konopi jest legalne?

Odpowiedź: Tak oczywiście. W naszym kraju jak i w większości krajów europejskich posiadanie nasion konopi jest zgodne z prawem. Proszę jednak pamiętać, że kiełkowanie czy sama uprawa już legalne nie są.

Pytanie: Jak przetrzymujemy nasiona?

Odpowiedź: Nasiona przechowujemy w specjalnych lodówkach, które nie mają wilgoci. Nasiona zamawiamy praktycznie każdego dnia, więc masz pewność, że każdy otrzymany produkt jest najwyższej świeżości.

Pytanie: Jak przetrzymywać nasiona w domu?

Odpowiedź: Nasiona w domu najlepiej przetrzymywać w temperaturze pokojowej, lecz nie dłużej niż rok, ponieważ później może obniżyć się ich kiełkowalność.

Handel oraz posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalne w Polsce oraz w większości krajów Unii Europejskiej. Zgodnie z konwencją wiedeńską z 1961 roku, nasiona konopi nie zaliczają się do o środków odurzających. Nasiona marihuany nie zawierają żadnych substancji psychoaktywnych i nie są traktowane jak narkotyk u rozumieniu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Legalnym jest kupno, sprzedaż, posiadanie, udostępnianie nasion konopi we wszystkich celach nie związanych z łamaniem prawa. Uprawa jak również kiełkowanie nasion czy samo przygotowanie do uprawy jest nie zgodne z prawem.

Nie popieramy łamania prawa i wysyłamy nasiona wyłącznie pod warunkiem, że nasi klienci nie używają ich do nielegalnych celów.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl