Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
Cookies Kush - BARNEY'S FARM
Cookies Kush - BARNEY'S FARM
35,10 zł
Wszystko o Nasionach

Nasiona konopi dzielimy na następujące kategorie:

Autoflowering (kwitnące automatycznie) - Auto Flowering, czyli Automatyczne Zakwitanie. Rośliny z takich nasion kwitną samoczynne po 2-4 tygodniach od wysiania bez względu na długość dnia i nocy.

Fotoperiod (kwitnące normalnie) - fotoperiod, czyli długość dnia i nocy - rośliny z takich nasion kwitną gdy długość dnia ulegnie skróceniu. W naturze rośliny zaczynają kwitnąć na przełomie lata i jesieni. Wewnątrz rośliny zaczynają kwitnąć w 1-2 tygodnie po zmniejszeniu długości dnia do 12 godzin.

Cannabis Indica - Cannabis Indica czyli Konopi Indyjska. W naturze występuje np. w rejonach Hindu Kushu czy Afghanistanu.

 • Niski przyrost podczas kwitnienia
 • Krępa budowa
 • Zwarta struktura kwiatów
 • Ciemno zielone liście, o szerokich "palcach"
 • Krótkie kwitnienie
 • Duża zawartość CBD
 • Relaksujący haj

Cannabis Sativa - Cannabis Sativa czyli Konopia Siewna. W naturze występuje np. w Afryce.

 • Duży przyrost podczas kwitnienia
 • Potrafi osiągnąć ogromne rozmiary
 • Rozłożysta budowa
 • Luźne ogromne pąki
 • Duże liście o wąskich "palcach"
 • Długie kwitnienie
 • Duża zawartość THC
 • Psychodeliczny haj

Hybyrydy (Indica / Sativa) - połączenie odmiany Cannabis Indica x Cannabis Sativa dało zdumiewający efekt. Okazało się że rośliny dają jeszcze lepsza wyniki niż ich rodzice. Udało się osiągnąć gęstość pąków jak u Cannabis Indica przy zachowaniu ogromnego rozmiaru kwiatów Cannabis Sativa. Kwitnienie roślin jest krótsze niż u czystych Sativa, a dodatkowo rośliny charakteryzują się szybkim wzrostem.

Cannabis Ruderalis - w naturze występują na terenie centralnej Rosji. Muszą zakwitać szybciej niż Cannabis Sativa czy Cannabis Indica ze względu na prawie całkowity brak lata. Dlatego też wykształciły u siebie cechę automatycznego zakwitania. Już w 2-4 tygodnie od wykiełkowania, rośliny zaczynają pokazywać pierwsze oznaki kwitnienia (preflowery). Cecha ta została nazwana Auto Floweringiem (Automatycznym Zakwitaniem) i wykorzystana do stworzenia całej linii takich roślin. Naturalna Cannabis Ruderalis charakteryzuje się słabą produktywnością i mocą, dlatego zaczęto ją krzyżować z nowoczesnymi odmianami Indica i Sativa. Zaowocowało to stworzeniem pierwszej rośliny z autofloweringiem o nazwie Lowryder. Był to początek prawdziwej rewolucji!

 • Automatyczne zakwitanie
 • Niski wzrost
 • Małe, pięciopalczaste liście

Faq - pytania i odpowiedzi

Pytanie: Co to są nasiona feminizowane?

Odpowiedź: Nasiona feminizowane to taki, które są prawie w 100% żeńskie.

Pytanie: Co to są nasiona regularne?

Odpowiedź: Nasiona regularne to takie, które dają 50% na to, że wyrośnie z nich roślina żeńska, a 50%, że roślina męska czyli taka, która nie daje owoców.

Pytanie: Czy kiełkowanie i uprawa nasion w Polsce jest legalna?

Odpowiedź: Niestety nie. W polsce kiełkowanie oraz uprawa konopi nie jest legalna. My, jako sklep nie udzielamy żadnych informacji na ten temat.

Pytanie: Czy posiadanie nasion konopi jest legalne?

Odpowiedź: Tak oczywiście. W naszym kraju jak i w większości krajów europejskich posiadanie nasion konopi jest zgodne z prawem. Proszę jednak pamiętać, że kiełkowanie czy sama uprawa już legalne nie są.

Pytanie: Jak przetrzymujemy nasiona?

Odpowiedź: Nasiona przechowujemy w specjalnych lodówkach, które nie mają wilgoci. Nasiona zamawiamy praktycznie każdego dnia, więc masz pewność, że każdy otrzymany produkt jest najwyższej świeżości.

Pytanie: Jak przetrzymywać nasiona w domu?

Odpowiedź: Nasiona w domu najlepiej przetrzymywać w temperaturze pokojowej, lecz nie dłużej niż rok, ponieważ później może obniżyć się ich kiełkowalność.

Handel oraz posiadanie nasion konopi jest całkowicie legalne w Polsce oraz w większości krajów Unii Europejskiej. Zgodnie z konwencją wiedeńską z 1961 roku, nasiona konopi nie zaliczają się do o środków odurzających. Nasiona marihuany nie zawierają żadnych substancji psychoaktywnych i nie są traktowane jak narkotyk u rozumieniu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Legalnym jest kupno, sprzedaż, posiadanie, udostępnianie nasion konopi we wszystkich celach nie związanych z łamaniem prawa. Uprawa jak również kiełkowanie nasion czy samo przygotowanie do uprawy jest nie zgodne z prawem.

Nie popieramy łamania prawa i wysyłamy nasiona wyłącznie pod warunkiem, że nasi klienci nie używają ich do nielegalnych celów.

Infolinia:

Telefon: 503 777 388

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl