PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: MIKOŁAJ I OTRZYMAJ 10% RABATU

Grow Your Own

Grow Your Own to seedbank, który powstał jako odnoga jednego z największych seedbanków na rynku, sławnego DNA Genetics. Założony przez znanych w całej branży Dona i Aarona posiada ofertę bogatą w feminizowane nasiona konopi. Znaleźć w niej można mieszankę najlepszych genów zarówno z Europy jak i z Kalifornii, skąd pochodzą Don i Aaron. Seedbank Grow Your Own posiada nasiona marihuany idealne zarówno dla koneserów jak i początkujących. W ofercie tego banku nasion każdy znajdzie coś dla siebie, nie ważne czy jesteś fanem odmian Sativa czy Indica. Na szczególną uwagę zasługują odmiany takie jak Florida OG, El Fuego i White Walker Kush.

Grow Your Own to seedbank oferujący wszystko, czego można chcieć od nasion konopi, jeśli zależy komuś na odprężeniu, a nie umysłowej, potężnej podróży w kosmos. Są żywotne, dosyć plenne, mają wysoką zdolność kiełkowania i umiarkowaną moc. Świetnie nadają się dla osób początkujących, a i nie gardzą nimi doświadczeni koneserzy. Seedbank oferuje cenione nasiona feminizowane. To pewność, że z nasion wyrosną egzemplarze żeńskie dające faktyczny top – mocno żywiczne, lubiane topy.

Krótko o Grow Your Own – dlaczego warto ich polubić?

Nie ma w tym żadnego przypadku, że Grow Your Own dostarcza nasion marihuany o najwyższej jakości. Seedbank jest odgałęzieniem jeszcze słynniejszej marki – DNA Genetics. Korzysta więc z najlepszych wzorców. Pula genetyczna odmian jest zróżnicowana, ale najczęściej nasiona marihuany bazują na genach z Europy oraz USA (a dokładniej z Kalifornii). To ciekawe połączenie. Dlatego odmiany Grow Your Own można brać w ciemno!

Jak scharakteryzować nasiona marihuany Grow Your Own?

Nasiona marihuany Grow Your Own mają umiarkowaną moc, dlatego zapewniają relaksujący haj, bez potężnego ładunku uderzeniowego. Dzięki nim można zrelaksować się, odprężyć, poprawić kreatywność, a na wiele dotychczas trudnych spraw spojrzeć z dystansem. Większość odmian zawiera THC na poziomie 15-18%. Są względnie szybkie, średni czas kwitnienia wynosi 7-9 tygodni. Przeznaczenie to indoor/outdoor, czyli pod tym względem odmiany są elastyczne. Plon jest duży i wynosi 450-550g/m2 (mierzone w trybie indoor). Wiele osób zwraca także uwagę na genotyp, który ma wpływ na wygląd konopi, żywiczność topów, profil terpenowy, a pośrednio także na zawartość naturalnych kannabinoidów.

Odmiany Grow Your Own o przewadze Sativy: Double Alien 18, El Fuego, Florida Lemons, R. K. S., White Alien i White Walker Kush.

Odmiany Grow Your Own o przewadze Indica: Florida Gold, Florida OG, Lemon Walker, Rocklock i Sharksbreath.

Nasiona marihuany Grow Your Own są dostępne w naszym sklepie po atrakcyjnej, życzliwej cenie. Wysyłamy je w oryginalnych opakowaniach producenta, dzięki czemu przesyłka jest bezpieczna, dyskretna, a nasiona zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Zapraszamy do „hajowych” zakupów!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl