PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: MIKOŁAJ I OTRZYMAJ 10% RABATU

Green Devil Genetics

Green Devil Genetics to seedbank nowej generacji, założony w 2001 roku. Pochodzi z gorącej Hiszpanii. Nie ma aż tak bogatego doświadczenia jak kultowi producenci nasion marihuany działający od lat 80-tych ubiegłego wieku, pomimo to prężnie rozwija się, rozpycha „łokciami” i pnie w światowym rankingu. Jego oferta nie jest jeszcze wybitnie bogata, za to każda w skrupulatnie wyselekcjonowanych odmian ma wysoką jakość i dobrą stabilność. Czym charakteryzują się nasiona konopi Green Devil Genetics?

Konopie Green Devil Genetics – krótka charakterystyka

Nasiona marihuany Green Devil Genetics co prawda różnią się wieloma cechami – od mocy po smak i aromat, jednakże można znaleźć ich wspólne cechy. Wszystkie dają wysoki plon (duży XL), oscylujący w granicach 450-550g/m2. Są elastyczne, nadają się zarówno do trybu indoor jak i outdoor. Większość odmian charakteryzuje się krótkim czasem kwitnienia. Green Devil Genetics lubi mieszane genotypy. Poszczególne konopie mają przewagę Sativa bądź Indica. To wpływa na ich wygląd: Sativa są z reguły większe i bardziej luźne, Indica niskie i zwarte.

Najlepsze nasiona marihuany Green Devil Genetics

Jednym z kluczowych kryteriów wyboru nasion konopi jest moc wyrażana procentową zawartością THC. To właśnie od tego parametru zależy, jakiego „kopa” dają żywiczne topy. Oczywiście należy uwzględnić też specyfikę odmiany, na którą wpływa wiele innych czynników. Dlatego warto dokładnie czytać opisy produktów. Osobom początkującym przygodę z Green Devil Genetics zaleca się zacząć z nieco słabszymi odmianami (15-18% THC). Takie kryteria spełnia Cheesecake, Mr Bubba i Sweet Clements. Natomiast najmocniejsza jest Doja Bubba Berry. Odmiana zawiera 20-22% THC. Daje silny, ale odprężający haj. Smakuje owocowo. Jej zaletą jest dobra wydajność, a także szybki czas kwitnienia (58-63 dni). Została wyselekcjonowana przez skrzyżowanie Bubba Kush #98 x Dojaberry.

Do najszybszych odmian o czasie kwitnienia wynoszącym 5-7 tygodni należy wspomniana Doja Bubba Berry, a także GD Town, Mr Bubba, Orange Haze, Orange Kush i Sweet Clements. Ostatnia z nich zachwyca owocowym smakiem i aromatem kojarzącymi się z jagodami

Dlaczego warto kupić nasiona konopi Green Devil Genetics w naszym sklepie?

Nasiona marihuany Green Devil Genetics zdobywają rynek – ich popularność stale rośnie. Seedbank jest już marką dobrze rozpoznawalną, co wpływa też na koszt zakupu. Na szczęście dzięki dobrym relacjom biznesowym możemy zaoferować wszystkie odmiany hiszpańskiego producenta w atrakcyjnych cenach. To więcej, więcej i jeszcze więcej konopi. Można rozkoszować się nią dniem i nocą! Nasiona sprzedajemy w oryginalnych opakowaniach producenta. Są bezpieczne i zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Przesyłka jest ekspresowa i dyskretna.

Green Devil Genetics ma produkty przeznaczone zarówno dla osób początkujących jak i bardziej doświadczonych. Dzięki nim można „zrobić sobie dzień”, skutecznie walczyć ze stresem, poszerzać horyzonty i spojrzeć na problemy z dystansu. To sposób na lepsze, radośniejsze, bardziej „lajtowe” życie! Po prostu warto!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl