PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Green Devil Genetics

Green Devil Genetics to seedbank nowej generacji, założony w 2001 roku. Pochodzi z gorącej Hiszpanii. Nie ma aż tak bogatego doświadczenia jak kultowi producenci nasion marihuany działający od lat 80-tych ubiegłego wieku, pomimo to prężnie rozwija się, rozpycha „łokciami” i pnie w światowym rankingu. Jego oferta nie jest jeszcze wybitnie bogata, za to każda w skrupulatnie wyselekcjonowanych odmian ma wysoką jakość i dobrą stabilność. Czym charakteryzują się nasiona konopi Green Devil Genetics?

Konopie Green Devil Genetics – krótka charakterystyka

Nasiona marihuany Green Devil Genetics co prawda różnią się wieloma cechami – od mocy po smak i aromat, jednakże można znaleźć ich wspólne cechy. Wszystkie dają wysoki plon (duży XL), oscylujący w granicach 450-550g/m2. Są elastyczne, nadają się zarówno do trybu indoor jak i outdoor. Większość odmian charakteryzuje się krótkim czasem kwitnienia. Green Devil Genetics lubi mieszane genotypy. Poszczególne konopie mają przewagę Sativa bądź Indica. To wpływa na ich wygląd: Sativa są z reguły większe i bardziej luźne, Indica niskie i zwarte.

Najlepsze nasiona marihuany Green Devil Genetics

Jednym z kluczowych kryteriów wyboru nasion konopi jest moc wyrażana procentową zawartością THC. To właśnie od tego parametru zależy, jakiego „kopa” dają żywiczne topy. Oczywiście należy uwzględnić też specyfikę odmiany, na którą wpływa wiele innych czynników. Dlatego warto dokładnie czytać opisy produktów. Osobom początkującym przygodę z Green Devil Genetics zaleca się zacząć z nieco słabszymi odmianami (15-18% THC). Takie kryteria spełnia Cheesecake, Mr Bubba i Sweet Clements. Natomiast najmocniejsza jest Doja Bubba Berry. Odmiana zawiera 20-22% THC. Daje silny, ale odprężający haj. Smakuje owocowo. Jej zaletą jest dobra wydajność, a także szybki czas kwitnienia (58-63 dni). Została wyselekcjonowana przez skrzyżowanie Bubba Kush #98 x Dojaberry.

Do najszybszych odmian o czasie kwitnienia wynoszącym 5-7 tygodni należy wspomniana Doja Bubba Berry, a także GD Town, Mr Bubba, Orange Haze, Orange Kush i Sweet Clements. Ostatnia z nich zachwyca owocowym smakiem i aromatem kojarzącymi się z jagodami

Dlaczego warto kupić nasiona konopi Green Devil Genetics w naszym sklepie?

Nasiona marihuany Green Devil Genetics zdobywają rynek – ich popularność stale rośnie. Seedbank jest już marką dobrze rozpoznawalną, co wpływa też na koszt zakupu. Na szczęście dzięki dobrym relacjom biznesowym możemy zaoferować wszystkie odmiany hiszpańskiego producenta w atrakcyjnych cenach. To więcej, więcej i jeszcze więcej konopi. Można rozkoszować się nią dniem i nocą! Nasiona sprzedajemy w oryginalnych opakowaniach producenta. Są bezpieczne i zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Przesyłka jest ekspresowa i dyskretna.

Green Devil Genetics ma produkty przeznaczone zarówno dla osób początkujących jak i bardziej doświadczonych. Dzięki nim można „zrobić sobie dzień”, skutecznie walczyć ze stresem, poszerzać horyzonty i spojrzeć na problemy z dystansu. To sposób na lepsze, radośniejsze, bardziej „lajtowe” życie! Po prostu warto!

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Trainwreck: Odmiana dla Miłośników Intensywnych Doznań

Odmiana Trainwreck jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Jej historia sięga lat 70. XX wieku i jest owiana tajemnicą oraz legendą. Uważa się, że została stworzona w północnej Kalifornii, w regionie znanym jako Emerald Triangle. Legenda głosi, że nazwa Trainwreck pochodzi od wypadku kolejowego, który miał miejsce w pobliżu miejsca, gdzie uprawiano tę odmianę. Pomimo tego incydentu, rolnicy zdołali uratować rośliny i tak narodziła się odmiana Trainwreck.

Bubba Kush: Odmiana na Głęboki Relaks

Bubba Kush to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany, ceniona na całym świecie za swoje wyjątkowe właściwości relaksacyjne. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej historii tej odmiany, jej unikalnym cechom, genetyce oraz właściwościom. Omówimy również zawartość THC oraz inne specyfikacje tej popularnej odmiany.

Durban Poison: Sativa o Unikalnych Właściwościach

Durban Poison, znana również jako czysta południowoafrykańska landrace sativa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Od swojej unikalnej historii, przez wyróżniające się właściwości, aż po szczegóły genetyczne – Durban Poison to odmiana, która zasługuje na szczególną uwagę. W tym artykule szczegółowo przyjrzymy się jej pochodzeniu, cechom wyróżniającym, genetyce oraz właściwościom.

AK-47 Jakie Są Zalety i Wady Tej Odmiany

AK-47 to odmiana marihuany, która zyskała ogromną popularność w świecie konopi, zdobywając liczne nagrody i uznanie zarówno wśród rekreacyjnych użytkowników, jak i hodowców. W tym artykule przyjrzymy się historii tej odmiany, jej genetyce, właściwościom oraz zarówno jej zaletom, jak i wadom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl