PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Autofem

Autofem Seeds to seedbank, który może nie ma nieziemsko bogatej oferty nasion marihuany, za to z ręką na sercu można oznajmić, że priorytetowo stawia na jakość. Znalazł swoją niszę w rynku – konopie typu autoflowering. To przyniosło mu sukces. Jak wiadomo, automaty cieszą się popularnością nie tylko u początkujących growerów. Jakie odmiany ma do zaoferowania Autofem Seeds?

Autofem Seeds – dlaczego warto wybierać automaty?

Automatyczne nasiona konopi Autofem Seeds (i innych seedbanków) są cenione za szybkość wzrostu i łatwość uprawy. Automaty często mają nieco słabsze parametry w porównaniu z tradycyjnymi odmianami feminizowanymi, ale są mniej podatne na czynniki stresotwórcze. Szybko zakwitają, co pozwala lepiej wykorzystać daną powierzchnię. W dodatku zakwitają bez zmiany cyklu natężenia światła. Nie ma konieczności pilnowania tego elementu - indukcji. W rezultacie pielęgnacja jest mniej wymagająca i pracochłonna.

Co warto wiedzieć o nasionach Autofem Seeds?

Autofem Seeds zaopatruje globalny rynek konopi w odmiany o dobrej jakości i dużej stabilności. Są przyzwoite pod względem kluczowych cech. W dodatku cechuje je duża odporność na niekorzystne warunki i błędy „żółtodziobów”. Najważniejsze cechy poszczególnych odmian Autofem Seeds:

  • Auto Bluekush – odmiana daje duży plon (do 600g/m2). Jest gotowa do zbiorów średnio w ciągu 65 dni. W genotypie dominuje Indica. Tworzy zwarte, mocno żywiczne topy.
  • Auto Bud – ma podobne cechy, co poprzednia odmiana, ale jest jeszcze szybsza. Plonuje po około 60 dniach od wykiełkowania.
  • Auto Uzbeca – to niska odmiana dojrzewająca po około 60 dniach. W genotypie dominuje Indica. Ma pozytywnie relaksacyjny efekt.

Autofem Seeds – opinie

Nasiona marihuany Autofem Seeds cieszą się uznaniem wśród kolekcjonerów i growerów. Spełniają najważniejsze kryteria konopi typu autoflowering: są łatwe w uprawie, mało wymagające, stabilne genetycznie, dają dobry plon i zapewniają może nie potężny, ale mocno relaksacyjny haj. Można z nich korzystać przy wykonywaniu codziennych czynności bez ryzyka, że za bardzo „odleci się”. Zmieniają nieco postrzeganie i pozytywnie nastawiają do świata. Pozwalają, chociaż na te kilka godzin, założyć przysłowiowe różowe okulary. Efekt końcowy to duże odprężenie i ulga. Dokładne działanie oczywiście zależy także od intensywności „kolekcjonowania” oraz indywidualnych preferencji organizmów. Ogólnie jednak Autofem Seeds nie ma powodu do wstydu.

Nasiona marihuany Autofem Seeds są przesyłane w oryginalnych opakowaniach. Zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Przesyłka jest dyskretna.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Green Crack: Energia i Koncentracja w Jednym

Green Crack to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian marihuany, znana ze swoich energetyzujących i stymulujących właściwości. Ten artykuł przedstawi historię, genetykę, właściwości oraz szczegółowe informacje na temat tej wyjątkowej odmiany, a także omówi jej medyczne zastosowania i charakterystykę uprawy.

Trainwreck: Odmiana dla Miłośników Intensywnych Doznań

Odmiana Trainwreck jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Jej historia sięga lat 70. XX wieku i jest owiana tajemnicą oraz legendą. Uważa się, że została stworzona w północnej Kalifornii, w regionie znanym jako Emerald Triangle. Legenda głosi, że nazwa Trainwreck pochodzi od wypadku kolejowego, który miał miejsce w pobliżu miejsca, gdzie uprawiano tę odmianę. Pomimo tego incydentu, rolnicy zdołali uratować rośliny i tak narodziła się odmiana Trainwreck.

Bubba Kush: Odmiana na Głęboki Relaks

Bubba Kush to jedna z najbardziej znanych odmian marihuany, ceniona na całym świecie za swoje wyjątkowe właściwości relaksacyjne. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej historii tej odmiany, jej unikalnym cechom, genetyce oraz właściwościom. Omówimy również zawartość THC oraz inne specyfikacje tej popularnej odmiany.

Durban Poison: Sativa o Unikalnych Właściwościach

Durban Poison, znana również jako czysta południowoafrykańska landrace sativa, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na świecie. Od swojej unikalnej historii, przez wyróżniające się właściwości, aż po szczegóły genetyczne – Durban Poison to odmiana, która zasługuje na szczególną uwagę. W tym artykule szczegółowo przyjrzymy się jej pochodzeniu, cechom wyróżniającym, genetyce oraz właściwościom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl