PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Bulk Seed Bank

Bulk Seed Bank to nasiona marihuany przeznaczone do różnych grup koneserów i growerów. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że każdy znajdzie coś dla siebie, dopasowanego do własnych potrzeb i indywidualnych preferencji. Jakie odmiany Bulk Seed Bank warto sprawdzić w pierwszej kolejności?

AK - BULK SEED BANK
Producent: Bulk Seed Bank
Cena: 72,00 zł
zobacz więcej

Bulk Seeds Bank – kluczowe cechy konopi „rekreacyjnej”

Jedną z kluczowych cech marihuany jest moc mierzona zawartością naturalnych kannabinoidów, głównie THC. Odmiany Bulk Seeds Bank są mocno zróżnicowane pod tym względem. Można postawić na słabsze odmiany „do pracy i nauki” o THC poniżej 14% (np. Cheese, Auto Chronical) lub zagwarantować sobie silny haj, przykładowo wybierając Gelato Samba (THC=27%).

Zawsze pożądana jest wydajność, czyli plenność. Pozwala uzyskać dużo żywicznych topów nawet w nieco słabszych warunkach. Konopie Bulk Seeds Bank dają głównie duży plon (450-550g/m2) lub bardzo duży (550-750g/m2). W obrębie grupy można znaleźć odmiany, które są jednocześnie plenne i mocne.

Osoby niecierpliwe zwracają uwagę na czas kwitnienia. Najkrótszy wynosi 5-7 tygodni. Poza krótszym oczekiwaniem dzięki takim odmianom można lepiej wykorzystać daną powierzchnię w indoor lub outdoor (w danej jednostce czasu, np. w ciągu roku). Najszybsze z reguły są automaty, czyli odmiany automatycznie kwitnące, nie wymagające zmiany cyklu oświetlenia.

Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając nasiona Bulk Seeds Bank?

Znaczenie w uprawie konopi Bulk Seeds Bank (i innych) ma przeznaczenie, np. outdoor i indoor. Niektóre odmiany są elastyczne, nadają się do pomieszczeń, na zewnątrz, a także upraw pod osłonami.

Wygląd roślin (a pewnym stopniu także działanie) determinują proporcje w genotypie Indica i Sativa. Odmiany mogą zawierać także domieszkę ruderalis (automaty). Siła wzrostu ma szczególne znaczenie w indoor. Jednocześnie jednak trzeba pamiętać, że odmiany niskie są bardziej dyskretne.

Warto skorzystać z filtrów dostępnych na stronie, by poszukać konopi Bulk Seeds Bank łączących kilka pożądanych cech. Oprócz tego przydają się indywidualne opisy poszczególnych odmian. Można sprawdzić w nich m.in. pochodzenie konopi (rodziców), smak i aromat, sposób działania, a w niektórych przypadkach także historię.

Bulk Seeds Bank – dlaczego warto?

Nasiona marihuany Bulk Seeds Bank to gwarancja dobrej jakości i pozytywnego haju. Są uniwersalne – trafiają w gust w wielu hobbystów. Oferta jest bogata i zróżnicowana. Obejmuje odmiany feminizowane, tradycyjne i autokwitnące W Polsce nasiona mogą służyć do bezpośredniego spożycia lub kolekcjonowania, gdyż uprawa marihuany jest niestety nielegalna.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Top 10 Pobudzających Odmian Marihuany na Rok 2024

W świecie marihuany, rok 2024 zapowiada się jako niezwykle ekscytujący dla miłośników pobudzających odmian. Nowe krzyżówki i zaawansowane techniki hodowlane dostarczają nasion marihuany o wyjątkowych właściwościach, które oferują zarówno unikalne doznania smakowe, jak i potężne efekty pobudzające. Poniżej prezentujemy top 10 odmian marihuany, które warto wypróbować w 2024 roku, aby cieszyć się ich stymulującym działaniem.

Trendy w konsumpcji marihuany: Co jest teraz popularne?

Konsumpcja marihuany w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie przechodzi obecnie znaczące przemiany, co jest wynikiem rosnącej legalizacji, zmian w percepcji społecznej oraz innowacji w produktach konopnych. Kluczowe trendy, które obecnie dominują na rynku marihuany, obejmują różnorodność form konsumpcji, wzrost świadomości konsumentów, a także dynamiczny rozwój branży związany z regulacjami prawnymi i technologicznymi innowacjami.

DIY: Tworzenie własnych produktów z konopi

Tworzenie własnych produktów z konopi jest zarówno ekscytującym jak i satysfakcjonującym doświadczeniem. Proces ten oferuje wiele możliwości, od wytwarzania olejów CBD, przez balsamy, aż po inne produkty kosmetyczne i spożywcze. W tym artykule omówimy różne metody i receptury, które pozwolą ci wykorzystać nasiona marihuany oraz nasiona konopi do stworzenia własnych, domowych produktów.

Bezpieczeństwo stosowania marihuany: Porady dla konsumentów

Dostęp do marihuany w Polsce jest regulowany przez ustawy, które pozwalają na jej wykorzystanie wyłącznie w celach medycznych. Lekarze mają możliwość przepisywania marihuany pacjentom, którzy spełniają określone kryteria medyczne. Jednakże, nabywanie marihuany medycznej wiąże się z pełną odpłatnością, co może stanowić barierę finansową dla wielu pacjentów, tym bardziej że medyczna marihuana nie jest na obecną chwilę objęta refundacją przez Narodowy Fundusz Zdrowia .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl