PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Big Buddha Seeds

Big Buddha Seeds to nasiona marihuany o mocno zróżnicowanym genotypie. Z ich oferty korzystają zarówno zwolennicy czystych indyjek, jak i amatorzy 100% Sativa. Każda grupa ma swoje argumenty, a dyskusje nad przewagami typów konopi pewnie potrwają do końca świata. Ponadto seedbank posiada odmiany o równych bądź różnych proporcjach Sativa i Indica. Genotyp determinuje wygląd konopi, a w pewnym stopniu wpływa na ich działanie (oczywiście nie aż tak mocno i bezpośrednio jak kannabinoidy). Dlatego przy wyborze trzeba się kierować kluczowymi parametrami. Które odmiany Big Budda Seeds są najbardziej wartościowe?

Big Budda Seeds – odmiany marihuany o różnym przeznaczeniu. Krótki przegląd

Przy wyborze odmian Big Budda Seeds (i każdych innych) warto sprawdzić ich przeznaczenie. Niektóre nadają się do uprawy indoor (w pomieszczeniu) i nie poleca się ich uprawiać na zewnątrz (oczywiście dotyczy do krajów, w których jest to legalne). Inne są bardziej odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne i kaprysy pogody, dlatego wykorzystuje się je w trybie outdoor. Nie brakuje także odmian elastycznych (indoor/outdoor).

Z nasion marihuany Big Budda Seeds na szczególną uwagę zasługują automaty. Odmiany autoflowering są cenione przez growerów, gdyż łatwo zakwitają bez regulacji cyklu oświetlenia. Jest to duże udogodnienie. Automaty od Big Budda Seeds to Automatic, Blue Cheese Automatic, Super Automatic i Chiesel Automatic.

Ważne kluczowe cechy Big Budda Seeds – które odmiany wyróżniają się?

Uniwersalną cechą, niezależną od rodzaju konopi, jest plenność. Odmiany Big Budda Seeds są pod tym względem przyzwoite. Dają wysoki plon (450-550g/m2 w indoor). Pod względem szybkości (czas kwitnienia 5-7 tygodni) pozytywnie wyróżniają się wymienione powyżej automaty. Najdłużej (10-12 tygodni) trzeba czekać na Buddha Haze. To czysta Sativa (100%). Daje zrównoważony, długotrwały efekt. Warto czekać!

Z kolei miłośnicy Indica wybierają Buddha Tahoe, G Bomb, La Cheese i The Kali. To stuprocentowe Indyjki. Ich atutem jest zwarty pokrój i mocno żywiczne topy. Mają dobry profil terpenowy, co pozytywnie wpływa na smak i aromat. W uprawie, zwłaszcza indoor, znaczenie może mieć rozmiar roślin. Niskie odmiany (wszystkie automaty w ofercie oraz The Kali) są bardziej dyskretne i wymagają mniejszej przestrzeni.

Nasiona marihuany Big Budda Seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenckich. Przesyłka jest bezpieczna, szybka i dyskretna, a nasiona zachowują wysoką zdolność kiełkowania. Z Big Budda Seeds warto żyć za pan brat. To lubiany seedbank, który ma ofercie odmiany trafiające w gust nawet najbardziej wymagających koneserów.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl