PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Opcje przeglądania
Producent

Essenz (produkty z CBD)

Gdy inne firmy walczą o dominację na globalnym rynku nasion marihuany, Essenz obrało nieco inną drogę i oferuje produkty oparte na bazie konopi. Oferuje szeroki asortyment bogaty w związki aktywne (terpeny, flawonoidy i kannabinoidy) wyekstrahowane z konopi przemysłowych (Cannabis Sativa). Są w pełni legalne, w pełni naturalne i w 100% satysfakcjonujące! Co więcej – firma Essenz pochodzi z Wrocławia. Dobre, bo polskie. Dobre, bo dobre. Co dokładnie Essenz ma do zaoferowania?

Kawa CBD
Producent: Essenz
Cena: 89,10 zł

Produkty konopne od Essenz – w służbie urody

Firma Essenz oferuje różne produkty konopne, z czego znaczną część stanowią kosmetyki. Miłośnicy konopi korzystają m.in. z serum do chorej skóry, emolientów, maści konopnej z CBD, różnorodnych olejków konopnych. Przydatne w służbie urody jest również serum anti-age, serum balansujące, serum naprawcze i serum pod oczy. Jest w czym wybierać!

Essenz – produkty z konopi, które poprawiają nastrój i zdrowie

Oferta Essenz nie kończy się na kosmetykach, lecz obejmuje różne branże. Dzięki temu z fascynujących Cannabis można korzystać w wielu aspektach życia. Na pewno na uwagę zasługuje kawa CBD. Ma specyficzny, ale przyjemny smak. Poprawia nastrój i pomaga organizmowi na innych obszarach. O zdrowie warto dbać korzystając także z syropu z konopi, kwiatów z konopi w kapsułkach i suszu konopi siewnych.

Dlaczego warto korzystać z Essenz?

Przygoda z konopiami to nie tylko poznawanie nowych odmian i uzyskanie różnorodnych efektów z żywicznych topów. To przede wszystkim pozytywna energia, otwartość, poznawanie nowych horyzontów i swoisty lifestyle. Jednocześnie jest to poprawianie swojego, codziennego życia i identyfikacja z ulubionym hobby. Dlatego stawia się na nasiona marihuany (do czego zachęcamy), ale warto korzystać pełnymi garściami również z produktów konopnych. W końcu to naturalność i samo zdrowie. Natura wie, co jest dla nas dobre!

Produkty Essenz wyróżniają się jakością i składem. Wykorzystują surowiec (czytaj: konopie) pozyskiwane z najlepszych plantacji. Są pozbawione szkodliwych dodatków. Mogą korzystać z nich wegetarianie, weganie, osoby nie tolerujące glutenu, a zwłaszcza szarego, nudnego życia. Stań po właściwej stronie Mocy! Zapraszamy do składania zamówień.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Prawne Aspekty Posiadania Nasion Marihuany

Posiadanie nasion marihuany, pomimo że może wydawać się marginalnym zagadnieniem, stanowi kluczowy punkt w dyskusjach o regulacjach związanych z marihuaną. Zrozumienie tych prawnych niuansów jest istotne zarówno dla kolekcjonerów, jak i osób myślących o uprawie.

Zdobyć Wysokość: Marihuana w Sporcie i Rekreacji

Marihuana, czyli cannabis, od dawna budzi emocje nie tylko wśród zwolenników i przeciwników jej legalizacji, ale także wśród sportowców i osób poszukujących form rekreacji. W ostatnich latach obserwujemy znaczące zmiany w podejściu do marihuany, zarówno w kontekście medycznym, jak i rekreacyjnym. Przepisy dotyczące marihuany ulegają liberalizacji w wielu miejscach na świecie, co otwiera nowe możliwości, ale także rodzi pytania o wpływ tej substancji na zdrowie, wydajność i dobrostan.

Zmiany Klimatyczne a Uprawa Konopi: Przystosowanie i Wyzwania

W obliczu globalnego kryzysu klimatycznego, uprawa konopi stanowi wyjątkowe wyzwanie oraz oferuje potencjalne możliwości adaptacyjne. Ten artykuł skupia się na kluczowych aspektach związanych z wpływem zmian klimatycznych na uprawę konopi, koncentrując się na adaptacji i wyzwaniach. W kontekście tego artykułu, kluczowymi słowami są: nasiona marihuany, nasiona, marihuana, odmiany, nasiona konopi, nasiona feminizowane, feminizowane.

Kultura Konopi: Jak Marihuana Wpływa na Sztukę i Muzykę

Kultura konopi od wieków wpływa na różne aspekty życia społecznego, w tym sztukę i muzykę. Odkryjmy, jak marihuana stała się nie tylko rośliną o wielu zastosowaniach, ale również inspiracją dla artystów i muzyków, wprowadzając nas w świat, gdzie nasiona marihuany, odmiany feminizowane, i inne aspekty uprawy i konsumpcji konopi splatają się z kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl