PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: LATO I OTRZYMAJ 20% RABATU.

Macaronesia Seeds

Macaronesia Seeds to hiszpański seedbank z siedzibą na urokliwych i lubianych przez turystów Wyspach Kanaryjskich. Jest zarejestrowany w Santa Cruz de Tenerife. Ekipa obrała sobie kilka celów, oczywiście oprócz biznesowego, czyli jak najwyższej sprzedaży nasion konopi. To przede wszystkim zapewnienie pozytywnych emocji i polepszanie świata, czyli „robienie dnia” miłośnikom „gandzi”. No, ale tak można napisać o każdym seedbanku. Macaronesia Seeds ma dodatkowy plus za zachowanie i promocję unikalnej genetyki lokalnej, a także genów z Ozorów. Kolejnym atutem jest prowadzenie upraw z wykorzystaniem ekologicznych metod.

Macaronesia Seeds – czym kierować się przy wyborze nasion marihuany?

To oczywista oczywistość, że głównym kryterium wyboru nasion konopi jest moc wyrażona stężeniem tetrahydrokannabinolu (THC). Ma wpływ na natężenie, rodzaj i długotrwałość osiąganego efektu, chociaż nie jest to bezwzględne. Znaczenie może mieć także genotyp i kilka innych czynników. Haj – rzecz jasna – zależy także od doświadczenia konesera. Dlatego warto sprawdzać poszczególne odmiany, w tym Macaronesia Seeds, a potem porównywać.

Niezależnie od rodzaju konopi bardzo duże znaczenie ma plenność. Im wyższy potencjał plonotwórczy, tym większa szansa jest na to, „co tygryski lubią najbardziej”, czyli dużooo, a nawet jeszcze więcej żywicznych topów.

Ceniony jest krótki czas kwitnienia, chociaż często w przypadku bardzo plennych, mocnych i ogólnie wysoko-jakościowych odmian trzeba trochę poczekać. Czasem zwraca się uwagę na genotyp. Dużym ułatwieniem dla growerów są odmiany typu autoflowering. Ponadto można sugerować się smakiem, aromatem, a także plebiscytami. Macaronesia Seeds posiada konopie nagradzane.

Trzy flagowce od Macaronesia Seeds – nasiona marihuany, które pokochasz

Macaronesia Seeds ma w swojej ofercie flagowce, czyli odmiany o potężnym potencjale sprzedażowym. Dzięki nim może torować sobie miejsce na globalnym rynku konopi.

  • 100L X DIESEL – to odmiana o przeważającym genotypie Sativa, zapewniająca zrównoważony, długotrwały efekt. Daje duży plon (do 600g/m2). Jest przeznaczona do trybu indoor. Kwitnie po 60-70 dniach. 100L X DIESEL to zwycięzca Cannabis Canarias Cup 2011 w kategorii „Best Inside Cannabis Sativa i Pro Natura Verde w 2012 roku.
  • Pakinostan – to stuprocentowa indyjka, która wytwarza lepkie, mocno żywiczne, zbite topy. Plenność oscyluje w granicach 500-600g/m2.
  • Hassala – u tej odmiany przeważa Indica, ale ma także domieszkę Sativa (100%). Autem jest szybki czas kwitnienia. Średni plon wynosi 400-500g/m2.

Nasiona marihuany Macaronesia Seeds są wysyłane w oryginalnych opakowaniach producenckich.

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Platinum OG: Odmiana na Luksusowy Relaks

Platinum OG to luksusowa odmiana marihuany, która zdobyła uznanie wśród miłośników konopi na całym świecie. Ta dominująca indica słynie z silnych efektów relaksacyjnych, co czyni ją idealnym wyborem na wieczorny relaks i walkę z bezsennością. W tym artykule przyjrzymy się bliżej historii Platinum OG, jej unikalnym właściwościom, genetyce, oraz danym technicznym, takim jak zawartość THC.

 

Bruce Banner: Mocna Odmiana z Superbohaterską Mocą

Bruce Banner, nazwany na cześć alter ego Hulka z komiksów Marvela, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych odmian marihuany na rynku. Ta wyjątkowa odmiana została stworzona przez renomowaną firmę hodowlaną Dark Horse Genetics, której założycielem jest Jason Holck, znany również jako OG Iron Lung. Historia Bruce Banner rozpoczyna się w połowie lat 2000., kiedy Holck podjął się skrzyżowania dwóch znakomitych genotypów: Strawberry Diesel i OG Kush, co zaowocowało stworzeniem trzech głównych fenotypów tej odmiany: Bruce Banner #1, Bruce Banner #3 i Bruce Banner #5.

Agent Orange: Cytrusowa Odmiana na Energetyczne Dni

Agent Orange, odmiana marihuany o intrygującej i kontrowersyjnej nazwie, posiada fascynującą historię, która sięga początków XXI wieku. Jest wynikiem skrzyżowania trzech niezwykłych odmian: Orange Velvet, Jack's Cleaner oraz Space Queen. Każda z tych odmian wnosi unikalne cechy do genetycznego profilu Agent Orange, nadając jej niepowtarzalny aromat, smak oraz właściwości psychoaktywne.

Bubble Gum: Słodka Odmiana o Relaksujących Właściwościach

Bubble Gum to niezwykle popularna odmiana marihuany, która swoją historię rozpoczęła w latach 70. w stanie Indiana. Początkowo była hodowana przez lokalnych hodowców, którzy szukali idealnej kombinacji smaku i efektów, aby stworzyć unikalną odmianę. To właśnie w tej dekadzie genetyka Bubble Gum zaczęła zdobywać popularność dzięki swoim wyjątkowym cechom, takim jak słodki smak i euforyczne działanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl