PROMOCJA! UŻYJ W KOSZYKU KODU RABATOWEGO: WIOSNA I OTRZYMAJ 20% RABATU.

TOP 10 MAŁE AUTOMATY

Dlaczego warto stawiać na konopie niskie z opcją autofloweringu? Silny wzrost nie zawsze jest korzystny, zwłaszcza u tej grupy roślin. Nadmiernie rozrośnięte egzemplarze zajmują więcej miejsca, są mniej dyskretne (a wiemy jak to ważne w tej branży), a w dodatku wielkość niekoniecznie idzie w parze z ilością i jakością głównego plonu. Dlatego tak cenione są niższe, zwarte i krępe „indyjki”. Mimo niewielkich rozmiarów wytwarzają mocniej żywiczne topy. Oczywiście nie jest to żelazna zasada, chociaż pewnych zależności nie sposób nie zauważyć. Autoflowering to również przydatna sprawa. Growerzy lubią to.

+Speed Auto
Cena: 19,80 zł
zobacz więcej
AK47 Auto
Cena: 18,00 zł
zobacz więcej

Automatyczne nasiona marihuany – lepsze od innych?

Odmiany automatyczne są cenione na całym świecie, niezależnie od indywidualnych preferencji poszczególnych miłośników konopi. W końcu nikt nie ma im za złe mniejszych wymagań, łatwości uprawy i sprawnego przechodzenia w fazę kwitnienia bez konieczności kontrolowania oświetlenia (np. regulacji natężenia światła). Bez problemu zakwitają, a warunki świetlne nie wpływają aż tak na wydajność kwitnienia jak u innych odmian.

Top 10 małe automaty – które odmiany konopi zalicza się do tej grupy?

Nasiona marihuany, które charakteryzują się niskim wzrostem (do 80 cm) i mają opcję autofloweringu to szeroka grupa odmian. Jednak nawet w ich obrębie istnieją odmiany słabsze i lepsze. Do tych drugich zalicza się m.in. + Speed Auto, 60 Day Grapefruit Auto, AK 47 Auto, Hindu Kush Auto i Bubblegum Auto. Warto na nie stawiać, bo są dyskretne i łatwe w uprawie. W dodatku zachwycają innymi kluczowymi „parametrami”. Można je sprawdzić czytając indywidualne opisy produktów.

Dlaczego warto kupować nasiona marihuany – małe automaty – właśnie u nas?

Top 10 małe automaty to po prostu czołówka najlepszych odmian o takich cechach (obecnie nieco rozrosła się). Mają różne ceny, specyfikację i są skierowane do różnych odbiorców. W naszym sklepie można je nabyć tanio, gdyż oferujemy ceny przyjazne Klientowi. Dzięki temu uda się kupić jeszcze więcej nasion. To opłaca się wszystkim! Nasiona marihuany – małe automaty, podobnie jak każde inne, są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach producenckich. Przesyłka jest bezpieczna i zapakowana dyskretnie. Pasją warto się dzielić, ale nie ze wszystkimi:)

Infolinia:

Telefon: 533 800 909

Email: sklep@tanienasionamarihuany.pl

Producenci
więcej więcej
Bestsellery
60 Day Grapefruit Auto
60 Day Grapefruit Auto
18,00 zł
AK47 Auto
AK47 Auto
18,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
19,80 zł
Afghan Kush Auto
Afghan Kush Auto
18,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
18,00 zł
Purple Lemonade Auto
Purple Lemonade Auto
24,30 zł
Gorilla Cookies Auto
Gorilla Cookies Auto
24,30 zł
Gorilla Glue Auto
Gorilla Glue Auto
18,00 zł
Critical Kush
Critical Kush
18,00 zł
Easy Sativa
Easy Sativa
18,00 zł
Gelato
Gelato
18,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
18,00 zł
Afghan Kush
Afghan Kush
18,00 zł
Amnesia Haze
Amnesia Haze
18,00 zł
Pineapple Express Auto
Pineapple Express Auto
18,00 zł
Purple Haze Auto
Purple Haze Auto
18,00 zł
Amnesia XXL Auto
Amnesia XXL Auto
18,00 zł
Blog wpisy
Top 10 Pobudzających Odmian Marihuany na Rok 2024

W świecie marihuany, rok 2024 zapowiada się jako niezwykle ekscytujący dla miłośników pobudzających odmian. Nowe krzyżówki i zaawansowane techniki hodowlane dostarczają nasion marihuany o wyjątkowych właściwościach, które oferują zarówno unikalne doznania smakowe, jak i potężne efekty pobudzające. Poniżej prezentujemy top 10 odmian marihuany, które warto wypróbować w 2024 roku, aby cieszyć się ich stymulującym działaniem.

Trendy w konsumpcji marihuany: Co jest teraz popularne?

Konsumpcja marihuany w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie przechodzi obecnie znaczące przemiany, co jest wynikiem rosnącej legalizacji, zmian w percepcji społecznej oraz innowacji w produktach konopnych. Kluczowe trendy, które obecnie dominują na rynku marihuany, obejmują różnorodność form konsumpcji, wzrost świadomości konsumentów, a także dynamiczny rozwój branży związany z regulacjami prawnymi i technologicznymi innowacjami.

DIY: Tworzenie własnych produktów z konopi

Tworzenie własnych produktów z konopi jest zarówno ekscytującym jak i satysfakcjonującym doświadczeniem. Proces ten oferuje wiele możliwości, od wytwarzania olejów CBD, przez balsamy, aż po inne produkty kosmetyczne i spożywcze. W tym artykule omówimy różne metody i receptury, które pozwolą ci wykorzystać nasiona marihuany oraz nasiona konopi do stworzenia własnych, domowych produktów.

Bezpieczeństwo stosowania marihuany: Porady dla konsumentów

Dostęp do marihuany w Polsce jest regulowany przez ustawy, które pozwalają na jej wykorzystanie wyłącznie w celach medycznych. Lekarze mają możliwość przepisywania marihuany pacjentom, którzy spełniają określone kryteria medyczne. Jednakże, nabywanie marihuany medycznej wiąże się z pełną odpłatnością, co może stanowić barierę finansową dla wielu pacjentów, tym bardziej że medyczna marihuana nie jest na obecną chwilę objęta refundacją przez Narodowy Fundusz Zdrowia .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl